ساخت تیزر تلویزیونی

تیزر تبلیغاتی چیست؟ مختصراً، تیزر تبلیغاتی نوعی ویدئو با هدف جلب‌توجه، آگاهی‌بخشی درباره کسب‌وکار و در نهایت تحریک کردن مخاطبین برای انجام کاری مانند خرید محصولات از یک برند یا فروشگاه خاص است.

استفاده از تیزر تبلیغاتی در تلویزیون، هم باعث افزایش فروش می‌شود و هم در معرفی و شناساندن برند، شرکت، کارخانه و کسب‌وکار شما تأثیر می‌گذارد. برای مثال وقتی تبلیغ شما چند بار پخش شود، دفعات بعدی که مخاطبین با محصول شما در فروشگاه‌های مختلف یا فضاهای آنلاین مانند وب‌سایت فروشگاهی مواجه شوند، نام شما آشنا و شناخته‌شده خواهد بود.
از طرفی هم زمانی که نام برند یا کسب‌وکاری شناخته و شنیده شود، به شکل طبیعی اعتبار بیشتری به دنبال آن خواهد آمد! البته همه این مسائل به قدرت و تأثیرگذاری ساخت تیزر بستگی دارد چون تیزر تبلیغاتی باید به طور مثبت و مفیدی در ذهن مخاطبین واقع شود تا این نتایج را داشته باشد.
آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با سال‌ها تجربه و مهارت در زمینه طراحی تبلیغات تلویزیونی و ساخت تیزر تبلیغاتی، تمامی نکات ریزودرشت آن را از بر شده است و خلاقانه و کاملاً حرفه‌ای پس از بررسی تخصصی خواسته شما و نیاز کسب‌وکارتان، بهترین تیزر تبلیغاتی تلویزیون را ارائه می‌کند.
همچنین، ساخت تیزر تبلیغاتی با توجه به بستر پخش آن مانند اینستاگرام، تلگرام یا تلویزیون می‌تواند پیچیدگی‌های قابل‌توجهی داشته باشد که تنها متخصصین توانایی انجام آن به بهترین شکل ممکن را دارند. این تکنیک تبلیغ از جوانب دیگری هم گسترده و گوناگون است و هر کدام از آن‌ها به نوبه خود استفاده و تأثیراتی دارد که ما در ادامه به شکل خلاصه‌ای به برخی مدل‌هایش پرداخته‌ایم.

5/5

انواع تبلیغات تلویزیونی

تبلیغات تلویزیونی هر روز گسترش می‌یابند و ما شاهد آگهی‌های تبلیغاتی متنوعی هستیم که بعضی از آن‌ها موفق و جذاب و برخی دیگر غیرموفق واقع می‌شوند چون تعدادی از عناصر لازم را نادیده یا جا انداخته‌اند؛ پس تکنیک‌ها و متدهایی که برای ساخت هر تیزر تبلیغاتی تلویزیون استفاده می‌شود در نوع آن و صد البته نتیجه نهایی تأثیر زیادی داشته است. یکی از رایج‌ترین نوع و جالب‌ترین تبلیغات تلویزیونی ایران همان تبلیغات رئال است که همه ما مدل‌های مختلفی از آن دیده‌ایم. برای ساخت تیزر تبلیغاتی رئال یا واقعی فیلمبرداری حرفه‌ای انجام می‌شود و جذابیت لوکیشن فیلمبرداری، عوامل و بازیگران نقش مهمی در آن دارند. نوع دیگر تبلیغات می‌تواند موشن‌گرافی باشد که خود انواع گوناگونی مانند موشن‌گرافیک دارد که در کنار جذابیت بالا، طرفداران بسیار زیادی هم پیدا کرده است. برای ساخت این روش تبلیغاتی، نرم‌افزارهای ویژه که هر کدام تخصص زیادی طلب می‌کنند و گاهی عکسبرداری از بعضی از عناصر، نقش مهمی دارد. همچنین، ساخت تیزر مراحل تولید هم نوعی تیزر تبلیغاتی است که بهره‌گیری از آن مزایای ویژه و نتیجه عالی در کنار تیزر تلویزیونی به وجود می‌آورد. نکته قابل‌ذکر این است که آژانس تبلیغاتی اَد بلــو مثبت استعداد متمایزی که در حوزه ساخت هر نوع تیزر تبلیغاتی دارد، از بهترین‌ها در کار با نرم‌افزارها، یافتن سناریوی بی‌نقص، طراحی‌های گیرا و ارائه هزینه‌های مناسب و مقبول است. در ضمن، حتی در صورت لزوم و نیاز مشتری، ساخت یکی از جذاب‌ترین نوع تبلیغات تلویزیونی در شکل ترکیبی از فیلمبرداری و فضای رئال با تکنیک‌های موشن‌گرافی و انیمیشنی امکان‌پذیر است که نتیجه‌ای منحصر به فرد ایجاد خواهد کرد.

