تلگرام

تلگرام، اپلیکشنی دوست‌داشتنی که با وجود فیلترینگ و اتفاقاتی که افتاده است، نه تنها از محبوبیت آن کم نشده، بلکه بیشتر هم شده است. یکی از مهمترین دلایل آن به روز رسانی یا آپدیت‌های جذابی است که مدام به آن اضافه می‌شوند. یکی از دلایل پر اهمیت دیگر هم کسب درآمد یا درآمدزایی از تلگرام است که خیلی‌ها امروزه به آن مشغول هستند.
همان‌طور که کسب و کارها در اینستاگرام، وب سایت‌ها و فضاهای دیگر نیاز به تبلیغ دارند، استفاده از پکیج تبلیغاتی تلگرام هم امری واجب است تا در این میدان رقابتی گسترده، به‌خوبی دیده شد. اگر به‌دنبال مناسب‌ترین تبلیغات این برنامه هستید که هزینه‌ای مقبول و نتیجه‌ای عالی داشته باشد، بهترین گزینه آژانس اَد بلــو است که افزایش ممبر تلگرام تضمینی را به شما ارائه می‌دهد.
به دلیل رقابت بسیار بالا در این پیام‌رسان مشهور، باید به همکاری در تبلیغات تلگرام با افراد حرفه‌ای روی آورد که اصطلاحا آن را مثل کف دست خود بشناسند و الگوهای تبلیغاتی صحیحی را به کار ببرند. به عنوان مثال، یک شخص مجرب می‌داند که بهترین زمان تبلیغ در تلگرام، چه زمانی است؛ پس نباید در انتخاب یک پکیج عالی برای تبلیغ درنگ کرد!

5/5

انواع تبلیغات تلگرام

به علت گسترش و استفاده فراوان از این مسنجر، انواع مختلفی از تبلیغات تلگرام به میان آمده است و هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند که در ادامه مطلب توضیحاتی درباره آن‌ها آورده‌ایم.

اسپانسری پروکسی تلگرام

تبلیغات اسپانسری تلگرام یکی از بهترین تبلیغ‌ها است چون خواه، ناخواه کانال شما در بالای مسیج‌های این برنامه دیده خواهد شد. به دلیل امنیت و راحتی استفاده از پروکسی تعداد افراد بسیار زیادی از پروکسی استفاده می‌کنند. کافیست اسپانسری پروکسی تلگرام خود را به اَد بلــو بسپارید تا کاربران زیادی پس از اتصال پروکسی، کانال شما را باز کنند، در این صورت علاوه بر ویو، ممبر‌ واقعی تلگرام هم به دست خواهید آورد! برای این روش، بهترین کار این است که قبل از انجام تبلیغ، از جذاب بودن کانال مطمئن شوید، به این معنا که یک اسم خوب و یک پروفایل جذاب از طریق عکسبرداری یا طراحی گرافیکی داشته باشید تا کاربر بخواهد بر روی کانال شما کلیک کند.

تبلیغات پاپ آپ تلگرام

در تبلیغات پاپ آپ تلگرام، کانال شما برای کاربران نمایش داده می‌شود، آن‌ها می‌توانند به‌راحتی عضو شوند و به پست‌های شما ویو یا همان بازدید اضافه کنند. یکی از مزیت‌های این روش، جوین شدن اختیاری کاربر است، البته تعداد و قیمت آن هم بر اساس پکیجی که شما انتخاب می‌کنید، متفاوت خواهد بود. نباید فراموش کرد که این روش هم مانند روش‌های قبلی نیازمند شخصی کاربلد است که بتواند ریزه‌کاری‌ها را با دقت انجام دهد. برای اطلاعات و توضیحات بیشتر در خصوص هرکدام از تبلیغات می‌توانید با مشاوران اَد بلــو تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

عضویت اجباری ممبر تلگرام

در متد عضویت اجباری ممبر تلگرام، همان‌طور که از نامش می‌توان فهمید، افزایش ممبر تضمینی خواهد بود. به طور خلاصه، در این روش از ربات‌ها و اد کردن اجباری استفاده می‌شود، نکته قابل توجه این است که ممبرها واقعی خواهند بود. پس بی‌دردسر می‌توانید تعداد زیادی عضو یا ممبر به کانال یا گروه تلگرامی خود اضافه کنید. برای آسایش خاطر از انجام شدن صحیح این تبلیغ و افزایش ممبر تلگرام به‌شکل تضمینی، بهترین گزینه آژانس تبلیغاتی اَد بلــو است که علاوه بر این‌ها، با بسته‌های گوناگون انواع بودجه و نیازها را پوشش می‌دهد.

عضویت گروه به گروه تلگرام

با استفاده از پکیج تبلیغاتی عضویت گروه به گروه تلگرام، تعداد ممبرهای گروه خود را به‌شکل چشم‌گیری افزایش دهید. اگر این کار توسط فردی ماهر انجام شود، کاربران ویژه و واقعی به گروه شما اضافه می‌شوند و به تبع فعالیت گروه افزایش می‌یابد. لازم به ذکر است که افزایش عضو از طریق عضویت گروه به گروه تلگرام روشی منحصر به فرد و خاصی است که آژانس اَد بلــو در آن حرف اول را می‌زند.

ارسال انبوه در تلگرام

در متد تبلیغاتی ارسال انبوه در تلگرام، ربات‌ها یا متخصصان ویژه اَد بلــو کانال یا گروه شما را به‌صورت انبوه و فراوان برای مخاطبین هدف ارسال می‌کنند و با این کار برای شما کاربر یا ممبر و ویو جذب خواهد شد. این شیوه کاملا تخصصی و امن است و نتیجه بسیار خوبی را به ارمغان می‌آورد.

بازدید گسترده تلگرام

در تبلیغات بازدید گسترده تلگرام، کانال یا گروه شما، مثلا یک پست کانال یا لینک، به‌شکلی گسترده و فراوان انتشار داده می‌شود. در این نوع از تبلیغات محتوای شما نقش بسیار مهمی دارد؛ پس اگر تا به حال به تولید محتوا اهمیت زیادی نمی‌داده‌اید، وقتش است که آن را جدی بگیرید چون یک محتوای بی‌ارزش مخاطبان را فراری خواهد داد. کارشناسان اَد بلــو، با آگاهی و در نظر گرفتن این مسائل، تمامی تلاش خود را برای به وجود آوردن بهترین نتیجه به کار خواهند گرفت. این متخصصان خبره، علاوه بر انجام تبلیغ، محتوا و نیاز شما را هم بررسی خواهند کرد. همچنین در بسته‌ها تعداد بازدید یا ویو متفاوتی با قیمت‌های مقرون به صرفه وجود دارد که انتخاب هر یک از آن‌ها به شما و نیاز کانال و گروهتان بستگی دارد.

تبلیغات ساعتی تلگرام

در تبلیغات ساعتی تلگرام، مناسب‌ترین زمان، انتخاب و در یک بازه زمانی خاص کانال یا گروه شما توسط تیم اَد بلــو انتشار داده می‌شود. اینکه چه مدت زمانی این انتشار ادامه پیدا کند به پکیج برگزیده شما و نیاز کانال تلگرام یا گروهتان بستگی دارد. مطمئن باشید که حرفه‌ای‌های اَد بلــو بهترین نوع ممبر تلگرام را به سمت شما خواهند کشید تا هم شما و هم کاربران جدیدتان در پایان رضایت داشته باشید. از طرفی دیگر، اگر خواهان تبلیغات تلگرامی ارزان هستید، با اَد بلــو از لحاظ هزینه‌ها خاطری آسوده خواهید داشت.

تبلیغ کانال تلگرام و تبلیغ گروه تلگرام

هر کس که در تلگرام فعالیت حرفه‌ای دارد، خواهان رشد سریع‌تر است، اما عده‌ای از روی ناآگاهی راه‌های اشتباهی را در پیش می‌گیرند که نه تنها پیشرفت سریعی نخواهند داشت، بلکه از رقیبان خود هم عقب خواهند ماند! افراد زیادی هم به ممبرهای فیک روی می‌آورند که فقط تلاشی بیهوده است، چون کانال تلگرام و گروه آن‌ها تبدیل به مکانی بی‌روح و غیرفعال می‌شود، این مسئله از روی تعداد بازدید مسیج یا پست‌ها مشخص است. با توجه به این موضوعات، عاقلانه‌ترین عمل سپردن کار به کاردان است! متخصصین اَد بلــو با جدیدترین متدها در کوتاه‌ترین مدت، بیشترین تعداد ممبر را با پکیج تبلیغات تلگرام انتخابی خودتان به شما ارائه می‌کنند. البته لازم به ذکر است که اگر به‌دنبال مطلوب‌ترین نتیجه هستید، بهتر است قبل از شروع دستی به سر و گوش کانال یا گروه خود بکشید، برای مثال از یک طراحی لوگو مخصوص به خودتان استفاده کنید تا خاص‌تر دیده شوید!

