عکسبرداری پزشکی

هر کسی در قسمتی از زندگی اش نیاز به یک دکتر داشته است، به خصوص موارد زیبایی که گسترده تر و بیشتر از همیشه شده اند. به دلایل مختلفی مانند زندگی کردن در عصر تکنولوژی، هر کدام از حرفه های پزشکی از جمله دندانپزشکی، جراحی زیبایی یا کلینک ها، بیمارستان ها، درمانگاه های مختلف و … نیاز به تبلیغات با کیفیت بصری دارند تا مخاطبان خود را جذب کیفیت کار خود کنند. حتی به میان آمدن اینستاگرام و بسترهایی از این قبیل، این نیاز به تبلیغات و به عکسبرداری پزشکی را پررنگ تر کرده است.
5/5

جایگاه عکسبرداری پزشکی در این صنعت

تقریبا می توان گفت که دیگر کسب و کاری پیدا نمی شود که به یک عکسبرداری حرفه ای برای تبلیغات و چنین مسائلی، احتیاج نداشته باشد. اما مسئله مهمی که در این میان وجود دارد عکس هایی هستند که با روش های پیچیده و یا بعضاً ساده گرفته می شوند. همانطور که همیشه گفته اند هر گردی که گردو نیست، در اینجا موضوع این است که هر عکسی مفید و مخاطب جذب کن نخواهد بود.
کسانی که خود را عکاس می نامند فراوان هستند، اما در مقابل کسانی که واقعا عکاس هستند و می توانند نیاز مشتری را برآورده کنند، اندک هستند. به همین علت است که ما به شما همکاری با آژانس تبلیغاتی اَد بلــو را پیشنهاد می کنیم؛ تیم متخصص عکاسی اَد بلــو متشکل از افرادی کارشناس و کاربلد است که سال ها در زمینه عکاسی تجارب ارزشمندی بدست آورده اند.
بعلاوه، این تیم متخصص عکاسی، در ابتدا خواسته کسب و کار شما را بررسی می کنند و پس از آن تمامی مراحل را بر آن اساس انجام می دهند تا نتیجه باب میل شما باشد و نیاز کسب و کارتان را برآورده کند.

کاربرد عکسبرداری پزشکی

عکاسی پزشکی می تواند شامل تمامی موارد عکاسی مطب، عکاسی کلینک، بیمارستان ها، درمانگاه ها، عکاسی دندانپزشکی و… باشد. برای مثال افرادی که می خواهند یک جراحی زیبایی مانند جراحی بینی انجام دهند، اولین کاری که می کنند جستجو کردن و یا به عبارتی دیگر دیدن عکس های متنوع از نتیجه عکاسی بینی های مختلف است. تصاویری که مخاطبان از جراحی بینی می بینند یکی از مهم ترین مسائلی است که روی تصمیم گیری آن ها در انتخاب دکتر تاثیر می گذارد.
فرض کنید در یک موقعیت دیگر، فردی بخواهد کاشت مو انجام دهد، قطعا برای انجام چنین کارهایی ابتدا به تحقیق یا همان جستجو و دیدن نمونه ها می پردازد. هر چقدر که عکس ها دقیق تر و با جزئیات بیشتری باشند، مخاطب راضی تر خواهد بود.
به تصویر کشیدن جزئیات، بشکلی زیبا و جذاب، تنها در صورتی حاصل می شود که دانش و تجربه آن از قبل با تلاش دست آمده باشد. عکاسان اَد بلــو، با سال ها تلاشی که در این زمینه داشته اند، تجاربی به دست آورده اند که با کمک آن ها جزئیات و زیبایی را در تصاویر بشکل ظریفی به نمایش می گذارند.
گاهی هم افراد می خواهند از نوع یک جراحی سر در بیاورند و بدانند به چه صورت است تا از این موضوع اطلاع کافی داشته باشند؛ در اینجاست که اهمیت عکسبرداری از عمل جراحی و عکسبرداری از دکتر مشخص می شود. حتی در بعضی اوقات از این عکسبرداری پزشکی در موارد پژوهشی و یا تحقیقاتی استفاده می شود و جذابیت بسیاری را به تحقیقات می بخشد.

عکسبرداری پزشکی استاندارد

در یک عکسبرداری استاندارد، مهم ترین مسئله نور است. تنظیم کردن نور با تجهیزات مناسب و به گونه ای که بهترین نتیجه را بدهد، کار هر کسی نیست! فرض کنید در یک عکسبرداری کلنیک زیبایی یا عکاسی دندانپزشکی، نور تا چه اندازه می تواند روی رنگ صحیح دندان ها در عکس تاثیر بگذارد. یک عکاس کاربلد، برای مثال در عکاسی پوست، به طوری همه چیز را تنظیم می کند و عکس را تهیه می کند که وقتی عکس را می بینیم بتوانیم نرمی پوست را حتی از طریق عکس حس کنیم و به خاطر بیاوریم. برای عکسبرداری پزشکی هم، مانند انواع عکسبرداری های دیگر، تجهیزات خاصی لازم است تا بتوان عکسی با کیفیت، استاندارد و البته جذاب تهیه کرد. عکسی که بدون تجهیزات مفید گرفته شده با عکسی که با تجهیزات صحیح گرفته شده است، تفاوت واضح و بسیاری دارد که برای همه مشخص است. یکی از تفاضلی که تیم عکاسی مجرب اَد بلــو دارند در همین تجهیزات است، عکاسان اَد بلــو با بهترین و کامل ترین تجهیزات، عکاسی از دکتر، عکاسی کلنیک، عکاسی مطب و بقیه انواع عکسبرداری پزشکی یا حتی غیر پزشکی را انجام می دهند. تصاویر بی نظیر از بیزنس نشان دهنده بی نظیری خود بیزنس شما است. در هیچ زمینه ای نمی توان جادوی کیفیت بالا و استاندارد بودن را نادیده گرفت. حتی زمانی که در تبلیغات تصاویر جذاب باشند و از نظر کیفی حرف اول را بزنند، تاثیر تبلیغات مطلوب تر خواهد شد.

هزینه عکاسی پزشکی

هزینه ها همیشه در هر امری مهم بوده اند، اما با همکاری با آژانس تبلیغاتی اَد بلــو برای هر خدماتی بخصوص عکسبرداری پزشکی، خیالتان از بابت قیمت ها و هزینه ها راحت خواهد بود.
درست در دوره ای که رقابت در کسب و کارها بسیار بالاست و هر کسی در هر جایی قیمت دلخواه خود را بر خدماتش می گذارد؛ آژانس اَد بلــو برای رفاه و رضایت شما بسته هایی مقرون به صرفه با قیمت های استثنایی آماده کرده و ارائه می کند.
به دلیل گران بودن لوازم الکترونیکی و استفاده از لنز، دوربین، نورها و موارد مختلف، اغلب شاهد قیمت های بالای عکسبرداری بویژه عکاسی پزشکی اعم از بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلنیک زیبایی و… هستیم. اما آژانس اَد بلــو با وجود استفاده از بهترین لوازم، همکاری با حرفه ای ترین عکاسان و متخصصین، هزینه عکاسی پزشکی کاملا معقولانه ای برای بسته های خود در نظر گرفته است. کافیست برای اطلاعات و مشاوره بیشتر در خصوص نیاز خود، با مشاوران و کارشناسان اَد بلــو تماس بگیرید.

عکاسی پزشکی تیم اَد بلــو

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که می توان به آن اشاره کرد، عکاسی اَد بلــو بشکلی اختصاصی است. کارشناسان در ابتدای عکسبرداری پزشکی خود، خواسته ها و نیازهای شما و کسب و کارتان را مورد بررسی قرار می دهند و سپس مراحل کار را با توجه به آن پیش می برند تا نتیجه منحصر به فردی ارائه کنند. عکاسی استادانه تیم اَد بلــو، علاوه بر افراد غیر متخصص و مشتریان، توجه افراد متخصص را هم به خود جلب کرده است، پس نتیجه عکاسی پزشکی بیزنس شما، طرفداران گوناگونی پیدا خواهد کرد. همچنین، این خدمت و خدمات دیگر اَد بلــو با به روز ترین متدهای دنیا انجام می شود تا نتیجه ای که ارائه می شود بی نقص باشد. در آخر هم توجه شما را به این نکته جلب می کنم که کارشناسان آژانس اَد بلــو تمام تلاش، تجربه و دانش خود را در راه عکسبرداری بصورت کاملاً ماهرانه به کار می گیرند و بهترین کیفیت ها را تضمینی ارائه می کنند، کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید.

جهت رزرو وقت و استعلام قیمت تماس بگیرید

مزایای عکاسی پزشکی!

عکسبرداری عمل زیبایی

جزئیات قوی

رعایت اصول عکسبرداری

نور پردازی حرفه ای

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

بیشتر بخوانید