تبلیغات منشن اینستاگرام

اینستاگرام در سال های اخیر ثابت کرده است که نه تنها جایگاه ویژه خود را در میان رسانه های ارتباط جمعی محکم کرده، بلکه قرار نیست این رشد مثبت خود را هم از دست بدهد و در یک دهه گذشته، شاهد این بوده ایم که چطور اکثر بیزنس ها به سمت اینستاگرام سرازیر شده اند. در حال حاضر کمتر کسب و کاری یافت می شود که پیجی در اینستاگرام نداشته باشد و به دنبال پر و بال دادن به آن نباشد. اینستاگرام پلتفرمی است که تبدیل به بستری مفید برای انواع کسب و کارها در سراسر جهان شده است. با بیشتر شدن تعداد پیج های بیزنسی در اینستاگرام، روش های نوین تبلیغاتی مقرون به صرفه و ارزان اینستاگرامی هم جایگاه خود را در صنعت تبلیغات مدرن پیدا کرده اند؛ تبلیغات ریز و درشتی که به نسبت تقاضا از انواع قیمت های اقتصادی تا کلان برخوردارند و همین باعث می شود که صاحبان کسب و کارهای خرد که توان هزینه های کلان تبلیغاتی را ندارد نیز بخواهند تبلیغات ارزان در اینستاگرام را پیدا کنند تا از بقیه جا نمانند. یکی از کاربردی ترین و البته ارزان ترین تبلیغاتی که وجود دارد، تبلیغات منشن اینستاگرام است. با این تبلیغات می توانید فالوورهای واقعی برای پیج خود جذب کنید، هدف ما در این مقاله آشنایی شما با تبلیغات منشن در اینستاگرام است. پس با ما باشید تا شما را با روش های نوین تبلیغاتی و پکیج های اقتصادی مقرون به صرفه ای که در انحصار آژانس تبلیغاتی ادبلو قرار دارد، آشنا کنیم. شما در هر زمان می توانید با کارشناسان با تجربه و حرفه ای تبلیغاتی ادبلو تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان این آژانس بهره مند شوید.
mention

انواع تبلیغات اینستاگرام

پس از اینکه پیج بیزنس خود را آماده کنید، نوبت به تبلیغ آن می رسد. تبلیغات در اینستاگرام، برای مطرح کردن خود و بالا بردن سود کسب و کارتان، کاملا ضروری است. مردم برای تعامل داشتن با شما باید شما را بشناسند و اینستاگرام به عنوان پلی بین شما و کاربران و مخاطبان و پتانسیل های بالقوه ای که قرار است تبدیل به پتانسیل بالفعل و مشتری شما بشوند، راه ها و روش های نوینی را برای تبلیغات در بستر خود پیش پای شما قرار داده است. روش های تبلیغاتی مختلفی که قیمت ها و بازدهی آن ها متفاوت است؛ مانند تبلیغات بازدید گسترده، تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام، تبلیغات پاپ آپ و تبلیغات منشن اینستاگرام. مقدار بازدهی تبلیغات اینستاگرام، با تاکید بر تخصص در اجرای آن ها، با یکدیگر متفاوت است. انجام دادن تبلیغات در اینستاگرام علاوه بر رشد تعداد فالوورها و دنبال کنندگان و فروش بیشتر، باعث افزایش تعامل پیج شما هم می شود. زمانی که تصمیم بگیرید تبلیغات اینستاگرام را انجام دهید، مهم ترین موضوعی که با آن رو به رو می شوید یافتن افرادی است که قابل اعتماد و کاربلد باشند. آژانس تبلیغاتی ادبلو با کارشناسان مجربی که دارد، تمامی پکیج های خود را با ارائه ضمانتنامه کتبی عرضه می کند.

اهمیت تعامل بالا در پیج

زمانی که با کاربران و مخاطبین پیج خود ارتباط مفید داشته باشید، توجه آن ها را جلب می کنید؛ کاربرانی که توجه و اعتماد داشته باشند تبدیل به مشتری می شوند. همچنین ربات اینستاگرام روابط افراد را با شما چک می کند. اینکه آیا آن ها مدام به پیج شما سر می زنند؟ از تمامی محتواهای شما بازدید می کنند و کامنت می گذارند؟ شما با فالوورها چگونه رفتار می کنید و جواب کامنت های آن ها را چطور می دهید؟ اینکه رفتارهای شما مانند ربات نباشد مهم است. تمامی این نکات به شما کمک می کند که بیشتر در اینستاگرام سرچ شوید و این بیشتر سرچ شدن، شما را به صدر نتایج نزدیک تر می کند. پس تعامل داشتن با دیگران مسئله ای حیاتی است و یکی از بهترین راه ها برای افزایش تعامل، تبلیغات منشن اینستاگرام است.

چگونگی تبلیغات منشن اینستاگرام

منشن کردن یا به عبارت دیگر تگ کردن، به این صورت است که وقتی یوزرنیم (آی دی) کاربری را زیر پستی می نویسید، برای آن کاربر نوتیفیکیشن یا همان اطلاعیه ای، از پست شما ارسال می شود و این باعث می شود که آن کاربر به پست شما سر بزند. عملکرد این تبلیغات هم به این روش است که اول ما یا شما (این بستگی به خودتان دارد)، پیج های رقبایی را که بیشترین مخاطبان مربوطه را دارند پیدا می کنیم، بعد از میان کاربران و فالوورهای آن ها کسانی را که بیشترین تعامل را دارند، هدف قرار می دهیم. پس از آن ربات ها در اینستاگرام، تمامی این کاربران فعال را زیر پست انتخابی شما منشن می کنند. خیلی ها هستند که از روی ناآگاهی روش های اشتباهی، مانند خرید فالوور فیک را امتحان می کنند و در نتیجه ی این کار، صفحه ی آن ها مانند پیجی خالی از فالوور، خاموش و ساکت است؛ اما در این روش به دلیل آشنایی با کاربران پرفعالیت و علاقه مند دقیقا برعکس آن موضوع اتفاق می افتد. تبلیغ کردن کافی نیست، این درست تبلیغ کردن است که خواسته ی شما را برآورده می کند. کارشناسان و متخصصان ادبلو تمامی دانش ها و مهارت های مربوط به اینستاگرام را در طی سال ها تجربه به دست آورده اند و آن ها را در جهت کسب رضایت مشتری، به کار می گیرند.

ارتباط تبلیغات منشن با محتوای پست

همانطور که اشاره کردیم، تبلیغات منشن از تبلیغات ارزان در اینستاگرام است، اما مسئله ای که باید به آن توجه کنید این است که در این روش محتوای شما اهمیت بسیار زیادی دارد. کاربران دقت می کنند که ببینند محتوای پستی که زیر آن منشن شده اند چه چیزی است، اگر پست شما توجه آن ها را جلب نکنند خیلی سریع و راحت عبور می کنند؛ پس شما باید محتوایی تدارک ببینید که مخاطبین هدف پس از دیدن آن بخواهند راجع به شما بیشتر بدانند و شما را فالوو کنند. مردم دوست ندارند در اینستاگرام وقت خود را برای محتواهای بی کیفیت بگذارند. با محتوای مناسب و البته منشن های مفیدی که توسط ما زیر پست شما صورت می گیرد، در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین بازدهی را بدست خواهید آورد. این کار تنها توسط متخصصان ادبلو به بهترین شکل انجام می شود. کارشناسان ما در مورد تمامی تبلیغات اینستاگرامی، برای شما پکیج های مقرون به صرفه و با کیفیت تضمین شده ای را در نظر گرفته و مشاوره های لازم را بصورت رایگان به شما ارائه می کنند.

مزایای تبلیغات منشن اینستاگرام

اولین ویژگی که این تبلیغ را منحصر به فرد می کند، امنیت آن است. تنها چیزی که برای این روش لازم است، پستی است که می خواهید منشن ها زیر آن انجام شود. یکی دیگر از مهم ترین مزیت های تبلیغات منشن اینستاگرام این است که کاربران مستقیما وارد پست شما می شوند؛ یعنی شما نیازی ندارید تا با تبلیغات در جاهای دیگر، آن ها را به طرف بازدید از پست خود بکشانید. البته اینکه افرادی که زیر پست شما منشن می شوند گلچین شده هستند، موضوعی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد؛ یعنی کاربرانی که مخاطب محتوای همسان با کسب و کار شما هستند، مستقیما به درون پیج شما دعوت می شوند. به این علت که آن ها قبلا با رقبای شما تعامل داشته اند باعث می شود، احتمال اینکه شما را فالوو کنند بسیار بالا برود. تبلیغات منشن در اینستاگرام علاوه بر موثر بودن، برای همه ی کسب و کار ها اعم از آن دسته ای که نوپا هستند، هزینه ی مقبول و مقرون به صرفه ای دارد. در آژانس تبلیغاتی ادبلو، تیمی حرفه ای متشکل از متخصصان با تجربه، کار خود را به نحو احسنت اجرا می کنند، به همین دلیل بصورت کتبی ضمانت می شود که در صورت درست اجرا نشدن کار، هزینه ها کاملا بازگشت داده خواهد شد.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

Read More »

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

Read More »