تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

اینستاگرام بواسطه مخاطبان و کاربران بسیار زیادی که در خود جای داده است، هر روز به دنبال ارائه شیوه های نوین درگیر کردن مخاطب با محتوا و حفاظت و نگهداری از او در بستر خود است. چه در زمینه سرگرمی و اینترتینمنت و چه در زمینه خبر و اطلاع رسانی و چه در زمینه تبلیغات، اینستاگرام از زمانیکه توسط فیس بوک خریداری شد، مثل فیس بوک و در کشورهایی مثل ایران که فیس بوک فیلتر است، پیشگام تر از فیس بوک در صدر شبکه های اجتماعی پر مخاطب و محبوب دنیا قرار گرفت. در مقابل اینستاگرام هم برای اینکه این رتبه و جایگاه خود را بین مخاطبان و کاربران حفظ کند، باید بروزترین بماند و از تمامی شیوه های نوین جذب و حفظ کاربر استفاده کند. یکی از نوین ترین این روش ها برای تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام است. پیج های کسب و کار در اینستاگرام، از هر نوعی که باشند، برای جذب فالوور و سرانجام فروش بیشتر، نیاز به تبلیغات اصولی دارند. در حال حاضر یکی از تبلیغات پربازده، تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام است که به آن فالوو اجباری هم می گویند. تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام اگر توسط افراد متخصص انجام شود، بازدهی بسیار مطلوبی برای تبلیغات بیزینس و کسب و کار کاربر در پی دارد. آژانس تبلیغاتی ادبلو متشکل از کارشناسانی مجرب، تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام را به بهترین نحو ممکن با تضمین کتبی به کاربران ارائه می کند.

تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام مناسب چه کسانی است؟

اشخاصی که پیج های بیزنسی یا همان پیج هایی برای کسب و کارشان دارند، یکی از دغدغه هایشان تبلیغات و بازدهی حداکثر و افزایش تعداد فالوور است. آن هم در شرایطی که روز به روز فضای رقابتی در کمیت و کیفیت تبلیغات، بین مشاغل بیشتر و بیشتر می شود. به همین علت، بعضی از صاحبان مشاغل و کسب و کارها که دغدغه هزینه اولویت اولشان نیست و می خواهند روی تبلیغات خود سرمایه گذاری کنند، به تبلیغات بازدید گسترده و پربازده روی می آورند. در یک همچین شرایطی، صاحبان مشاغل باید به دنبال متخصص تبلیغات حرفه ای و مجرب و در عین حال مطمئن باشند تا بتوانند سرمایه خود را در جای درست و مطمئن سرمایه گذاری کنند. تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام، یکی از تبلیغاتی است که اگر در جای درست و بدست کارشناس و متخصص این کار صورت گیرد، می توان گفت موثرترین نتیجه و بازدهی را در راستای تبلیغات کسب و کار خواهد داشت. آژانس تبلیغاتی ادبلو، با ارائه مشاوره کاملا رایگان در راستای کسب و کار شما و همچنین ارائه پکیج های مقرون به صرفه تبلیغاتی بهمراه ضمانتنامه اجرایی کتبی، می تواند بهترین همراه شما در زمینه تبلیغات کسب و کار شما باشد.

نحوه اجرای تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

این نوع تبلیغات از طریق اپلیکیشن ها و برنامه ها اجرا می شود. ما لینک پیج کسب و کار شما را به اپلیکیشن های زیر مجموعه و طرف قرارداد خود می دهیم، وقتی که کاربران این برنامه ها را باز کنند، پیج شما اصطلاحا پاپ آپ می شود و کاربران بصورت خودکار وارد پیج اینستاگرام شما می شوند و برای ادامه استفاده آنها از سایت یا اپلیکیشن یا برنامه کاربردی که از آنجا به پیج شما منتقل شده اند، باید حتما شما را فالوو کنند. به همین دلیل به این نوع از تبلیغات اینستاگرام، فالوو اجباری هم می گویند.

نکاتی در مورد تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام به دلیل این اجبار در فالوو کردن، از تبلیغاتی است که بازدهی آن تضمین شده است. البته این موضوع که تبلیغ پیج شما در چه دسته ای از برنامه ها و اپلیکیشن ها قرار داده می شود، موضوعی است که نباید نادیده گرفته شود. اینکه کاربران از طریق چه اپلیکیشنی با شما آشنا می شوند روی دیدگاه آن ها نسبت به شما تاثیر می گذارد. همچنین هر اپلیکیشنی، از نظر بازه ی سنی، علاقه مندی، جنسیت و… کاربران مخصوص به خود را دارد. با همکاری کردن با آژانس ادبلو از بابت این نکات و هزینه ها و کیفیت اجرای تبلیغات، خیالتان راحت است. متخصصین ادبلو تمام خدمات اینستاگرام را با تضمین بهترین کیفیت به شما ارائه خواهند داد.

اهمیت کیفیت پیج در جذب فالوور

زمانی که پیج شما برای کاربران باز می شود، علاوه بر اینکه باید شما را فالوو کنند، اگر مطالب و ظاهر پیج شما نظر آن ها را جلب کند، ممکن است در آنجا بمانند و از محتواها بازدید می کنند. توجه داشته باشید که حتی چیدمان پست ها هم روی تصمیم گیری کاربران تاثیر می گذارد. پس از اینکه مخاطبان شما را فالوو کنند، اینکه بعدا شما را آنفالوو کنند یا نه بستگی به پیج شما و محتوای آن دارد. اگر وقتی که با استوری و پست های شما مواجه می شوند، آن کیفیت مطلوب را دریافت نکنند، به راحتی شما را آنفالوو می کنند. از دید یک فالوور به پیج خود نگاه کنید و از خود بپرسید که چه چیزی می تواند باعث شود شما برای این پیج وقت بگذارید؟ پس همانقدر که تبلیغ پیج برای شناخته شدن اهمیت دارد، تولید محتوا هم مهم است و باید برای آن ارزش قائل شد. تیم حرفه ای ادبلو با دانش نوین و تجاربی که پس از سال ها تلاش کسب کرده است، تبلیغات و تولید محتوای اینستاگرام را در پکیج های مقرون به صرفه، بشکل اختصاصی به شما ارائه خواهند کرد.

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام، براساس عواملی مانند نوع تبلیغ و میزان بازدهی آن، قیمت گذاری می شود. قبل از هرچیزی برای انتخاب بهترین روش و مشخص شدن اینکه هر نوع از تبلیغات روی پیج شما جواب می دهد یا نه، باید پیج شما توسط کارشناسان آنالیز شود. چه تبلیغات ارزان اینستاگرام و چه تبلیغات گران، هرکدام پیش نیاز های لازم خود را دارند؛ البته توجه داشته باشید که تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام از معدود تبلیغاتی است که به دلیل فالووی اجباری، روی بیشتر پیج ها تاثیرگذار است. تنها کافیست با متخصصان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت در مورد هرکدام از پکیج های تبلیغاتی، بهترین مشاوره را بصورت رایگان دریافت کنید.

مزیت های تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

اولین مزیت تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، همانطور که می دانید، جذب فالوور واقعی است. کاربران برای ادامه کار خود در اپلیکیشن ها، حتما باید شما را فالوو کنند. شما از طریق این روش وابسته به پکیج انتخابیتان، می توانید تا هزارتا فالوور یا بیشتر هم جذب کنید! یکی دیگر از مزیت ها این است که این روش خارج از پیج شما و اینستاگرام انجام می شود و لازم نیست شما در پیجتان چیزی قرار دهید. در واقع مهترین کاری که شما در قبال این نوع تبلیغات باید انجام دهید، تولید محتوای جذاب و مخاطب پسند، همراه با داشتن ظاهر مناسب و گیرا برای پیج اینستاگرامتان است. امنیت بالا از مهم ترین مزیت های تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام است، چون در این نوع از جذب فالوور واقعی، شما به در اختیار قرار دادن اطلاعات شخصی پیج خود مانند پسوورد و اطلاعات شخصی، نیازی ندارید. کافیست لینک پیج اینستاگرام مورد نظر شما را برای اپلیکیشن های کاربردی و پرمخاطب خود تعریف کنیم. بعد از آن این شمایید و مخاطب هایی که از طریق پاپ آپ به پیج شما سرازیر می شوند و شما وظیفه حفظ و نگهداری آنها را خواهید داشت. همچنین از مزیت های انجام تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام توسط متخصصین ادبلو، ارائه این نوع تبلیغات بصورت پکیج های مقرون به صرفه همراه با دیگر خدمات تبلیغات در کنار هم و بصورت کاملا تضمینی است. آژانس تبلیغاتی ادبلو با ارائه ضمانتنامه کتبی، که در کنار قرارداد رسمی در اختیار شما قرار می دهد، به شما درباره بازگشت هزینه ها درصورت برآورده نشدن نیاز شما، اطمینان خاطر می دهد. متخصصین ما، در کنار سالها تجربه و دانش بروز در زمینه انواع تبلیغات اینستاگرام، آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان به صاحبین مشاغل و کسب و کارها می باشد. پکیج ها و پیشنهادات ویژه ای که متناسب برای هر شغل و کسب و کار، در نظر گرفته شده است، آژانس تبلیغاتی ادبلو را از هر نظر منحصر به فرد ساخته است.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

Read More »

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

Read More »