طراحی وب سایت شخصی

وقتی بحث اینترنت و تکنولوژی می شود، وب سایت ها از هر نوعی که باشند، بخش مهمی از آن را تشکیل می دهند. همانطور که می دانید تکنولوژی تبدیل به بخشی ضروری از جهان امروز شده است و مسلماً وب سایت ها هم عضوی جدانشدنی از آن هستند. طراحی وب سایت، حرفه ای کاملا تخصصی است که نیاز به مهارت ها و دانش ویژه ای دارد؛ وب سایت های متفاوتی از قبیل وب سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی و رزومه ای وجود دارد که هر کدام از آن ها کاربرد بخصوص خود را دارند. وب سایت های شخصی و رزومه ای بخش بسیار مهمی هستند که نیاز به طراحی و اجرای پیشرفته و اصولی دارند. این نوع از وب سایت ها برای افراد مشهور و خاص، همچنین نهادهای حرفه ای، بویژه آن دسته ای که بدنبال ارائه رزومه و جذب اعتبار هستند، بسیار کاربردی واقع می شوند. اگر شما هم از کسانی هستید که به یک وب سایت نیاز دارند، حتما به خاطر داشته باشید که اگر وب سایت بدرستی و اصولی طراحی نشود نتیجه مطلوبی و یا حتی هیچ نتیجه ای نخواهد داشت؛ آژانس تبلیغاتی ادبلو متشکل از کارشناسان ماهر و مجربی است که در حرفه ی طراحی وب سایت حرف اول را می زنند.

مزیت های وب سایت شخصی / رزومه ای

دسترسی آسان و سریع بهترین مزیتی است که در مورد وب سایت ها وجود دارد، هر کاربری با هر برنامه ریزی روزانه ای که دارد در تمام ساعات شبانه روز براحتی می تواند به صفحات وب سایت های شخصی و رزومه ای دسترسی داشته باشد و اطلاعات لازم را پیدا کند. مطمئناً زمانی که کاربران فضای مجازی اسم شخص معروفی را سرچ یا جستجو می کنند، اگر با وب سایت شخصی آن فرد رو به رو شوند به اعتبار و اهمیتش افزوده خواهد شد. یک وب سایت شخصی که با اصول درست طراحی شده باشد، علاوه بر کمک شایانی که به معروفیت بیشتر می کند، فرصت های متفاوتی به ارمغان می آورد. افرادی که وب سایت شخصی دارند بسادگی می توانند مطالب، نوشته ها و مقالات خود را در قالب سازمان دهی شده و مرتب به اشتراک بگذارند و توجه مخاطبین خود را جلب کنند. همچنین در وب سایت شخصی، قابلیت تشکیل گالری تصاویر وجود دارد که با این قابلیت می توان با بکار گیری زیبایی بصری، کاربران را بدنبال کردن آن تشویق کرد. تمامی این موارد در نهایت منجر به تبادل اطلاعتی می شود که در رابطه ی کاربر و وب سایت شما تاثیر بسیار مفیدی می گذارد. وب سایت های رزومه ای برای افراد یا نهادهایی که بدنبال ارائه یک رزومه بصورت حرفه ای هستند بسیار مفید واقع می شوند. این نوع وب سایت ها روشی ساده و موثر برای عرضه کردن رزومه است؛ ارائه رزومه از این راه باعث خاص و منحصر به فرد جلوه کردن می شود. وب سایتی که طراحی می شود باید نیاز شما را در بربگیرد تا پاسخگوی هدف شما باشد؛ واحد طراحی وب سایت ادبلو با توجه به خواسته ی شما و اطلاعاتی که طی سال ها تجربه به دست آورده اند، وب سایت هایی طراحی می کنند که از نظر کیفیت و کارایی بهترین باشند.

سئوی وب سایت

سئو در مورد هر وب سایتی مسئله مهمی است چون به دیده شدن شما کمک می کند؛ بطور خلاصه سئو یا بهینه سازی وب سایت، نکات و کارهایی است که در صورت انجام صحیح آن ها، وب سایت با سرعت بیشتری در رنکینگ گوگل پیش خواهد رفت و به قسمت های مفید صفحات جستجو می رسد. زمانی که ربات های گوگل، این وب سایت های رزومه ای و شخصی را بررسی می کنند، اگر نکات لازم را در آن ها ببیند، یعنی بشکل استانداردی طراحی شده باشند، برای آن ها امتیاز هایی در نظر می گیرد که بتدریج باعث رشد وب سایت در صفحات جستجو می شود؛ اما اگر وب سایت مورد نظر استاندارد های لازمه را نداشته باشد حتی ممکن است از طرف گوگل جریمه هم بشود. کارشناسان آژانس تبلیغاتی ادبلو با دانش نوین و تجاربی که دارند، در طراحی وب سایت ها از جمله وب سایت های شخصی و رزومه ای از استاندارد های جهانی استفاده می کنند که باعث منحصر به فرد بودن آن ها می شود؛ همچنین پشتیبانی مداوم متخصصان ادبلو کیفیت کار آن ها را تضمین می کند.

تعرفه طراحی وب سایت شخصی/ رزومه ای

طراحی وب سایت با توجه به عوامل مختلفی مانند نوع آن وب سایت، نیازها و خواسته های مشتری، امکاناتی که در هنگام طراحی استفاده می شوند و … قیمت گذاری می شود. بهترین کار این است که در خصوص این زمینه با کارشناسان ادبلو تماس گرفته و از مشاوره ی تخصصی آن ها استفاده کنید تا از بابت مقرون به صرفه بودن قیمت ها مطمئن شوید.

ویژگی های یک وب سایت حرفه ای

ویژگی های یک وب سایت حرفه ای بقدری زیاد هستند که نمی توان تمامی آن ها را در این مقاله بیان کرد، چون طراحی وب سایت بک گراندی گسترده دارد؛ اما در اینجا به تعدادی از این ویژگی ها اشاره می کنیم. یکی از مهم ترین مسئله هایی که دروب سایت های شخصی باید دیده شود، زیبایی و چشم نوازی است. علاقه به مشاهده زیبایی در طبیعت همه ی افراد است پس وب سایتی که طراحی جذابی نداشته باشد حوصله ی کاربر را سر می برد و توجه او را از دست خواهد داد. مسئله مهم دیگر طراحی اصولی است، هر شخصی که می خواهد وب سایتش نتیجه بدهد باید از این موضوع مطمئن شود؛ اگر وب سایت شخصی شما، حرفه ای طراحی نشود امکانات لازم را نخواهد داشت. وب سایت های رزومه ای و شخصی باید بطوری شکل گرفته باشند که با دستگاه های متفاوت سازگاری نشان دهند، نباید مخاطب هنگام سرچ کردن و لود کردن وب سایت شما با مشکل مواجه شود. امنیت هم نکته ای است که در تمامی مسائل اهمیت فراوانی دارد، وب سایتی که در هر زمینه ای طراحی می شود باید امنیت لازم را داشته باشد. بخش طراحی وب سایت ادبلو با آگاهی از حتی کوچک ترین نکات طراحی وب سایت، مطلوب ترین نتایج را در این زمینه با پکیج های مقرون به صرفه عرضه می کنند.

مزایای طراحی وب سایت توسط متخصصین آژانس ادبلو

یکی از مزیت های مهم طراحی وب سایت ادبلو، توجه کارشناسان این آژانس به کمال و نامحدود بودن امکانات وب سایت است؛ همچنین پشتیبانی تمام عیار این متخصصان، اطمینان خاطر را به وجود می آورد‌‌. واحد طراحی وب سایت ادبلو مناسب ترین پلاگین های حفاظتی را که بصورت دلاری خریداری کرده اند روی وب سایت ها نصب می کنند، پس از آن هم در مراحل پشتیبانی وب سایت آن ها را بروز رسانی می کنند تا وب سایت ها از نظر امنیتی هم قوی واقع شوند. مزیت زیبایی بصری هم که با کدنویسی های خاصی صورت می گیرد، در کنار امکان به اشتراک گذاری گالری تصاویر و مقالات دلخواه شما، وب سایت های رزومه ای و شخصی این آژانس را تبدیل به بهترین ها می کند. در این آژانس به شما بصورت حضوری و یا غیرحضوری آموزش حرفه ای مدیریت سایت ارائه خواهد شد تا خیالتان از بابت مدیریت آن هم راحت باشد. البته به همراه آموزش، گزارش فعالیت همکاران و کاربران وب سایت شما با ریز جزئیات و آی پی استفاده شده، در اختیار شما قرار داده می شود تا توسط آن از هر خطایی جلوگیری کنید. وب سایت های شخصی که در این آژانس طراحی می شوند قابلیت تطبیق با تمامی دستگاه ها را دارند که این موضوع به خودی خود تاثیر مهمی در جلب مخاطب و رنکینگ گوگل می گذارد. امکان ایجاد پست الکترونیک بعلاوه مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل بر روی وب سایت ها فراهم می شود و براحتی می توان ایمیل ساخته شده را به حساب های کاربری جیمیل، یاهوو و … متصل کرد. طراحی وایرفریم روشی است که در این راه کمک مفیدی می کند؛ با توجه به نیازها و خواسته های شما یک نقشه کلی شامل ساختار صفحات وب سایت رزومه ای یا شخصی شما تهیه می شود تا چیدمان آن ها را مشخص کند. یکی از ویژه ترین خصوصیات این آژانس هم طراحی وب سایت به زبان های مختلف، از جمله فارسی، انگلیسی و عربی است. تمامی ترجمه هایی که انجام می شوند توسط متجرمان تحصیل کرده و کاربلدی است که در این مجموعه حضور دارند. در آخر کارشناسان آژانس ادبلو تلاش، تجربه و دانش خود را در راه طراحی یک وب سایت کاملاً منحصر به فرد به کار می گیرند و بهترین کیفیت ها را بصورت تضمینی ارائه می کنند، کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

Read More »

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

Read More »