طراحی تقویم محتوای اینستاگرام

یکی مهم ترین خدمات تبلیغات اینستاگرام طراحی تقویم محتوای اینستاگرام است. شاید به نوعی می توان مبدا و شروع مسیر تبلیغات را، طراحی تقویم محتوا دانست. به اینگونه که اگر طراحی تقویم محتوای شما غیر اصولی باشد، در جای جای مسیر تبلیغات خود با مشکل مواجه خواهید شد. متخصصین و کارشناسان ماهر و با تجربه آژانس تبلیغاتی ادبلو، با طراحی اصولی و دقیق تقویم اینستاگرام، بهترین تبلیغات را به شما ارائه می کنند. ما در قالب پکیج های ارزان و مقرون به صرفه تبلیغات، تبلیغات ارزان اینستاگرام را با بهترین کیفیت و تضمین بازدهی بالا به شما پیشنهاد می کنیم. برای دریافت مشاوره کاملا رایگان و متناسب با بیزینس و کسب و کار خود، کافیست فرم پایین صفحه را پر کرده و نیازها و خواسته های خود را از خدمات تبلیغاتی اینستاگرام عنوان کنید. سپس کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و بصورت کاملا رایگان مشاوره کارشناسی شده متناسب با نیاز شما را به شما ارائه می کنند.

مزایای طراحی اصولی تقویم محتوای اینستاگرام

حتما شنیده اید که هر گردشگر و مسافری که تمایل به گردش در مکان های بکر و تو در تو دارد، قبل از حرکت نیاز مبرم به نقشه مسیر دارد تا بتواند هم در زمان خود صرفه جویی کند و هم از ریسک های مسیر بکاهد. اگر می خواهید هم در هزینه، هم در وقت و هم در نیروی انسانی خود صرفه جویی کنید، بهتر است قبل از هر کاری تقویم محتوای اینستاگرام خود را برای تبلیغات طراحی کنید. همانطور که هر مرحله از فرآیند تبلیغات، نیاز به طراحی و تولید اصولی دارد، بالاتر از همه طراحی تقویم محتوای اینستاگرام به این طراحی اصولی نیز نیاز خواهد داشت. با دریافت مشورت کاملا رایگان و به موقع و اصولی از خبره ترین و با تجربه ترین مشاوران آژانس تبلیغاتی ادبلو، در همان ابتدای راه مسیر تبلیغات خود را هموار کنید و خود را به بالاترین بازدهی برسانید. متخصصین ما با شناخت کامل مسیر پیش روی شما و طراحی تقویم متناسب با کسب و کار شما، شما را در تمام مسیر همراهی خواهند کرد. پس برای دریافت کاملا رایگان مشاوره در مورد تبلیغات اینستاگرام خود، کافیست فرم پایین صفحه را پر کرده و نیازهای خود را با مشاورین ما در میان بگذارید. سپس مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی خواهند کرد.

نقش طراحی تقویم محتوای اینستاگرام در بازدید و اینسایت پیج

داشتن اطلاعات و دانش کافی نسبت ساعات بازدید، کشورهای بازدید کننده یا حتی جنسیت کاربران بازدید کننده پیج کسب و کار شما از یک طرف، و از طرف دیگر استفاده از این دانش در طراحی تقویم محتوای اینستاگرام، دو تخصص مکمل یکدیگرند که در کنار هم می توانند بالاترین بازدهی را برای شما به ارمغان بیاورند. همانطور که شاید درمرحله مقدماتی، تعریف کارکرد تقویم محتوا که به آن تقویم قابل ادیت یا ادیتوریال هم گفته می شود را می دانید، طراحی و ترسیم مکان و زمان محتوای تولید شده است. یعنی شما با طراحی تقویم محتوا، مشخص می کنید که چه محتوایی در چه زمانی و در چه پلتفرمی منتشر شود. پس با این حساب، همچین گام مهمی که در مرحله اول تبلیغات باید برداشته شود، نیاز به دانش فراوان و تجربه کافی خواهد داشت. متخصصین آژانس تبلیغاتی ادبلو، با داشتن دانش و تجربه کافی در امرتبلیغات و با اشراف به بیزینس و کسب و کار شما، متناسب با حرفه و نیازهایتان طراحی تقویم محتوای اینستاگرام را برای شما انجام می دهند. نکته مهم این است که آژانس ما، برای به صرفه بودن تبلیغات و کاهش هزینه های شما، فرصت های طلایی و پکیج های ارزان و مقرون به صرفه ای را برای شما تدارک دیده است. یکی از این پکیج ها و فرصت های طلایی، طراحی تقویم محتوا به اضافه تولید کامل محتوا بهمراه اجرا و مدیریت پیج اینستاگرام شماست. همانطور که پیش تر از لزوم طراحی تقویم محتوا و تولید آن، همچنین اجرا و مدیریت محتوای اینستاگرام در کنار هم توسط یک شخص یا یک گروه با تفکر واحد، صحبت به میان آمد، ما نیز تصمیم گرفتیم این پکیج را برای استفاده کامل از خدمات اینستاگرام با قیمت مناسب و بازدهی بالا طراحی کنیم. با قیمت های باور نکردنی و تضمین کیفیت و حتی ارائه ضمانتنامه کتبی اجرای کامل؛ به اینگونه که اگر هرکدام از خواسته های شما یعنی بندهای قرارداد اجرا نشود، آژانس ما ملزم به استرداد تمامی هزینه های پرداختی شما خواهد بود.

چگونگی طراحی تقویم محتوای اینستاگرام

طراحی تقویم اینستاگرام توسط کارشناسان ما به اینگونه است که ابتدا خدمات مورد نیاز شما را متناسب با بیزینس و کسب و کارتان بصورت کامل آنالیز خواهیم کرد. سپس بازار هدف و نیازهای مخاطب شما را بصورت کامل مورد بررسی قرار می دهیم. نیازهایی که با علم و اشراف به آن، می توانید مخاطب و کاربر خود را پیدا کرده، او را پرورش داده و به مشتری دائم خود تبدیل کنید. شاید در نگاه اول، غیرممکن به نظر بیاید. اما با استفاده از کارشناسان ماهر و با تجربه، این امر کاملا باورپذیر و ممکن خواهد شد. کافیست با انتخاب درست و با دریافت تضمین کتبی کامل، راه را برای خودتان هموار و تبلیغات را با خیال آسوده انجام دهید. زمانیکه نیازهای شما و مخاطبین شما کاملا شفاف بررسی شد، کار تکنیکال تر خواهد شد. یعنی متخصصین اینستاگرام، باید برای برند شما کلیاتی از محتوای مناسب را در نظر گرفته و برای تولید اصولی این محتوا، نقشه بکشند. هرچه این نقشه یا همان تقویم محتوایی، اصولی تر و دقیق تر همراه با جزئیات بیشتر طراحی شود، ادامه مسیر شفاف تر خواهد شد. در صورتی که تقویم محتوایی با جزئیات کامل طراحی شود، در ادامه تولید و اجرای محتوا اگر آزمون و خطایی صورت پذیرد و نیاز به اصلاح باشد، جزئیات تقویم کاملا شفاف خواهد بود و ادیت و ویرایش آن براحتی صورت می گیرد. این نکته بسیار مهمی است که نشان می دهد شفافیت در طراحی تقویم محتوا بهمراه جزئیات دقیق این طراحی، چقدر مورد نیاز خواهد بود. امری که کارشناسان و متخصصین آژانس تبلیغاتی ادبلو، در آن تبهر خارق العاده ای از خود به شما نشان خواهند داد. کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشاوره تبلیغات اینستاگرام کسب و کار خود را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید؛ آنگاه است که دلیل تفاوت و تمایز را همراه با دلیل برتری، احساس خواهید کرد.

نکاتی در مورد طراحی تقویم محتوای اینستاگرام

طراحی تقویم محتوا، نیازمند کارشناسی درست و دقیق از موقعیت بیزینس و کسب و کار شما می باشد. به این معنی که اگر بدون طراحی تقویم محتوا یا طراحی اشتباه توسط اشخاص نامتخصص، تولید و اجرای محتوای خود را انجام دهید، ممکن است به قیمت سقوط و از دست رفتن اعتبار شما در همان ابتدای راه تمام شود. پس به خاطر داشته باشید که توجه به قیمت های رقابتی و انتخاب افراد ناشی و غیرحرفه ای با قیمت های ارزان غیرمعقول، گاهی اوقات به قیمت از دست رفتن همیشگی کسب و کار شما نیز تمام خواهد شد. از این رو کارشناسان ما علاوه بر طراحی پکیج های تبلیغاتی مقرون به صرفه و چند کاربره، برای شما بهترین و اقتصادی ترین تبلیغات را در میان قیمت های بازار و آژانس های سطح اول، انجام خواهد داد.

مزیت های کار با آژانس تبلیغاتی ادبلو

همانطور که پیش تر گفته شد، یکی از مزیت های کار با آژانس تبلیغاتی ادبلو، دریافت ضمانتنامه کتبی است. آژانس ما خود را در قبال وعده های خود به شما مسئول می داند، یعنی علاوه بر امضای قرارداد رسمی با شما، ضمانتنامه کتبی اجرای کامل تعهدات را به شما ارائه خواهد کرد. به این گونه که اگر هرکدام از وعده های داده شده عملی نشود، آژانس هزینه های شما را تمام و کمال به شما برخواهد گرداند. همچنین قیمت های باورنکردنی ما، در کنار تضمین کیفیت و تخصص در ایجاد بالاترین بازدهی، از مزیت های دیگر کار با آژانس تبلیغاتی ادبلو خواهد بود. پس همین حالا با پر کردن فرم سفیدی که در زیر در اختیارتان قرار داده شده، نیازهای خود را از خدمات تبلیغات اینستاگرام در میان بگذارید و مشاوره کاملا رایگان را برای خود دریافت کنید.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

Read More »

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

Read More »