قیمت تبلیغات در تلگرام

هر نوع از تبلیغ با توجه به نتیجه و پیچیدگی‌اش قیمت‌گذاری می‌شود. بعضی از آن‌ها مثل تبلیغات پاپ آپ تلگرام می‌توانند نیاز به دقت بیشتری داشته باشند. از جانبی دیگر، میزان کارایی تبلیغات بسیار متفاوت است و تاثیر زیادی در هزینه آن‌ها می‌گذارد. عوامل مهم دیگری مانند تعداد ویو و ممبرهایی که جذب می‌شوند هم در روند تایین قیمت بی‌تاثیر نبوده و نیستند. اما خبر خوب این است که فرقی ندارد خدمات دریافتی شما از اَد بلــو، تبلیغ کانال تلگرام باشد یا یک موشن گرافی، این آژانس تبلیغاتی دیجیتال برای رفاه مشتریان تمامی پیکج یا بسته‌های خود را به‌صورت مقرون به صرفه تقدیم می‌کند.

مزایای تبلیغات در تلگرام

مهمترین مزیت، افزایش فعالیت و تعامل در گروه یا کانال تلگرام شما است و این افزایش برابر با بیشتر شدن فروش یا سود خواهد بود. تمامی چنل و گروه‌هایی که ممبرهای میلیونی دارند از تعداد عضو کم شروع کرده‌اند و با تبلیغات از راه‌های متنوع به آن تعداد رسیده‌اند. همچنین وقتی که کانال تلگرامتان به تعداد مقبولی از ممبرهای واقعی برسد، می‌توانید آن را با قیمت‌های باورنکردنی بفروشید؛ پس هزینه‌هایی که برای تبلیغات در تلگرام می‌کنید تبدیل به سود خواهند شد! کسانی هم که کانال یا گروه بیزنسی یا فروشگاهی دارند، حتما می‌دانند که عضو بیشتر به معنای مشتری و فروش بیشتر خواهد بود. یکی از دلایل آن هم درست مانند وب سایت فروشگاهی، دسترسی ۲۴ ساعته مشتریان به فروشگاه اینترنتی شما است. همه این‌ها به‌آسانی امکان پذیر است و داشتن یک کانال و گروه صدهزارتایی یا حتی میلیونی تنها یک وهم نیست، می‌توانید برای اطمینان بیشتر با مشاوران اَد بلــو ارتباط برقرار کنید و با کسب آگاهی کامل در این مسئله، جای هیچ شکی برای خود باقی نگذارید!

مزیت‌های تبلیغات تلگرامی اَد بلــو

ابتدا لازم است که بدانید این آژانس تبلیغاتی سال‌هاست که در هر نوعی از تبلیغات همانند تبلیغات تلگرام، تبلیغات اینستاگرام یا حتی عکسبرداری تبلیغاتی و خدمات دیگری از این قبیل، تجربه به دست آورده‌اند و بهترین‌ها را همواره به همراهان خود ارائه می‌دهند. به‌علاوه، بسته‌های مقرون به صرفه و تضمینی تبلیغات تلگرامی اَد بلــو برای هر بودجه و سلیقه‌ای آماده شده‌اند تا از این نظر هم کمبودی وجود نداشته باشد. همچنین نمونه‌هایی از خدمات حرفه‌ای این تیم در وب سایت آژانس قابل مشاهده است و ظرافت و مهارت را نشان می‌دهند. همگی ارائه‌دهندگان خدمات اَد بلــو افرادی مجرب و کارکشته هستند که با علاقه و خلاقیت کار تبلیغات تلگرامی و دیگر کارهای تبلیغاتی را انجام می‌دهند، این موضوع خود از مهمترین عوامل تاثیرگذار در هر کار و خدمتی است! شما با انتخاب هر کدام از خدمات دیجیتال این تیم ماهر، از بابت امنیت گروه تلگرام، کانال تلگرام، وب سایت و پیج اینستاگرامی خود خیالتان راحت خواهد بود. تنها کافیست در اسرع وقت با مشاوران آژانس تماس بگیرید و کسب و کار خود را با آژانس تبلیغاتی اَد بلــو شتاب دهید.
جهت رزرو وقت و استعلام قیمت تماس بگیرید
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه