طراحی لوگو

ساخت لوگو نوعی هنر تصویری است که می‌توانید برند، شرکت یا به‌طور کلی، کسب‌وکار و خدمات خود را با استفاده از آن به دیگران معرفی کنید یا در ذهن مخاطبین ثبت کنید. طراحی لوگو انواع متنوعی دارد که هر کدام از آن‌ها جذابیت مخصوص به خود را دارد، لوگوی شما می‌تواند تنها یک نماد یا کلمه‌ای با فونتی زیبا باشد. برای مثال کارخانه‌ای را فرض کنید که کارش مربوط به گندم است، در طراحی لوگوی آن، با به کارگیری از یک نماد گندم و با توجه به نام کارخانه، آرمی مخصوص به خودش سفارش و ساخته می‌شود که پس از انتشار محصولاتش با آن لوگو، به راحتی در ذهن خریداران و مخاطبین ماندگاری پیدا می‌کند. ساخت لوگو آنلاین از طریق سفارش از آژانس تبلیغاتی اَد بلــو ممکن شده است؛ تیم طراحی این آژانس نه تنها لوگو‌های جذابی طراحی می‌کنند، بلکه در ساخت لوگو از بهترین ترکیب رنگ‌های گیرا هم به کار می‌گیرند. استفاده از آرم مخصوص یا لوگو برای پروفایل کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام هم بسیار خلاقانه و جذاب است و شاهد این هستیم که افراد حرفه‌ای متعددی از آن بهره‌مند شده‌اند. هنگامی که یک طراحی لوگوی ویژه برای شما انجام شود، علاوه بر پروفایل، می‌توانید آن را در کنار تصاویر و پست‌هایی که منتشر می‌کنید قرار دهید، این کار هم در جلوگیری از کپی‌برداری و هم زمانی که عکس‌ها بازنشر می‌شوند در جذب مخاطبین بیشتر، تاثیرگذاری بالایی دارد. از جانبی دیگر، وقتی مشتری یا مخاطب هدف با لوگوی شما رو‌به‌رو می‌شود، اعتماد بیشتری به شما پیدا می‌کند؛ به عبارتی معتبر‌تر خواهید شد چون تنها حرفه‌ای‌ها هستند که اهمیت لوگو یا آرم را می‌دانند. اگر شما هم اهمیت آن را درک می‌کنید و به دنبال یک تیم طراحی لوگو به‌شکلی بی‌نقص هستید، به‌آسانی می‌توانید نمونه لوگو را در وب سایت آژانس تبلیغاتی اَد بلــو مشاهده کنید که کاملا استثنایی طراحی شده است و سپس خواسته خود را سفارش دهید. به‌علاوه، سفارش هر نوع لوگو از این آژانس مانند مونوگرام، لوگوتایپ، ترکیبی یا حتی لوگوی پویا و غیره، امکان پذیر می‌باشد.
5/5

طراحی لوگو حرفه‌ای

یک لوگو ساز حرفه‌ای یا گرافیست‌ باید در ساخت لوگو فاکتورهای گوناگونی را در نظر بگیرد و به کار ببرد تا نتیجه‌ای بی‌نقص خلق کند. از خصوصیاتی که یک طراحی لوگو حرفه‌ای باید داشته باشد می‌توان به نکات زیر اشاره کرد.

۱.خلاقیت: در کار‌های هنری و طراحی به خصوص طراحی لوگو، استفاده از خلاقیت و ایده‌های نو، نتیجه را تبدیل به چیزی نوین خواهد کرد که این موضوع به معنای اورجینال بودن هم می‌باشد. گرافیست‌های اَد بلــو با خلاقیتی که دارند جدیدترین طراحی لوگو را برای شما انجام می‌دهند.

۲.جذابیت و زیبایی: انسان‌ها ذاتا به زیبایی علاقه دارند و آن را در هر چیزی جستجو می‌کنند، آرم یا لوگو هم از این قاعده مستثنی نیست؛ طراحان لوگو در این آژانس، با تجاربی که به دست آورده‌اند می‌دانند در نظر مردم و مشتریان مختلف، زیبایی در لوگو به چه معناست و چگونه باید جلوه کند.
یک طراحی لوگو به‌شکلی جذاب، توجه و علاقه همه را به خود جلب خواهد کرد و این چیزی است که یک بیزنس نیاز دارد، توجه متقاضیان!

۳.ماندگاری: پس از اینکه ساخت لوگو هم با خلاقیت و نوآوری و هم با زیبایی و ویژگی‌های لازمه همراه شود، دیگر به راحتی در ذهن افراد خواهد ماند پس این مسئله هم حل خواهد شد!

۴.منحصر به فردی: طراحی لوگو حرفه‌ای حتما باید منحصر به فرد و ویژه باشد. وقتی که سفارش لوگو می‌دهید، گرافیست در ابتدا باید کسب‌وکار شما را بررسی کند و در نهایت متوجه شود که با این لوگو قرار است چه افرادی را تحت تاثیر قرار دهد. وقتی این کار‌ها با در نظر‌گرفتن جزئیات و دقت انجام شوند، طراحی لوگو منحصر به فرد خواهد بود.

۵.بامعنی: اگر ساخت لوگو تمامی موارد بالا را داشته باشد اما معنی نداشته باشد، مخاطب آن را فراموش خواهد کرد چون در درک آن ناتوان بوده است! پس با سپردن طراحی لوگو حرفه‌ای خود به تیم اَد بلــو از لحاظ مفهوم آن، خیالتان راحت خواهد بود.
در ضمن، با همکاری با این آژانس تبلیغاتی برای طراحی لوگو، علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده، از بی‌نظیر بودن آرم خود به‌صورت تضمینی مطمئن شوید. کافیست برای سفارش به سایت طراحی لوگو یا همان وب سایت اَد بلــو مراجعه کنید و تماس بگیرید.

لوگو‌تایپ

لوگو‌تایپ چیست؟ به زبان ساده، لوگو‌تایپ استفاده از نام یا کلمه با فونت یا طرز نوشتاری جذاب است و نوعی از انواع مختلف لوگو به حساب می‌آید. این نوع طراحی لوگو بسیار رایج می‌باشد و می‌توان از نمونه‌های معروف آن به لوگوی کوکاکولا اشاره کرد.
طراحی لوگو اسم هم که در دسته لوگوتایپ قرار دارد، می‌تواند شامل انواع اسم شرکت، برند، کارخانه و هر مورد دیگری باشد و ساخت آن توسط گرافیست‌های اَد بلــو انجام می‌شود.
این مدل طراحی لوگو، به دلخواه شما و مهارت طراحان این آژانس، می‌تواند به‌صورت لوگوتایپ فارسی، لوگو‌تایپ انگلیسی یا هر دوی آن‌ها باشد. گاها کارخانه‌های حرفه‌ای در ایران که از لوگوتایپ روی محصولات بهره می‌برند، یک طرف محصول از لوگوتایپ فارسی و طرف دیگر از لوگو‌تایپ انگلیسی استفاده می‌کنند.
اگر هم می‌خواهید نمونه لوگو‌تایپ ببینید می‌توانید به نمونه‌ها در سایت اَد بلــو مراجعه کنید و جذاب‌ترین‌ها را مشاهده کنید.
البته توجه داشته باشید در صورتی که بخواهید در طراحی آرم خود هم از نوشتار و هم از نشانه‌ها استفاده کنید که به آن لوگوی ترکیبی می‌گویند، می‌توانید به راحتی آن یا هر مدل دلخواهی را از این آژانس تبلیغاتی سفارش دهید.

نرم‌افزار طراحی لوگو

طراحی لوگو هم مثل همه طراحی‌ها، نیازمند نرم‌افزار‌های ویژه‌ای است که تنها یک گرافیست حرفه‌ای زیر و بم آن‌ها را می‌داند و آن‌ها را به کار می‌گیرد.
ساخت لوگو با فتوشاپ یکی از روش‌هایی است که تیم اَد بلــو از آن استفاده می‌کند و‌ نتایج بسیار عالی ارائه می‌دهد. علاوه بر طراحی لوگو با فتوشاپ از نرم‌افزار‌های گوناگون دیگری هم در این آژانس به کار گرفته می‌شود، حتی بعضی مواقع ممکن است که احتیاج به عکسبرداری و تهیه تصاویر اورجینال باشد.
همچنین، طراحی لوگو با ایلوستریتور هم مزایای مخصوص به خود را دارد که گرافیست‌های ما، با استفاده از این نرم‌افزار طراحی لوگو به تنهایی یا به کمک بقیه نرم‌افزار‌ها، آرم‌های جذابی را خلق می‌کنند.

قیمت طراحی لوگو

مانند هر نوع طراحی گرافیکی دیگر، هزینه طراحی لوگو هم وابسته به عوامل مختلفی است؛ تعداد افرادی که بر روی پروژه کار می‌کنند، نرم‌افزار‌های مورد استفاده، حتی مدت زمان تحویل و موارد متنوعی از این قبایل، در روند انتخاب قیمت طراحی لوگو تاثیرگذار هستند. اما در هر صورت، قیمت طراحی لوگو در آژانس تبلیغاتی اَد بلــو کاملا مقرون به صرفه و مناسب است تا مشتریان و همکاران ما در رضایت کافی باشند.

طراحی لوگو توسط اَد بلــو چه مزایایی دارد؟

مهم‌ترین ویژگی اَد بلــو، چه در مورد ساخت لوگو یا زمینه‌های همانند این موضوع مانند طراحی سه بعدی، تضمین کیفیت است چون در سر‌تا‌سر خدمات این آژانس تبلیغاتی، بهترین‌ها مشغول به کار و تلاش هستند. یکی از مزایای قابل توجه دیگر این تیم طراحی لوگو، منحصر به فرد بودن یا خاص بودن کار آن‌ها می‌باشد؛ نمونه طراحی‌هایی که در اَد بلــو انجام می‌شود در هیچ آژانس یا فضای دیگری یافت نخواهد شد یا به عبارتی، کار‌های حتی مشابه، در این شرکت ممنوع می‌باشند. همچنین ساخت لوگو توسط این طراحان، برای هر فرد کاملا شخصی‌سازی، مطابق نیاز او و صد البته، علاقه‌مندی مخاطبین هدف هر بیزنس است؛ پس از الگو‌های تکراری اجتناب خواهد شد. از آرم یا لوگوهای طراحی شده توسط این تیم، می‌توانید در زمان طراحی و چاپ بسته‌بندی محصولات خود هم استفاده کنید و بهره ببرید، یا حتی به طور اختصاصی آن را از اَد بلــو سفارش دهید! همان‌طور که اشاره شد، یک مزیت پر‌اهمیت قیمت طراحی لوگو به‌صورت مقرون به صرفه و منصفانه است که این مسئله هم در کنار بقیه، آژانس اَد بلــو را از هر لحاظ کامل می‌کند. در نهایت، برای آگاهی از دیگر مزایا و امکانات به همراه مشاوره تخصصی رایگان، کافیست با مشاوران دیجیتال مارکتینگ اَد بلــو ارتباط برقرار کنید یا تماس بگیرید و هر سوالی دارید، با آن‌ها در میان بگذارید.

جهت رزرو وقت و استعلام قیمت تماس بگیرید

مزایای عکاسی خط تولید؟

جزئیات قوی

رعایت اصول عکسبرداری

نور پردازی حرفه ای

طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه