طراحی و چاپ بسته‌بندی

تا به حال شده که هنگام خرید محصولی بین دو برند آن تردید داشته باشید و در آخر محصولی را که بسته‌بندی جذاب‌تری دارد، انتخاب کنید؟ یا در فروشگاه‌ها دیده‌اید کسانی را که بین محصولات مختلف، آن‌هایی را برمی‌دارند که بسته‌بندی زیباتری دارند؟ طراحی بسته‌بندی در انتخاب مشتریان تاثیر بسیاری می‌گذارد و به عبارتی در تصمیم‌گیری آن‌ها تعیین‌کننده بهترین گزینه است، به‌خصوص اگر محصولی که خریداری می‌شود جنبه کادویی یا هدیه دادن هم داشته باشد! چاپ کارتون بسته‌بندی گاهی می‌تواند تبدیل به دغدغه‌ای برای کسب‌وکارها شود چون عده‌ای تمام تلاش و بودجه خود را در راه تولید به کار می‌گیرند و ارزش یک بسته‌بندی خوب را فراموش می‌کنند، عده‌ای دیگر هم بودجه محدودی دارند که باعث نگرانی آن‌ها درباره کیفیت طراحی و چاپ بسته‌بندی می‌شود اما طراحان ما با هنر خود در هر صورت بهترین‌ها را در بسته‌های مناسب ارائه می‌کنند. طراحی بسته‌بندی انواع مختلف و جنس‌های متفاوتی دارد، برای مثال بعضی اوقات در ارائه یک محصول باید چند بسته‌بندی استفاده شود که هر کدام از آن‌ها طراحی مخصوص به خود را طلب می‌کنند مانند یک بسته پلاستیکی برای پوشاندن اطراف مواد غذایی و یک بسته کارتونی برای جای دادن بسته پلاستیکی در آن که در آژانس تبلیغاتی اَد بلــو پس از بررسی وضعیت و سایز محصول، هر نوع طراحی لازم به زیباترین شکل ممکن انجام می‌شود. در ضمن، فرقی ندارد که طراحی و چاپ بسته‌بندی برای شکلات هدیه یا بسته‌بندی لبنیات باشد، یک بسته‌بندی عالی علاوه بر محافظت کامل از فرآورده، با گیرایی خود پس از جلب توجه خریداران، آن‌ها را به خرید تشویق می‌کند حتی اگر فروش از طریق فروشگاه‌ها نباشد و به‌شکل آنلاین توسط وب سایت فروشگاهی انجام شود. پس همان‌طور که تهیه محصول اهمیت دارد تهیه بسته آن هم حائز اهمیت است؛ آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با آگاهی از این مهم به همراه تیم‌های طراحی حرفه‌ای خود جذاب‌ترین بسته‌بندی‌ها را طراحی، چاپ و سپس در اختیار شما می‌گذارد.
5/5

طراحی گرافیک بسته‌بندی

در طراحی گرافیک بسته‌بندی باید پس از بررسی محصول، عمده مخاطبین و خریداران آن را در نظر گرفت، برای مثال در طراحی و چاپ بسته‌بندی بستنی‌هایی که کودکان بیشتر دوست دارند باید طراحی به‌شکلی که برای آن‌ها جذاب باشد، انجام شود یا طراحی بسته‌بندی مواد غذایی باید توجه بزرگسالان را جلب کند. این مورد نیاز به تجارب و دانشی دارد که با کمک و به کارگیری آن‌ها بتوان برای هر سن و سلیقه‌ای طراحی‌های خلاقانه انجام داد، آژانس تبلیغاتی اَد بلــو توسط مهارتی که در طی سال‌ها طراحی گرافیک بسته‌بندی به دست آورده است بهترین و بالاترین درجه کیفی را ارائه می‌کند تا رضایت همراهان خود را جلب کند. از طرفی دیگر، فضایی که قرار است در آن طراحی و چاپ بسته‌بندی نمایش داده شود یا محصول به فروش گذاشته شود هم در طراحی آن تاثیر دارد، به‌خصوص محصولاتی که در فضای مجازی مانند اینستاگرام یا تلگرام دیده می‌شوند باید طراحی ویژه‌ای داشته باشند تا در این بسترهای شلوغ و رقابتی به‌شکل مفیدی به چشم بیایند. برای فروش مناسب، در کنار طراحی گرافیک بسته‌بندی عکسبرداری از محصول هم نقش قابل توجهی دارد که در آن تاثیر بسیاری می‌گذارد؛ البته جایی برای نگرانی نیست چون آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با بهترین امکانات و پکیج‌های مقرون به صرفه شما را در این کار هم یاری می‌نماید.

چرا طراحی بسته‌بندی

طراحی و چاپ بسته‌بندی مناسب نه تنها برای خود محصول مفید است بلکه موارد ذیل را هم برای شما به دنبال دارد.

نشان‌دهنده اعتبار

همه ما می‌دانیم که یک شرکت یا کارخانه معتبر از بسته‌بندی و طرح‌های ویژه خود استفاده می‌کند پس وقتی شما هم طراحی و چاپ بسته‌بندی منحصر به فرد را به کار می‌گیرید اعتبار بیشتری را به نمایش می‌گذارید.

جلب توجه کردن

می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین مزایای طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای، مجذوب کردن چشم‌ها و توجه‌ها است که این مسئله اگر توسط یک کاربلد انجام شود، به افزایش فروش و پیشرفت روزافزون منجر خواهد شد؛ در نتیجه با سپردن طراحی خود به آژانس تبلیغاتی اَد بلــو مطلوب‌ترین کیفیت را به دست آورید.

به دست آوردن اعتماد

زمانی که طراحی و چاپ بسته‌بندی حرفه‌ای اعتبار را نشان بدهد، اعتماد مشتریان و خریداران را به دنبال خود می‌آورد و محصولی که معتمد باشد پیشرفت واقعی را طی کرده است!

نشان حرفه‌ای بودن

یک کسب‌وکار بی‌نقص قطعا اهمیت طراحی و چاپ بسته‌بندی را می‌داند و از آن استفاده می‌کند، به معنای اینکه به اندازه‌ای در این زمینه تجربه کسب کرده که حرفه‌ای شده است؛ اما اگر می‌خواهید که طراحی بسته‌بندی محصولتان واقعا این خواسته را برآورده کند با سپردن آن به آژانس تبلیغاتی اَد بلــو ضمانتش را داشته باشید. همچنین، این موضوعات تنها موارد کوچکی از مزایای طراحی و چاپ بسته‌بندی حرفه‌ای هستند و این کار مزیت‌های بسیاری به دنبال خود می‌آورد البته اگر که طراحی آن ویژگی‌های لازم را که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم، داشته باشد.

ویژگی‌های یک طراحی و چاپ بسته‌بندی خوب

یک طراحی و چاپ بسته‌بندی خوب، در کنار دارا بودن ویژگی‌ها و مزایایی که نام برده شد، باید به شما و کسب‌وکارتان اختصاص داده شده باشد که این دقیقا کاریست که آژانس تبلیغاتی اَد بلــو انجام می‌دهد، در این آژانس نیاز و محصول شما به‌صورت کامل بررسی می‌شود سپس طراحی صورت می‌پذیرد. رنگ‌های مطبوع و گیرا هم از عواملی هستند که بهترین طراحان بسته‌بندی آن را در هنگام طراحی فراموش نمی‌کنند و به کار می‌گیرند چون ترکیب رنگ‌های زیبا به‌شکلی طبیعی نظر مشتریان را جذب می‌کند. استفاده از لوگوی برند، کارخانه، شرکت و… در طراحی بسته‌بندی امری ضروریست اما استفاده از آرم در جای صحیح و قابل رویت که تعادل در طراحی را به وجود آورد، کار هر کسی نیست! با این حال، آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با انجام تعداد بسیار زیادی طراحی و چاپ بسته‌بندی در طی این سال‌ها، بهترین تعادل را در نتیجه ارائه می‌کند؛ اگر هم تا کنون یک آرم مخصوص نداشته‌اید، جایی برای نگرانی نیست چون گرافیست‌های ما طراحی لوگو را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهند. یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار مهم یک طراحی و چاپ بسته‌بندی خوب، درج تمامی اطلاعات و نکات لازم است که باید در جای ویژه و به‌صورت شکیلی صورت پذیرد. قابل ذکر است که طراحی کاری کاملا حرفه‌ای می‌باشد و در انجام آن نکات ریز و درشت دیگری هم باید در نظر گرفته شوند که تخصصی‌تر هستند.

قیمت طراحی بسته‌بندی

قیمت‌گذاری کارهایی مانند طراحی گرافیکی و طراحی و چاپ بسته‌بندی به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد، برای مثال اندازه طراحی، مدل، تعداد و حتی زمان تحویل نتیجه در این روند تاثیرگذار است اما آژانس تبلیغاتی اَد بلــو در کنار این‌ها رفاه و رضایت همراهان خود را هم در نظر می‌گیرد و به این خاطر، پکیج‌های مقرون به صرفه متنوعی عرضه داشته است. برای اطلاع دقیق از جزئیات قیمت طراحی بسته‌بندی می‌توانید با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید و با مشاوره‌ای رایگان در جریان آن‌ها قرار بگیرید.

مزایای طراحی و چاپ بسته‌‌بندی آژانس تبلیغاتی اَد بلــو

آژانس تبلیغاتی اَد بلــو به‌اضافه تجارب زیادی که کسب کرده است، با دقیق‌ترین جزئیات و حتی دانش رنگ‌شناسی برای استفاده از بهترین رنگ‌ها طراحی و چاپ بسته‌بندی را انجام می‌دهد. در این آژانس دیجیتال مارکتینگ، ابتدا پس از کسب اطلاعات لازم درباره فرآورده یا محصول، ایده‌پردازی در خصوص طراحی گرافیک بسته‌بندی ویژه شما انجام می‌شود و سپس با نرم‌افزار‌های مخصوص، کار اجرا می‌شود؛ در آخر هم باقی مراحل چاپ بسته‌بندی صورت می‌گیرد. نمونه جعبه بسته‌بندی در وب سایت اَد بلــو در دسترس است و می‌توانید به‌آسانی آن را ببینید و مدل دلخواه خود را سفارش دهید. به‌علاوه این موارد، همان‌طور که اشاره شد تعرفه‌های مقرون به صرفه هم پکیج این آژانس را کامل‌تر می‌کند. حتی استفاده از تیزر مراحل تولید کسب‌وکارتان به همراه طراحی و چاپ بسته‌بندی جذاب باعث پیشرفت و رشد روزانه شما خواهد شد، کافیست برای هر نوع اطلاعات بیشتر با متخصصین آژانس تبلیغاتی اَد بلــو تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.
جهت رزرو وقت و استعلام قیمت تماس بگیرید
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه