طراحی وب سایت

وقتی صحبت از بیزینس و کسب و کار به میان می آید، همیشه نیازمندی هایی در کنار آن نیز حس می شود. نیازمندی هایی که گاها چه از جانب خود صاحب کسب و کار و چه از جانب مخاطب و مشتری، امری ضروری به حساب می آید. خود شما زمانی که می خواهید اعتبار برندی را برای خود آنالیز کنید و بسنجید، ممکن است به همان اندازه که به خود محصولات برند اهمیت می دهید، نیازمندی هایی که در کنار آن محصولات وجود دارند نیز برای شما مهم تلقی شوند.

برای مثال، زمانی که شما برای تبلیغات بیزینس و کسب و کار خود با یک آژانس تبلیغاتی وارد مذاکره می شوید، هرچقدر که تعریف آن آژانس را شنیده باشید یا اعتبار سنجی مستقیم انجام داده باشید، باز برای آسودگی خیال نیاز به ارائه استنادات معتبر و شفاف از شیوه طراحی، اجرا و نتیجه گیری آن آژانس خواهید داشت. یعنی هرچند که آن آژانس به شما وعده طراحی بهترین و در عین حال مناسب قیمت ترین وب سایت را هم داده باشد، باز ممکن است تا شما نمونه کار از طرف قرارداد خود نبینید، قراردادی را امضاء نکنید.


می بینید؟ به همین سادگی مخاطب و مشتری شما نیز برای اعتبارسنجی و اعتماد به شما، نیاز به استنادات دارد. استنادات شما برای ارائه اعتبار و ایجاد اعتماد در مشتری و مخاطبتان و استنادات آن آژانس تبلیغاتی برای ارائه اعتبار و ایجاد اعتماد در شما، همان نیازمندی هایی هستند که در کنار یک بیزینس و کسب و کار اهمیت بالقوه پیدا می کنند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی یک وب سایت، یکی از اصلی ترین نیازمندی های یک بیزینس و کسب و کار است. از دیدگاه تجارت و همچنین مخاطبان، یک برند معتبر متناسب با ابعاد و بزرگی سرمایه بیزینس و کسب و کار خود باید صاحب یک وب سایت قدرمند و تمام حرفه ای باشد. طراحی وب سایت گاها پیچیده تر از آنچه که فکر می کنید، خواهد بود. یعنی خود طراحی وب سایت متناسب با مشاغل و کسب و کارها به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شود و سپس هرکدام از این دسته بندی ها، نیازمندی های خاص خود را دارد که بهتر است در ادامه به بررسی آنها بپردازیم. لازم به ذکر است که آژانس تبلیغاتی اد بــلو، به پشتوانه جمعی از طراحان وب سایت کاربلد و باتجربه و همچنین استفاده از بروزترین متدهای طراحی، پکیج های مقرون به صرفه طراحی، اجرا و پشتیبانی وب سایت را برای صاحبان مشاغل و کسب و کارها در نظر گرفته است. همچنین این پکیج ها با تضمین صد در صدی کیفیت و کاربری قدرتمند، خدمت شما ارائه خواهد شد.

انواع دسته بندی طراحی وب سایت

طراحی وب سایت هم مانند دیگر نیازمندی های مشاغل و کسب و کارها، از انواع مختلفی برخوردار است. یعنی یک فروشگاه اینترنتی در طراحی وب سایت خود، قطعا با فرآیند کاملا متفاوتی نسبت به وب سایت یک شرکت یا یک شخص مواجه خواهد شد. در ادامه انواع طراحی های وب سایت و نیازمندی های هرکدام را بصورت خلاصه بررسی خواهیم کرد.

طراحی وب سایت شرکتی

یک شرکت، برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود، به طراحی یک وب سایت شرکتی فکر می کند. البته این نوع وب سایت فقط مورد انتخاب شرکت ها قرار نمی گیرد و از بسیاری از طیف های بیزینس و کسب و کار، مورد استقبال قرار می گیرد.
زمانی که یک وب سایت طراحی می شود، همانگونه که طراح باید از خلاقیت بالایی برخوردار باشد، باید نسبت به هویت بصری بیزینس و کسب و کار شما بطور کامل اشراف داشته باشد. چرا که سلامت زیبایی روانشناختی در یک طراحی، در گرو هویت بصری قرار دارد. همچنین یک طراح وب سایت تمام عیار، به طراحی یک وب سایت کاملا واکنش گرا برای شما که بصورت خودکار خود را بهینه کند فکر می کند و در عین حال، شما و نیروهای شما را بصورت حضوری آموزش داده و پشتیبانی خواهد کرد.
همچنین وب سایت شما باید از امنیت بالایی برخوردار باشد و در عین حال تمامی پلاگین ها و افزونه های وب سایت، باید از بهترین منابع خریداری شود تا شما بتوانید وب سایت خود را یک وب سایت شرکتی کاملا حرفه ای خطاب کنید.
همچنین وب سایت شما برای اینکه به هنگام سرچ در موتورهای جستجو، در بالاترین جایگاه ها قرار بگیرد، باید از سئوی کاملا اصولی، درست، دقیق و کارشناسی شده ای برخوردار باشد. فراموش نکنید که سئوی وب سایت شما، در بازدید و شناخته شدن شما، یکی از مهترین نقش ها را بازی می کند.
بهینه سازی و سئوی وب سایت شما، همچنین بدلیل جابجایی مدام رنکینگ وب سایت ها در گوگل، نیاز به پشتیبانی بلند مدت نیز خواهد داشت.
تمام این فاکتورها و نیازمندی ها، تنها بخشی از اعتبار و اعتمادی خواهد بود که می توانید از متخصصان طراحی وب سایت آژانس تبلیغاتی اد بــلو انتظار داشته باشید. تضمین کیفیت و ارائه کامل خدمات و پشتیبانی طراحی وب سایت، از وظایفی خواهد بود که آژانس ما در قبال شما خواهد داشت.

طراحی وب سایت فروشگاهی

وقتی تولیدکننده یک محصول، می خواهد فروش خود را افزایش دهد و گاها حتی از فروش آفلاین و حضوری بدلیل معایب آن خسته شده است، به داشتن یک وب سایت فروشگاه اینترنتی فکر می کند.
یکی از پرتقاضاترین و همچنین حساس ترین و چالش برانگیزترین انواع طراحی وب سایت، طراحی وب سایت فروشگاهی است.
از نیازمندی هایی که در طراحی یک وب سایت فروشگاهی می توان به آنها اشاره کرد، کاربردی بودن آن، طراحی زیبا و چشم نواز، دسته بندی درست و اصولی محصولات، طراحی استاندارد، امکانات کامل و ویژه، آموزش و پشتیبانی، واکنش گرا بودن وب سایت، سئو و پشتیبانی آن، امنیت بالا، سرعت وب سایت، وجود قابلیت اتصال به درگاه بانکی، طراحی وایرفریم یعنی یک نقشه کلی از ساختار وب سایت و فروش بدون محدودیت زمانی است.
توجه داشته باشید همانطور که پیش تر گفته شد، سئو و بهینه سازی وب سایت شما، موثرترین مسئله در بخش فروش شما خواهد بود. این نکته ای است که خیلی از طراحان و همچنین صاحبان مشاغل و فروشگاه های اینترنتی، درباره وب سایت خود به آن توجه نمی کنند.
آژانس تبلیغاتی اد بــلو، با داشتن تجربه سالیان بلند مدت در زمینه طراحی انواع وب سایت، با آنالیز دقیق و جامع نیازهای شما و ترسیم هویت بصری بیزینس و فروشگاه شما، ضمانت طراحی یک وب سایت کاملا حرفه ای و بی نقص را به شما می دهد که تمام فاکتورها و نیازمندی های اشاره شده را در خود جای داده باشد.

طراحی وب سایت شخصی/ رزومه ای

در طراحی وب سایت شخصی یا رزومه ای، یا تقاضا از سمت اشخاص معروف شکل می گیرد که می خواهند برای خود یک وب سایت رسمی داشته باشند و یا یک شخص یا نهادی که به یک وب سایت برای ارائه رزومه خود نیاز دارند، به طراحی این نوع وب سایت فکر خواهند کرد. نیازمندی هایی که در طراحی یک وب سایت شخصی یا رزومه ای می توان به آنها اشاره کرد، همانند طراحی وب سایت شرکتی و فروشگاهی است؛ با این تفاوت که نیازمندی هایی مثل گالری تصاویر، مقاله و نوشتن مطالب، ایمیل سازمانی و همچنین گزارش تمامی فعالیت ها، از دیگر نیازمندی های طراحی وب سایت شخصی یا رزومه ای خواهد بود. آژانس تبلیغاتی ادبلو، با داشتن سوابق درخشان در زمینه طراحی و اجرای انواع وب سایت و همچنین ارائه و پشتیبانی کامل تمامی خدمات وب سایت، از ابتدای راه همراه شما خواهد بود. تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی با آژانس تبلیغاتی ادبلو تماس گرفته و از مشاوره کارشناسانه کاملا رایگان مشاورین ما بهره مند شوید.

مزایای طراحی وب سایت

همانطور که پیش تر گفته شد، امروزه داشتن وب سایت رسمی برای یک برند، یکی از ضرورت های اصلی ایجاد اعتبار و جلب اعتماد مخاطبان و مشتریان خود است. تحقیقات نشان داده است که از هر ده مشتری، شش نفرشان از برندها انتظار محتوای وب سایتی دارند. در ادامه به دلایل کافی و مهمی اشاره خواهیم کرد که چرا یک بیزینس و کسب و کار متناسب با هویت بصری خود، نیاز به یک وب سایت دارد.

حضور آنلاین به صورت شبانه روزی

داشتن وب سایت به این معنی است که مشتریان همیشه می توانند شما را پیدا کنند – در هر زمان و هر مکان. حتی در خارج از ساعات کاری، وب سایت شما همچنان به جستجوی مشتریان جدید و ایمن سازی آنها ادامه می دهد. این کار به کاربران راحتی و فراغ خیال می دهد، زیرا می توانند بدون هیچ فشار اضافی برای خرید، از هرکجا که راحت هستند به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. بعلاوه، از آنجایی که امروزه اکثر شرکت ها وب سایت خود را دارند، به احتمال زیاد با آفلاین و بدون وب سایت ماندن، مشتری های خود را نسبت به رقبای خود را از دست می دهید.

تبادل اطلاعات

در ساده ترین حالت، وب سایت راهی سریع و آسان برای برقراری ارتباط بین خریداران و فروشندگان ارائه می دهد. می توانید ساعات کار، اطلاعات تماس، لیست مکان یا محصولات خود را به نمایش بگذارید و از فرم های تماس برای تسهیل درخواست مشتریان احتمالی یا دریافت بازخورد مشتریان موجود استفاده کنید. حتی می توانید ویدئوهای تبلیغاتی را آپلود کنید تا واقعاً مشتریان خود را درگیر کرده و کسب و کار خود را به شیوه ای موثر و مقرون به صرفه به بازدهی بالاتر برسانید. این یک راه خوب برای تبلیغ کانال های رسانه های اجتماعی خود و ایجاد یک جامعه با مشتریان است.

اعتبار

در دنیای مدرن امروز، این انتظار وجود دارد که هر شرکت معتبری نوعی حضور آنلاین داشته باشد. مشتریان احتمالی به هر شغلی که شماره تلفن یا آدرس فیزیکی نداشته باشد بی اعتماد هستند و همین امر را می توان در مورد نداشتن وب سایت و آدرس ایمیل نیز بیان کرد. اینها ابزارهای مفیدی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم در مورد کسب و کار شما با مشتریان و پاسخ دادن به همه نکات مبهم و دلایل آنها است. علاوه بر این، داشتن یک وب سایت با کیفیت با استفاده آسان باعث می شود تا مشتریان از خدمات حس خوب دریافت کنند، زیرا تصور می کنند که می توانند انتظار تجربه مثبت یکسانی را در همه زمینه های کسب و کار شما داشته باشند.

هزینه ها را کاهش می دهد

علاوه بر نمایش اطلاعات، می توانید از وب سایت خود برای فروش مستقیم کالا و خدمات به مصرف کنندگان استفاده کنید. در برخی موارد مثل فروشگاه های “آجر و ملات”، هزینه های عملیاتی زیادی مثل دستمزد کارکنان، اجاره و خدمات شهری لحاظ می شود که از طریق فروش مستقیم از وب سایت قابل برطرف کردن است. حذف این سربارها به شما این امکان را می دهد که قیمت های خود را پایین بیاورید و این امر مزیت رقابتی واقعی را به کسب و کار شما می دهد.

گسترش بازار

از آنجا که سایت شما برای همه افراد در سراسر جهان قابل دسترسی است، توانایی عبور از موانع جغرافیایی هرگز به این حد آسان نبوده است. هرکسی، از هر کشوری می تواند شرکت شما را پیدا کند و به همین دلیل، می توانید او را یک مشتری بالقوه به حساب بیاورید.

سئو و پشتیبانی

همانطور که پیش تر نیز گفته شد، سئو و همچنین پشتیبانی وب سایت، از مهمترین مسائل پیرامون طراحی وب سایت هستند. به همان اندازه که طراحی و اجرای یک وب سایت، بیزینس و کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، سئو و پشتیبانی نیز به همان اندازه برای بالا و پایین کردن آمار کسب و کار و بیزینس شما مهم خواهد بود.

نکاتی در مورد طراحی وب سایت

طراحی و اجرای وب سایت برای بیزینس و کسب و کار شما، حکم اعتبار و آبروی شما را دارد. از هر نوع طراحی وب سایت را که انتخاب کنید، به گونه ای کسب و کار شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. همچنین بهینه سازی و سئوی سایت شما، به اندازه طراحی وب سایت شما اهمیت خواهد داشت. زیرا گوگل در کمین نشسته است تا رنکینگ شما را با سئوی اصولی یا غیراصولی بالا بکشد یا به زمین بکوبد. پس بخاطر داشته باشید که طراحی و اجرا و پشتیبانی تمام و کمال خدمات وب سایت، نیازمند کارشناسی دقیق، دانش بروز و تجربه کافی است. تمام این نکات را می توانید بصورت یکجا از آژانس تبلیغاتی ادبلو انتظار داشته باشید. کارشناسان حرفه ای و با تجربه ادبلو، با شناخت کامل و دقیق هویت بصری کسب و کار شما، طراحی و اجرای دقیقی را به شما ارائه خواهند کرد. سپس با سئو و بهینه سازی اصولی وب سایت شما بدست کارشناسان و متخصصین سئوی سایت آژانس، رنکینگ و جایگاه وب سایت شما را در موتورها جستجو ارتقا خواهیم داد.

مزایای طراحی وب سایت توسط متخصصین آژانس تبلیغاتی ادبلو

اغلب بیزینس ها و کسب و کارهایی که به برند خود و به تبع آن طراحی وب سایت خود اهمیت می دهند، آژانس تبلیغاتی ادبلو را انتخاب می کنند. متخصصین ما قادر به نوشتن وب سایت شما روی اغلب زبان های زنده دنیا بخصوص فارسی، انگلیسی و عربی خواهند بود. همچنین تمامی متخصصین و متجمان تیم کارشناسی ادبلو، تماما از افراد تحصیل کرده و حرفه ای گلچین شده اند. متخصصین ما در بخش طراحی وب سایت، ضمانت طراحی با امنیت بسیار بالا را به شما ارائه خواهند کرد. ما برای طراحی وب سایت شما ابتدا ایده پردازی خواهیم کرد، سپس بر اساس هویت بصری کسب و کار شما طراحی وب سایت شما را انجام خواهیم داد. متخصصین این آژانس متشکل از هشت کارشناس حرفه ای و تحصیل کرده، با تجربه و دانش و مهارت بالای خود، از ابتدا تا انتهای پروژه، با طراحی، اجرا و ارائه کامل خدمات و پشتیبانی تمام عیار از وب سایت مشتریان خود، رضایت صد در صدی آنها را جلب نموده است. در این راستا، آژانس ادبلو برای رفاه متقاضیان طراحی وب سایت و همچنین صرفه جویی در هزینه های آنها، پکیج های مقرون به صرفه طراحی انواع وب سایت را تدارک دیده است. همچنین با ارائه مشاوره رایگان و کارشناسی شده، باعث درخشش نام ادبلو در میان برندهای معتبر و صاحبان مشاغل شده است.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

5/5

لینک کوتاه مطلب: yun.ir/8457215

آخرین مطلب سایت

نمونه کارهای سایت

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

در صورتی که درخواست فوری دارید فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم

مشتریان معتبر اَدبلــــو