تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام

یکی از مزایای بالقوه اینستاگرام، تبلیغات با دامنه باز و بینهایت است. یعنی مصداق بارز ضرب المثل معروف هرچی پول بدی آش میخوری! به طبع با فراوانی بالای کاربران اینستاگرام و دامنه نامحدود تبلیغات در اینستاگرام، هر شخص صاحب بیزینس و کسب و کار، هر مبلغی که در توانش باشد را می تواند در این بستر نامحدود برای تبلیغات کسب و کار خود سرمایه گذاری کند. تعداد کاربران ایرانی اینستاگرام بیش از بیست میلیون کاربر است و این افراد به دلایل زیادی در روزمرگی خود برای رفع نیازها و استفاده از خدمات اینستاگرام، از این پلتفرم استفاده می کنند. واضح است که در آینده هم تعداد صاحبان مشاغل و کسب و کارهای زیادی برای مطرح کردن خود و کسب درآمد و همچنین پیروزی بر رقبای خود، به اینستاگرام روی خواهند آورد. طراحی، تولید و اجرای درست و به موقع و مهندسی شده تبلیغات، بخصوص در تبلیغات وسیع و گسترده، یکی از مهمترین شروط موفقیت است. زمانی که شما چه از لحاظ تعداد و کیفیت محتوایی و چه از لحاظ تعداد و تعامل فالوورها، خود را به درجه مطلوب رسانده باشید، زمان آن خواهد رسید که این بازار هدف و حجم مخاطب را به مشتری خود تبدیل کنید و باعث بالا رفتن نرخ تبدیل پیچ خود شوید. طبیعتا روش های تبلیغاتی مثل اجرای کمپین و تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام، در کنار هم شما را به بهترین نوع تعامل با مشتری و گرفتن حداکثر بازدید و همچنین تبدیل مخاطب و کاربر به مشتری می رساند.

تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام مناسب چه کسانی است؟

اشخاصی که پیج های بیزنسی یا همان پیج هایی برای کسب و کارشان دارند، یکی از دغدغه هایشان تبلیغات و بازدهی حداکثر و افزایش تعداد فالوور است. آن هم در شرایطی که روز به روز فضای رقابتی در کمیت و کیفیت تبلیغات، بین مشاغل بیشتر و بیشتر می شود. به همین علت، بعضی از صاحبان مشاغل و کسب و کارها که دغدغه هزینه اولویت اولشان نیست و می خواهند روی تبلیغات خود سرمایه گذاری کنند، به تبلیغات بازدید گسترده و پربازده روی می آورند. در یک همچین شرایطی، صاحبان مشاغل باید به دنبال متخصص تبلیغات حرفه ای و مجرب و در عین حال مطمئن باشند تا بتوانند سرمایه خود را در جای درست و مطمئن سرمایه گذاری کنند. تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام، یکی از تبلیغاتی است که اگر در جای درست و بدست کارشناس و متخصص این کار صورت گیرد، می توان گفت موثرترین نتیجه و بازدهی را در راستای تبلیغات کسب و کار خواهد داشت. آژانس تبلیغاتی ادبلو، با ارائه مشاوره کاملا رایگان در راستای کسب و کار شما و همچنین ارائه پکیج های مقرون به صرفه تبلیغاتی بهمراه ضمانتنامه اجرایی کتبی، می تواند بهترین همراه شما در زمینه تبلیغات کسب و کار شما باشد.

نحوه انجام تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام

برای گرفتن نتیجه مطلوب از این نوع تبلیغات، بهتر است تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام همراه با اجرای کمپین باشد. در روش تبلیغات بازدید گسترده، پست یا استوری کمپین شما برای بالا رفتن بازدید های آن، بصورت انبوه پخش و منتشر می شود. بهترین زمان برای انجام این تبلیغ، وقتی است که پیج شما از نظر طراحی بصری مثلکیفیت پست ها و استوری ها، رنگ بندی استفاده شده و از نظر کیفیت محتوایی به شرایط مناسبی رسیده باشد. هدف از تبلیغ بازدید گسترده همانطور که از نامش مشخص است، رسیدن به حداکثر بازدید است. مشروط به شرایط پیج شما، این بازدید ها تبدیل به فالوور و مشتری خواهند شد. همچنین همانطور که پیش تر گفته شد، استفاده از روش های ترکیبی مثل اجرای کمچین و تبلیغات بازدید گسترده در کنار هم، شما را به حداکثر بازدید خواهد رساند. کارشناسان و متخصصان تیم حرفه ای ادبلو با آگاهی از تمامی نکات ضروری، پس از آنالیز کردن پیج شما و طرح مشاوره رایگان به شما، متناسب با کسب و کارتان پکیج های مقرون به صرفه تبلیغاتی که شامل تمامی خدمات اینستاگرامی من جمله تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام است را به شما پیشنهاد می کنند.

کمپین در اینستاگرام

اجرای کمپین در اینستاگرام وابسته به کسب و کار و نیاز شما، می تواند بصورت رونمایی از یک محصول، اجرای یک مسابقه، کمپین برای معرفی برند خود و خیلی موضوعات دیگر باشد. پس شما باید برای موفقیت کمپین هدف اصلی خود را مشخص کنید و تمامی گام ها را در راستای آن هدف بردارید. همچنین به یاد داشته باشید که زمان بندی و محتوایی که در کمپین خود استفاده می کنید اهمیت بسیار زیادی در نتیجه ی شما دارد. کمپین ها به افزایش تعامل پیج شما کمک زیادی می کنند، البته مسئله مهم، درست و اصولی اجرا کردن کمپین است؛ یکی از بهترین راه هایی که به رشد بازدید کمپین شما کمک می کند، تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام است. یعنی این دو در کنار هم موثرتر نیز عمل خواهند کرد.

محتوا در تبلیغات بازدید گسترده

محتوایی که در پست یا استوری انتخابی شما استفاده می شود باید کاربرپسند و ترغیب کننده باشد. تفاوت بسیاری بین محتوای حرفه ای و محتوای معمولی وجود دارد. مردم شاید از یک محتوای معمولی در تبلیغات بازدید گسترده بازدید کنند، اما نسبت به یک محتوای حرفه ای در همان نوع بازدید دقت به خرج می دهند. کاربران از زمانی که وارد اینستاگرام خود می شوند شروع به جستجو برای یک پست یا استوری جذاب می کنند و از هرکدام که نظر آن ها را جلب نکند به سادگی رد می شوند. محتوای شما در تبلیغات بازدید گسترده باید به گونه ای باشد که کاربران پس از رسیدن به آن متوقف شوند، آن را با دقت ببینند و بعد علاقه پیدا کنند تا شما را فالوو کنند. تمام مسائلی مانند رنگ، کیفیت، فونت متن، طرز گفتار و… روی محتوای شما تاثیر می گذارند. اینجاست که کارشناسان ادبلو با مهارت ها و دانشی که دارند، پس از ارائه مشاوره کاملا رایگان، کار خود را با تضمین نسبت به انجام خواسته ی شما، آغاز می کنند.

مزیت های تبلیغ بازدید گسترده در اینستاگرام

اولین و مهم ترین مزیت این تبلیغات، تعداد بازدید های آن است، حداقل بازدید ها در این روش صد هزارتا است! این تعداد بازدید نتیجه ی خیلی مطلوبی برای یک پیج بیزنسی است. دیگر مزیت تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام، مقرون به صرفه بودن نسبت به بازدهی آن ها است. امنیت این روش هم مزیت مهمی است، در این تبلیغات شما خیالتان از بابت امنیت پیجتان راحت است. خیلی از بازدید ها از پست یا استوری شما تبدیل به بازدید از پیج شما می شوند و ممکن است که پیج شما را فالوو هم بکنند. آژانس تبلیغاتی ادبلو متشکل از افرادی متخصص و مجرب، در هر زمان پکیج های تبلیغات اینستاگرامی را به همراه مشاوره رایگان و ضمانتنامه بازگشت هزینه ها در صورت انجام نشدن نیاز شما، به شما عرضه می کند. تنها با پر کردن فرم مشاوره و اعلام نیاز خود، می توانید بهترین نوع مشاوره متناسب با کسب و کارتان را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

Read More »

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

Read More »