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیون در رشد کسب‌وکار

یکی از مهم‌ترین مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی، افزایش فروش است که قطعاً هر کسب‌وکاری به آن نیاز دارد. زمانی که نام شما مدام جلوی چشم مخاطبین باشد و آن را بشنوند، در ذهن آن‌ها ثبت خواهید شد و ترغیب می‌شوند که حداقل محصول شما را امتحان کنند. پس از امتحان کردن محصول و رضایت از کیفیت و قیمت آن، به مشتری دائمی تبدیل خواهند شد که به رشد روزافزون شما منجر می‌شود. همچنین، اعتبار کسب‌وکار یا برند شما هم بسیار بیشتر خواهد شد چون در تلویزیون ایران هر کسب‌وکاری به‌راحتی نمی‌تواند تبلیغات انجام دهد و باید مراحل خاصی را طی کند پس پخش تیزر تبلیغاتی شما به این معناست که در حدی حرفه‌ای هستید که توانایی انتشار تیزر تبلیغاتی در تلویزیون و تبلیغات گسترده را دارید! از جانبی دیگر، ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیون به رقبا ثابت می‌کند که شما چیزی بیشتر از یک رقیب معمولی هستید و کسی توان رقابت کردن با شما را نخواهد داشت چون شما برای رشد کسب‌وکارتان از چیزی دریغ نخواهید کرد. البته اگر می‌خواهید تمامی مزایا و خواسته‌های شما در خصوص تیزر تبلیغاتی تلویزیونی برآورده شود باید ساخت آن را به آژانسی ثابت‌شده در این زمینه بسپارید، آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با تجربه انجام تیزرهای تبلیغاتی گوناگون از برترین‌ها می‌باشد و با اعتماد کردن به این آژانس، بهترین کیفیت را برای خود به ارمغان خواهید آورد.

ساخت تیزر تبلیغاتی

برای ساخت تیزر تبلیغاتی ابتدا شرایط، نیاز کسب‌وکار شما و وضعیت رقبای اصلی کارتان بررسی می‌شود تا یک نمای کلی از موقعیت به دست بیاید؛ با وجود اینکه این کار را همه آژانس‌های تبلیغاتی انجام نمی‌دهند، تیم‌های ساخت تیزر آژانس تبلیغاتی اَد بلــو از اهمیتش آگاه هستند و آن را جدی می‌گیرند. ایده‌پردازی هم یکی دیگر از مراحل انجام هر کار هنری و تبلیغاتی مخصوصاً ساخت تیزر تلویزیونی است، حتی خود ایده‌پردازی صحیح و خلاقانه می‌تواند یک هنر باشد که هر کسی از پس آن برنمی‌آید. در ادامه ساخت تیزر هم باید سناریو و استوری لاین با توجه به زمانی مناسب انتخاب و مطرح شوند. مدت زمان طولانی برای تیزر تلویزیونی خارج از حوصله مخاطب خواهد بود پس باید به‌اندازه‌ای مفید و گاهی تیزر تبلیغاتی کوتاه اما پرمفهوم تولید کرد. همچنین یک تیم حرفه‌ای ساخت تیزر تلویزیونی، از اطلاعات لازم و لوگوی برند یا بیزینس که در ابتدا از شما دریافت کرده‌اند، به‌خوبی و هوشمندانه در جای درست استفاده می‌کنند، اگر هم تاکنون یک لوگو یا نشان ویژه نداشته‌اید یا حس می‌کنید لوگوی شما جذابیت کافی را ندارد، کافیست طراحی لوگو را به گرافیست‌های آژانس تبلیغاتی اَد بلــو بسپارید تا جمیع کارها به انضمام هم کاملاً عالی پیش روند. ضمناً، برای ساخت ویدئو تبلیغاتی یا تیزر تلویزیونی همراه با تمامی نکات تخصصی باید معنی و مفهوم به بهترین شکل القا شود، در غیر این صورت همه زحمات بر باد رفته است! پس در نتیجه، افرادی که ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی را انجام می‌دهند باید ویژگی‌ها و مهارت‌هایی مانند خلاقیت بالا، تخصص در نرم‌افزار‌های مربوطه، آگاهی از رفتار مشتریان و تجربه درباره بررسی همه شرایط را به همراه موارد غیره دیگر داشته باشند. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با آگاهی از این مهم، توسط ممتازترین تیم و ارائه نمونه تیزر تبلیغاتی ضمانت بالاترین درجه کیفی را به شما خواهد داد.

قیمت تیزر تبلیغاتی تلویزیون

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی می‌تواند با توجه به کیفیت، فاکتورهای مورداستفاده، مدت زمان صحیح و کارایی آن بسیار متفاوت باشد اما نکته مهم این است که قیمت‌های غیرمعقول در این حوزه نشان‌دهنده کیفیت کار پایین است که گاهی به دوباره‌کاری منتهی می‌شود، پس آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با بهترین تجهیزات و امکانات هزینه‌ای کاملاً مقرون‌به‌صرفه و منصفانه برای بسته‌های تیزر تبلیغاتی در نظر گرفته تا رضایت همراهان خود را به دست آورد.

ساخت تیزر تلویزیونی توسط آژانس تبلیغاتی اَد بلــو چه مزایایی دارد؟

در ابتدا از مهم‌ترین مزایای آژانس تبلیغاتی اَد بلــو می‌توان تجربه چندین ساله آن را نام برد که نشانه پایداری و تخصص در زمینه ساخت تیزر تلویزیونی است. این آژانس در خصوص دیجیتال مارکتینگ با بهترین طراحان و تیم‌ها در شکل متمایز و برتری واقع شده است. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با ساخت چندین تیزر تبلیغاتی موفق خود را به‌خوبی ثابت کرده و نشان داده که قدرت واقعی در ذهن خلاق و مبتکر است. به‌علاوه، همان‌طور که اشاره شد قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه این آژانس برای تمام خدمات از جمله طراحی گرافیکی، ساخت تیزر و غیره هم در کنار بقیه مزایا، اهمیت به رفاه همراهان را نشان می‌دهد. همچنین، آژانس تبلیغاتی اَد بلــو برای ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی حتی تیم‌های سی نفره‌ای را هم در نظر گرفته است تا کلیه جزئیات کاملاً دقیق انجام شوند و جایی برای نگرانی باقی نماند. در ضمن، اگر نگران ظاهر محصول خود هستید و حس می‌کنید که تنها تبلیغات برای رشد شما کافی نیست، می‌توانید با سفارش طراحی و چاپ بسته‌بندی از آژانس تبلیغاتی اَد بلــو پکیج حرفه‌ای بیزینس خود را کامل کنید و پس از آن با ارائه تیزر تلویزیونی بهترین نتیجه و پیشرفت قابل‌توجهی را به دست آورید. کافیست برای هر نوع اطلاعات یا جزئیات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصین این آژانس تماس بگیرید تا خیالتان از هر بابت دیگری راحت شود.
جهت رزرو وقت و استعلام قیمت تماس بگیرید
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه