تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام

از سال 2010 که اینستاگرام تاسیس شد تا به الان که حدود یازده سال می گذرد، این پلتفرم پیشرفت چشمگیری داشته است و مشخصا این پیشرفت در آینده نه چندان دور، بیشتر هم خواهد شد. شاید به همین علت است که کسب و کارها روی فعالیت در اینستاگرام حساب باز کرده اند و از طریق آن کسب درآمد می کنند. برای کسب درآمد از طریق پیج اینستاگرام، نیاز به فالوورهای واقعی دارید که هریک از آنها را به مشتری خود تبدیل کنید. هر یک فالوور واقعی که به پیج شما اضافه می شود به اعتبار شما هم افزوده می شود. در نظر کاربران پیجی که دنبال کنندگان و طرفداران واقعی بیشتری دارد، معتبر تر و با کیفیت تر است. شاید این معیارها و پارامترها در واقعیت درست نباشد، اما در چشم و به طبع در ذهن کاربران اینگونه پردازش می شود. همیشه افرادی هستند که برای جذب فالوور به اشتباه اقدام به خرید فالوورهای غیر واقعی و فیک می کنند. این موضوع علاوه بر اینکه کاملا برای الگوریتم اینستاگرام قابل تشخیص است، مخاطبان هم به راحتی می توانند متوجه شوند. اینکه صدهزار فالوور و دنبال کننده داشته باشید، اما پانصد لایک و ده کامنت زیر پست شما باشد، برای همه غیر واقعی و فیک بودن فالوورها را مشخص می کند و اعتبار پیج از دست می رود. نکته این است که چطور می توان در مدت کوتاه فالوورهای واقعی بسیاری جذب کرد و اینجاست که تبلیغات مختلف ریز و درشتی وارد عمل می شوند. یکی از بهترین های این تبلیغات اینستاگرامی، تبلیغات دایرکت انبوه است. این نوع از تبلیغات می تواند در مدتی کوتاه منجر به جذب فالوورهای بسیار شود.

انواع تبلیغات در اینستاگرام و جایگاه تبلیغات دایرکت انبوه

تبلیغات در اینستاگرام نسبت به تبلیغاتی که در اپلیکیشن ها و یا حتی فضاهای آفلاین می بینید، زمین تا آسمان تفاوت دارد. همانطور که اشاره شد، به دلیل نیاز صاحبان کسب و کارها، تبلیغات مختلفی از قبیل بازدید گسترده، تبلیغات پروموشن، کالکشن، منشن و … به وجود آمده اند. تمام این تبلیغات برای همه پیج ها پاسخگو نیستند و تاثیر تبلیغات اینستاگرام وابسته به عوامل زیادی می باشد، اما تبلیغاتی مانند دایرکت انبوه تقریبا برای اکثر صفحات اینستاگرام پربازده و موثر است. تبلیغات در اینستاگرام براساس تعداد فالوور، تعداد بازدید، زمان بندی، نوع خدمات و… قیمت گذاری می شوند. نکته حائز اهمیت این است که تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام، از جمله تبلیغاتی است که برای اکثر کسب و کارها از نظر هزینه، مقرون به صرفه است. هنگام انجام تبلیغات دایرکت انبوه باید حواستان باشد زمان مناسبی را از نظر کیفیت پیج انتخاب کنید؛ برای تصمیم گیری در انتخاب بهترین زمان و پکیج با توجه به نیازهای پیجتان، کارشناسان آژانس تبلیغاتی ادبلو مشاوره های مفیدی بصورت رایگان به شما ارائه می کنند.

نحوه انجام تبلیغات دایرکت انبوه

تبلیغات منشن اینستاگرام و تبلیغات دایرکت انبوه تا حدودی در عملکرد شبیه به هم هستند. در تبلیغات دایرکت انبوه، پیج های بزرگترین رقبای شما را با انتخاب شما یا آنالیز کارشناسان ما مورد هدف قرار می دهیم و از میان فالوورها و دنبال کنندگان و کاربران آن ها، فعال ترین و پر تعامل ها را پیدا می کنیم. پس از تهیه لیستی از بهترین کاربران، پیام های تبلیغاتی در مورد پیج شما را بصورت متنی در دایرکت های تکی و گروهی برای آن ها ارسال می کنیم. این نوع تبلیغات به دلایلی مانند واقعی و فعال بودن مخاطبین هدف، به عنوان یکی از موثر ترین تبلیغات، جایگاه خود را در میان صاحبین مشاغل و کسب و کار پیدا کرده است. ضمنا اصولی و حرفه ای اجرا شدن تبلیغات، به اندازه خود تبلیغات اهمیت دارد. شما اگر گران ترین تبلیغ را هم انتخاب کنید اما درست انجام نشود، نتیجه ی مطلوب را به دست نخواهید آورد. آژانس تبلیغاتی ادبلو با متخصصان مجربی که دارد، در مورد اجرای صحیح کار تضمین کتبی ارائه می دهد تا دیگر جای هیچگونه نگرانی برای شما باقی نماند.

تاثیر محتوا در جذب فالوور اینستاگرام

کیفیت محتوای پیج در همه ی مسائل تاثیر بسیاری می گذارد. تبلیغات و بخصوص تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام هم از این مسئله مستثنی نیستند. محتوا به این صورت در تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام تاثیر می گذارد که زمانی که پیام های متنی تبلیغات در دایرکت های مخاطبین هدف ارسال می شوند، آن کاربران به پیج شما می آیند تا از محتواهای منتشر شده ی شما بازدید کنند. اینجاست که اگر محتوای شما مطلوب باشد و نظر آنها را جلب کند، شما را فالوو می کنند.

نکاتی در مورد تبلیغات ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام

همیشه باید به خاطر داشته باشید که کاربران اینستاگرام، هدفشان یافتن محتوای مفید و سرگرم کننده است و اگر آن را در پیج شما پیدا نکنند، چه از طریق ارسال دایرکت انبوه به پیج شما وارد شده باشند و چه از طریق هر نوع تبلیغات دیگر، شما فالوو نخواهند کرد و بازدهی شما پایین خواهد آمد. پس طبیعتا همانگونه که روش تبلیغات شما در کشاندن مخاطب به پیج شما تاثیرگذار است، محتوایی که برای میخکوب کردن مخاطب و تبدیل او به کاربر آماده کرده اید نیز بشدت موثر خواهد بود. کارشناسان ماهر ادبلو در مورد تمامی مسائل اینستاگرام با تجاربی که در طی سال ها به دست آورده اند، نهایت تلاش خود را در جهت رضایت مشتری به کار می گیرند.

مزیت های تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام

مهم ترین مزیتی که خیلی از تبلیغات دیگر ندارند، جذب بهترین و پرتعامل ترین کاربران است؛ همین موضوع این نوع تبلیغات را منحصر به فرد می کند. همچنین مستقیما کسانی را انتخاب می کنیم و هدف قرار می دهیم که بیشترین تعامل و فعالیت را دارند. پس احتمال اینکه در پیج شما هم فعالیت و تعامل بالا داشته باشند زیاد است. مخاطبینی که مورد هدف قرار داده می شوند کسانی هستند که پیج هایی با موضوعات مشابه پیج شما را فالوو کرده اند، پس می دانیم که آن ها به موضوع پیج شما علاقه مند هستند. همین علاقه مند و مشتاق بودن آنها نسبت به موضوعات مشابه پیج شما باعث می شود بخواهند از پیجتان بازدید کنند و سپس شما را فالوو کنند. از نظر قیمت هم تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام برای اکثر کسب و کار ها، حتی آن دسته ای که تازه شروع به کار کرده اند، مقرون به صرفه و مناسب است. پس دغدغه هزینه ها را هم نخواهید داشت. امنیت برای پیج ها موضوعی مهم است، در این نوع از تبلیغات به دلیل اینکه خارج از پیج شما تبلیغات انجام می شود، امنیت پیج شما در خطر نخواهد افتاد. آژانس تبلیغاتی ادبلو پکیج تبلیغات دایرکت انبوه را با بهترین متخصصان به همراه ضمانت کتبی بازگشت وجه، ارائه می کند، کافیست از طریق فرم زیر و بیان نیازهای خود از خدمات اینستاگرام، خواسته های خود را با مشاوران ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و بصورت کاملا رایگان به شما مشاوره دهند.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

Read More »

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

Read More »