تیزر و فیلمبرداری

تیزر و فیلمبرداری هر دو ابزار یا امکاناتی هستند که با کمک آن‌ها می‌توان پیامی را به مخاطب رساند و یا از طرفی دیگر، با استفاده از آن‌ها برای یک کسب‌وکار تبلیغات جذابی انجام داد.
از این تکنیک تبلیغاتی برای بیزنس در جهت اهدافی مانند معرفی برند و شرکت، محصولات، خدمات و چنین مقاصدی استفاده می‌شود و نتایج چشم‌گیری دارد. حتی گاهی اوقات هدف تیزر و فیلمبرداری آموزشی یا تحقیقاتی است که به شکل‌های جذاب و متفاوتی می‌توان آن را انجام داد.
یکی از مهمترین نکات ساخت تیزر تبلیغاتی یا فیلمبرداری، مبتکرانه بودن است، به این معنا که با خلاقیت و نوآوری انحصارا برای کسب‌وکار شما ساخته شده باشد و از مدل‌های دیگر تقلید یا کپی نشده باشد.
پس اگر می‌خواهید ساخت تیزر تبلیغاتی کسب‌وکارتان با ابتکار و خلاقانه انجام شود، آژانس اَد بلــو، ابتدا با توجه به نیاز شما، مخاطبان هدف را شناسایی می‌کنند برای مثال اینکه مخاطب پیام تیزری که ساخته می‌شود بیشتر چه افراد و در چه سن و سالی هستند.
به عبارتی دیگر، هدف این تیزر و فیلمبرداری، تحت تاثیر قرار دادن چه کسانی است و آن‌ها به چه چیزی علاقه دارند. فرض کنید تیزری که ساخته می‌شود مربوط به وسایل کودک باشد پس عمده مخاطبین آن پدر و مادر‌ها هستند، این آژانس با در نظر‌گیری این موضوع ساخت تیزر را انجام می‌دهد.
سپس با اطلاعات جمع‌آوری شده و ایده‌پردازی، تولید محتوای تیزر و تبلیغات برنامه‌ریزی می‌شود؛ البته این عوامل تنها بخشی از ریزه‌کاری‌ها و جزئیاتی است که تیم اَد بلــو در ساخت تیزر تبلیغاتی انجام می‌دهد.

5/5

تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی توسط فاکتور‌هایی مثل هدفی که برای آن ساخته می‌شود، نرم‌افزار‌های مورد استفاده و تکنیک‌های به کار‌گرفته شده تفکیک می‌شوند و انواع متفاوتی پیدا می‌کنند که تعدادی از آن‌ها در ادامه ذکر شده‌اند. تیزر انیمیشن یکی از انواع تیزر تبلیغاتی است که جذابیت بسیار بالایی دارد و تهیه آن پیچیدگی‌هایی طلب می‌کند که تنها یک هنرمند حرفه‌ای می‌تواند آن را خلق کند، این نوع تیزر با نرم‌افزارهای خاصی تهیه می‌شود. تیزر رئال هم نوع دیگری است که عمدتا به‌صورت فیلمبرداری تخصصی انجام می‌شود و انتخاب لوکیشن و زوایای مناسب در آن از اهمیت بالایی برخوردار است. تیزر رئال انیمیشن هم یک نوع تیزر تبلیغاتی محبوب است که در آن ترکیبی از انیمیشن‌ها و فیلمبرداری از عوامل واقعی استفاده می‌شود و نتیجه مطلوبی به وجود می‌آورد. تیزر تبلیغاتی شما حتی می‌تواند توسط آژانس اَد بلــو به‌شکل موشن گرافی ساخته شود که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و روشی جالب و نوین در این زمینه به حساب می‌آید. همچنین امکان دارد در ساخت تیزر تبلیغاتی وابسته به نوع آن، نیاز به عکسبرداری هم باشد تا با استفاده از تصاویر و ترکیبات دیگر، یک تیزر منحصر به فرد خلق کرد که تیم حرفه‌ای اَد بلــو تمامی تجهیزات و امکانات لازم را برای این کار در اختیار دارد تا تیزری با بالاترین درجه کیفی ارائه کند.

خدمات فیلمبرداری و تیزر تبلیغاتی

از ویژگی‌های مهم همه خدمات فیلمبرداری و تیزر تبلیغاتی می‌توان به مواردی مانند خلاقانه و تاثیر‌گذار بودن یعنی برای مخاطب جالب باشد و بتواند آن را درک کند، بی‌معنی نبودن، سناریوی جذاب و کیفیت کاری بالا اشاره کرد. اما به‌صورت تخصصی‌تر ممکن است هر کدام از خدمات فیلمبرداری و تیزر نیاز خاصی داشته باشد که در اینجا به بعضی از آن‌ها اشاره شده است.

ساخت تیزر تلویزیونی

تیزر تبلیغاتی تلویزیون و همچنین تیزر فیلم نوعی تیزر است که باید با دقت و ظرافت بسیار زیادی انجام شود پس حتما افراد خبره باید روی آن کار کنند. سازندگان برای ساخت تیزر تلویزیونی باید با سیستم آشنایی کامل داشته باشند و بدانند چه چیزی مناسب‌ترین برای پخش است. تعداد کسانی که برای ساخت تیزر تلویزیونی تلاش می‌کنند نباید محدود باشد تا با همکاری تمام ظرافت‌ها به‌خوبی اجرا شوند. به همین علت، در آژانس اَد بلــو حتی امکان کار کردن تیم حدود سی نفره برای پروژه تیزر تلویزیونی می‌باشد تا در نهایت تیزر تبلیغاتی بی‌نقصی به شما ارائه شود.

تیزر مراحل تولید

تیزر مراحل تولید که از تیزر‌های صنعتی محسوب می‌شود نیاز به خلاقیتی دارد که بتوان با آن همه نکات مهم و حساسیت‌های مراحل تولید را در هر سمتی پیدا کرد و به‌شکلی جذاب آن‌ها را در قاب نشان داد. از این تیزر مراحل تولید یا تیزر تبلیغاتی شرکت می‌توان در وب سایت شرکتی استفاده کرد و جذابیت سایت را بالا برد اما در ابتدا با سپردن ساخت آن به اَد بلــو باید از موثر بودن تیزر مطمئن شد تا نتیجه مورد نظر و مفید را به دست آورد.

ویدئو آنباکسینگ

به‌طور معمول، مخاطبین ویدئو آنباکسینگ کاربران شبکه‌های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام هستند و با ترکیب رنگ‌ها، بک‌گراند مناسب و توجه به چنین مواردی، می‌توان به جای یک ویدئو آنباکسینگ ساده و خسته‌کننده، یک ویدئو آنباکسینگ جدید و گیرا به دست آورد. تیم فیلمبرداری اَد بلــو با آگاهی از این موضوع و علاقه کاربران، بهترین ویدئو‌های آنباکسینگ را تهیه می‌کند.

مصاحبه و گزارش ویدئویی

تهیه مصاحبه و گزارش ویدئویی باید به قدری شور و هیجان یا گیرایی داشته باشد تا مخاطبین را وادار کند آن را تا انتها تماشا کنند؛ اَد بلــو علاوه بر این مسئله، بهترین فریم‌ها و زوایا را فیلمبرداری و در مدت زمان مناسب تدوین و تهیه می‌کند.

فیلمبرداری لایو و استریم

فیلمبرداری لایو و استریم هم نوعی فیلمبرداری است که پیچیدگی و سختی بسیاری دارد چون تمامی کار‌ها باید طبق روال پیش رود و قبل از آن هم یک برنامه‌ریزی حسابی برای آن انجام شود تا حین فیلمبرداری لایو مشکلی به وجود نیاید. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با تجاربی که سال‌ها در خصوص هر کدام از ساخت تیزر و فیلمبرداری به دست آورده است، به‌صورت حرفه‌ای روند تولید را طی کرده و در خصوص هر خدمتی نتیجه‌ای تضمینی به همراهان خود تقدیم می‌کند.

دوربین فیلمبرداری و دیگر تجهیزات

هر کدام از انواع تیزر نیازمند ابزارآلات و تجهیزات ویژه خود هستند تا کیفیت مناسب به وجود بیاید. در کنار دوربین فیلمبرداری پیشرفته به نرم‌افزار‌های مخصوص برای تدوین و تنظیم نیاز است که هر کدام از این موارد باید توسط افراد متخصص انجام شوند. آژانس اَد بلــو علاوه بر این عوامل، از نورپردازی و صدابرداری‌های بی‌نقص در کنار تدوینی که نتیجه را بهتر از قبل می‌کند به کار می‌گیرد و در نهایت در اختیار متقاضی قرار می‌دهد. همچنین از نکات قابل توجه دیگر در مورد امکانات، انتخاب لوکیشن و آشنایی با بهترین مکان‌ها برای فیلمبرداری با توجه به موضوع آن است، فضایی که فیلمبرداری در آن صورت می‌گیرد نقش بسیاری در جذابیت نتیجه دارد؛ پس با اعتماد به اَد بلــو از لحاظ هر نکته‌ای خیال خود را راحت کنید!

تعرفه فیلمبرداری و تدوین

تعرفه فیلمبرداری و تدوین یا تیزر به عوامل مختلفی از نظیر مدت زمان تیزر، هدف تیزر تبلیغاتی و فیلمبرداری مانند شبکه‌های تلویزیونی یا شبکه‌های مجازی، تعداد افراد برای مثال تیم چهار نفره یا حتی تیم سی نفره که روی آن کار می‌کنند و غیره بستگی دارد. از جانبی دیگر، تجهیزات مانند دوربین‌هایی که به کار گرفته می‌شوند، نرم‌افزارهای حرفه‌ای و تدوین آن، میزان سختی و پیچیدگی ساخت تیزر یا فیلمبرداری و چنین موضوعاتی هم در روند انتخاب قیمت فیلمبرداری و تیزر تاثیر‌گذار هستند. اما به‌طور کلی، تمامی خدماتی که اَد بلــو در اختیار همراهان خود قرار می‌دهد با هزینه‌هایی کاملا مقرون به صرفه و مناسب در کنار کیفیتی فوق العاده است، پس جایی برای نگرانی نخواهد بود.

مزایای همکاری با آژانس اَد بلــو

یکی از ویژگی‌های این آژانس، داشتن تیم مجرب و با مهارت برای هر نوع تیزر و فیلمبرداری است که کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند. در کنار تیم‌های بی‌نظیر اَد بلــو، استفاده از دوربین فیلمبرداری فوق پیشرفته مخصوص هر نوع فیلمبرداری و در اختیار داشتن بهترین نرم‌افزارها با استاندارد جهانی است. همچنین، برای ارائه تیزر تبلیغاتی و فیلمبرداری از جدیدترین متدهای روز دنیا به کار گرفته می‌شود. حتی ایده‌پردازان اَد بلــو می‌توانند در ساخت تیزر تبلیغاتی شما از لوگوی مخصوص به خودتان استفاده کنند تا هم به جذابیت تیزر اضافه شود هم تیزر تبلیغاتی بیشتر شخصی‌سازی شود، اگر هم تا به حال بیزنس شما یک آرم مخصوص نداشته می‌توانید به‌راحتی از این آژانس سفارش طراحی لوگو بدهید. همان‌طور که اشاره شد، هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی و فیلمبرداری هم در کنار کیفیتی ویژه، اَد بلــو را تبدیل به بهترین گزینه تضمینی برای خدمات تبلیغاتی می‌کند. در آخر، می‌توانید برای پرسیدن هر سوال، مشاوره تخصصی، اطلاع دقیق از تعرفه‌ها و امکانات موجود، دیدن نمونه کار‌های تیزر تبلیغاتی و فیلمبرداری به وب سایت اَد بلــو مراجعه کنید و با متخصصین تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت نمایید.

جهت رزرو وقت و استعلام قیمت تماس بگیرید

طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه