تولید محتوا در اینستاگرام

وقتی اسم سوشال مدیا یا شبکه های اجتماعی می آید، شاید اولین چیزی که به ذهن ما می رسد اینستاگرام باشد. در حال حاضر اینستاگرام محبوب ترین اپلیکیشن در ایران است و مردم روزانه زمان زیادی را در این برنامه می گذرانند. با وجود تعداد زیادی کاربر در نظر بگیرید روزانه چه تعداد محتوا در این رسانه اجتماعی تولید می شود! اما وقتی صحبت به محتوای مفید و کاربر پسند برسد می بینیم که با محتواهای فراوانی رو به رو نیستیم. اگر به دنبال محتوای اختصاصی، که منحصرا برای پیج شما و یا کسب و کارتان تولید شده باشد هستید، آن را به ما بسپارید. تیم حرفه ای و متخصص تولید محتوای ادبلو با دانش ایده پردازی، محتوایی را تولید می کند که مخصوص شما باشد و کاربران هدفتان را جذب کند. محتوا، چیزی است که باید از طریق یک مدیوم به عنوان گفتار، نوشتار یا هریک از هنرهای گوناگون بیان شود. به بیان ساده تر، تولید محتوا شامل تولید تمام چیزهایی است که مردم می بینند، می خوانند و یا حتی می شنوند؛ از تبلیغات مختلف تلویزیونی گرفته تا استوری ای که در اینستاگرام به انتشار گذاشته و حتی پادکستی که به آن گوش می دهید. پس طبیعتا زمانی که قرار باشد محتوا، در راستای تبلیغات بیزینس و کسب و کار شما تولید شود، برای خلق آن به دقت و مهارت ویژه ای نیاز دارید تا محتوایی که تولید می شود کاملا متناسب با خواسته و نیاز شما و کاربرانتان باشد. متخصصین و کارشناسان آژانس تبلیغاتی ادبلو، با بهره گیری از دانش بروز و تخصص خود در زمینه تولید انواع محتوا متناسب با کسب و کار شما، همواره آماده ارائه مشاوره رایگان و پیشنهادهای مقرون به صرفه تبلیغاتی و ارزان برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل می باشند.
5/5

نقش خلافیت و انتخاب موضوع درست در تولید محتوای اینستاگرام

اگر می خواهید برای پیج شخصی اینستاگرام خود یا پیج اینستاگرامی که مربوط به کسب و کارتان است تولید محتوا داشته باشید، اولین چیزی که بیشتر از همه چیز نیاز دارید خلاقیت است. در واقع خلاقیت، می تواند جایگزین مناسب و موثری برای هزینه های کلان تبلیغاتی باشد. در پلتفرم محبوبی مثل اینستاگرام، هر کسی می تواند محتوایی را به انتشار بگذارد، اما هر کسی نمی تواند محتوایی را به اشتراک بگذارد که جذابیت داشته باشد و تکراری نباشد. به زبان ساده تر یعنی محتوا را کپی نکرده باشد. اگر محتوای اینستاگرام شما جذابیت نداشته باشد، کاربران زیادی شما را فالوو نخواهند کرد و همان افرادی هم که فالوور شما هستند، بعد از مدتی شما را آنفالو می کنند. به عبارتی دیگر رقابت در اینستاگرام بسیار بالا است و اگر شما با محتوایتان کاربران را مجذوب نکنید، افراد دیگری هستند که این کار را برایشان بکنند. پس در اینجا، اهمیت تولید محتوای حرفه ای مشخص می شود. همچنین انتخاب درست موضوع به اندازه ی خود تولید محتوا اهمیت دارد. تعداد موضوعاتی که وجود دارد بی شمار است و پیدا کردن موضوع مناسبی که کاربران آن را دوست داشته باشند، کار سختی است. باید موضوع انتخابی شما توانایی ماندگاری هم داشته باشد. برای پیدا کردن موضوع و ایده مناسب تولید محتوای اینستاگرام، باید از موضوعات داغ روز آگاه بود و به رفتارهای کاربران در زمینه های متخلف اشراف داشت و همچنین دانست که افراد چه چیزهایی را سرچ می کنند و به دنبال دیدن چه چیز هایی هستند. فرقی ندارد زمینه ی کاریتان چیست و یا تازه کسب و کار خود را شروع کرده اید یا نه؛ آژانس تبلیغاتی ادبلو با بهره گیری از متخصصین حوزه تبلیغات بیزینس و کسب و کار، با تضمین کیفیت و تحویل ضمانتنامه کتبی، آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان و پکیج های تبلیغاتی مقرون به صرفه متناسب با بیزینس و کسب و کار شما می باشد.
به طور کلی تولید محتوا در اینستاگرام می تواند متن، عکس، ویدئو و محتوای صوتی باشد که در اینستاگرام با تمامی این فرم های تولید محتوا، درگیر خواهیم بود. محتوای غیر متنی شامل عکس و ویدئو و محتوای صوتی است و محتوای متنی در اینستاگرام بیشتر به صورت کپشن و توضیح عکس ها و ویدئو ها تولید می شود. شما برای اینکه فالوورهای زیادی جذب کنید و در ادامه کاربرانتان را از دست ندهید، نیاز به محتوایی مفید و سرگرم کننده دارید که آژانس تبلیغاتی ادبلو متشکل از متخصصین و کارشناسان کاربلد و با تجربه، این کار را با مناسب ترین قیمت و پیشنهادهای ویژه برای شما انجام خواهد داد.

تولید محتوای عکس در اینستاگرام

محتوای عکس در اینستاگرام یکی از پر طرفدارترین محتوا ها محسوب می شود. البته همانقدر که محتوای عکس پرطرفدار است، خلق ایده جدید در آن برای جلب توجه و تاثیرگذاری نیست سخت خواهد بود. عکسی که شما منتشر می کنید باید به حدی خاص باشد که توجه مخاطب را جلب کند. در نظر بگیرید که وقتی این نوع محتوا بخواهد در اکسپلور مخاطب ظاهر شود، باید به گونه ای طراحی شده باشد که کاربر از میان دیگر محتواهای موجود روی آن کلیک کند و بتواند تعامل و ارتباط ایجاد کند. همچنین مهم است که عکس های شما از نظر کیفیت حرف اول را بزنند؛ مردم محتواهای بی کیفیت را دوست ندارند. محتوای عکسی که تولید می شود باید در سایز درست قرار داشته باشد و رنگ بندی آن زیبا و دلنشین باشد. موارد این چنینی بسیاری وجود دارد که هنگام تولید محتوای عکس اینستاگرام باید در نظر گرفته شوند. آژانس تبلیغاتی ادبلو با دانشی که طی سال ها تجربه در مورد رفتارها و علایق مخاطبان به دست آورده و همچنین با بهره گیری از عکاسان چیره دست و متخصص، انواع محتوای عکس را متناسب با نیاز شما به گونه ای تولید می کند که در کمترین زمان بیشترین بازدهی را دریافت کنید.

تولید محتوای ویدئو در اینستاگرام

محتوای ویدئویی در اینستاگرام علاوه بر پست و استوری در آی جی تی وی هم منتشر می شود. چیزی که در این نوع محتوا اهمیت بسیاری دارد، این است که در زمان مناسب بتواند منظور خود را به بهترین نحو برساند. ویدئو نباید خیلی طولانی باشد که از حوصله ی مخاطب خارج شود و همینطور باید کاربر را مجاب کند که آن را تا آخر ببیند. در تولید ویدئو هم مانند تولید عکس، کیفیت مسئله پر اهمیتی است. همچنین ویدئویی که تولید می شود باید هدف مشخصی داشته باشد و بتواند هدف خود را به مخاطب به سادگی القا کند. پس از تاسیس اینستاگرام این رسانه هر ساله محبوب تر شده است و داشتن پیجی برای کسب و کار و بیزینس که محتوایی کامل و بی نقص داشته باشد، مانند سرمایه گزاری برای آینده شغلیتان است. پس برای تولید محتوای ویدئویی هم باید چه بسا بیشتر از عکس، دقت و مهارت داشت. چیزی که با تضمین کیفیت، توسط متخصصین ادبلو اتفاق می افتد.

تولید محتوای صوتی در اینستاگرام

اگرچه اینستاگرام، درگاه یا بستر مستقیمی برای ارائه محتوای صوتی ندارد، اما با استفاده از عکس های آماده یا انتخاب ویدئویی مناسب و یا حتی خلق عکس یا ویدئویی خلاقانه، به تولید پادکست و محتوای صوتی پرداخت. امروزه، یکی از ترندترین و پرمخاطب ترین نوع محتوا، پادکست های صوتی است. پادکست های صوتی، بشدت در جذب مخاطب و تبدیل آنها به کاربران ثابت، موثر و پربازده است. متخصصین فن بیان و ایده پرداز در آژانس تبلیغاتی ادبلو، آماده خلق ایده و ساخت صفر تا صد هرگونه محتوای صوتی و پادکست، با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت متناسب با بیزینس و کسب و کار شما می باشند.

تولید محتوای متنی در اینستاگرام

همانطور که اشاره کردیم محتوای متنی در اینستاگرام اکثرا به صورت کپشن و ضمیمه تصاویر است. برای نوشتن این متن و کپشن، باید دقت شود که علاوه بر اینکه زیاده روی نشود، بتواند در چند جمله کوتاه گیرایی داشته باشد و کاربر بی توجه از آن عبور نکند. همچنین به خاطر داشته باشید که کپشن حتما باید مرتبط با محتوای تصویر یا ویدئوی شما باشد و یا حتی تکمیل کننده آن ها باشد. متن های غیر مرتبطی که فکر و ایده ای پشت آن ها نباشد، به راحتی کاربران را فراری می دهد. این موارد مختلف در تولید محتوا، در کنار هم باعث می شوند که حتی پس از گذشت مدتی از تولید محتوای شما باز، هم جذابیت خود را داشته باشد؛ مانند فیلمی که دهه های قبل تولید شده است، اما باز هم طرفداران خود را دارد. تیم آژانس تبلیغاتی ادبلو با آگاهی و تجربه کامل در زمینه تولید محتوای اینستاگرام و نیازهای آن، بهترین نتیجه را در تبلیغات محصول بوجود خواهد آورد. کارشناسان ما مشاوره ی لازم را در این راستا و موارد دیگر به صورت رایگان ارائه می دهند. پس می توانید همین حالا تماس بگیرید.
آیا نیاز به تبلیغات آنلاین دارید؟ آژانس تبلیغاتی ادبلــو در کنار شما خواهد بود.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه