عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی محصول

با گسترش روز افزون فروشگاه ها و کسب و کارهای آنلاین یا اینترنتی، نیاز به عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی محصول هم بیشتر شده است. نوع تصویری که از محصول منتشر می شود، تاثیر فراوانی در فروش آن دارد. حتی مخاطبان و مشتریان از روی عکس محصول تصمیم می گیرند که آن را خریداری کنند یا نه! عکاسی تبلیغاتی محصول باید به قدری حرفه ای باشد که نتیجه آن توجه مشتریان بسیاری را جلب کند. عده ای تمام منابع خود را در تولید و یا تهیه محصولات به کار می گیرند، اما در نهایت زمان تبلیغ و فروش آن کم کاری می کنند و همین باعث ضرر آن ها خواهد شد. رواج فروشگاه ها و کسب کارهای آنلاین، رقابت در زمینه های مختلف را روز به روز سخت تر از قبل کرده است؛ اما مسائلی مانند ترکیب رنگ ها و نورها بسادگی در یک عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی محصول، می تواند مشتری را به خرید و درخواست یا بالعکس، ترغیب کند. بر اساس همچین مواردی، ما به شما پیشنهاد می کنیم که عکسبرداری محصولات خود را به تیم حرفه ای عکاسی اَد بلــو بسپارید تا در نهایت، زیباترین و با کیفیت ترین تصاویر را برای ارائه و به رخ کشیدن محصولات خود در دست داشته باشید.

تاثیر عکاسی تبلیغاتی محصول بشکل حرفه ای

فرض کنید می خواهید یک محصولی که قیمت آن در تمامی فروشگاه ها ثابت است را از طریق فروشگاه های آنلاین خریداری کنید. در یک فروشگاه تصویر آن محصول جلوه ای واضح و زیبا دارد و در فروشگاهی دیگر تصویر بی کیفیتی از آن محصول درج شده است. طبیعتا فروشگاهی که تصویر بی کیفیتی از محصول دارد حس کپی و یا غیر اصل بودن را القا می کند و باعث می شود شما علاقه ای به خرید از آن فروشگاه نداشته باشید. با چنین روشی یک فروشگاه مشتریان بی شماری به دست می آورد و دیگری مشتری های خود را از دست می دهد. اگر به دنبال شروع یک کسب و کار آنلاین هستید، شاید هم از قبل یک بیزنس آنلاین دارید یا می خواهید بیزنس خود را از طریق فضاهای آنلاین تبلیغ کنید، نمی توانید اهمیت یک عکاسی محصول بشکل اصولی را نادیده بگیرید. عکاسان متخصص آژانس اَد بلــو با استفاده از متدهای به روز دنیا، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی محصول شما را بصورت کاملا حرفه ای و مختص طبع مشتریان هدف شما انجام می دهند. عکاسی محصول بصورت 360 درجه هم یکی از روش های ضروری است. افرادی که قصد خرید یا تهیه محصولی را دارند، می خواهند که آن را از تمامی زوایا ببینند و بسنجند تا از انتخاب خود مطمئن باشند. عکاسی محصول 360 درجه برای بعضی محصولات بسیار کاربردی واقع می شود و کمک شایانی در تبلیغات محصول است.

عکاسی محصول برای اینستاگرام

اینستاگرام محبوب ترین اپلیکشین در ایران است، این محبوبیت و مزایایی که دارد آن را تبدیل به یکی از بهترین بسترها برای بیزنس آنلاین کرده است. به موجب شدت رقابت در اینستاگرام، موفق شدن در آن تنها از طریق عکسبرداری محصول بشکل اساسی ممکن است. کافیست به متخصصین اَد بلــو اعتماد کنید تا جذاب ترین زوایای محصول شما را به تصویر بکشند و عکاسی محصول شما را برای اینستاگرام به نحو احسنت انجام دهند. هیچ چیز بیشتر از یک عکس جذاب توجه کاربران اینستاگرام را جذب نمی کند. مخاطبان صفحات اینستاگرامی که دارای تصاویر چشم نواز هستند را می پسندد. با محصولات خوب در کنار عکاسی صنعتی محصول، مشتریان مختلف به سوی شما خواهند آمد. در دست داشتن فضایی بصری مانند اینستاگرام فرصتی تازه برای صاحبان کسب و کار است تا با استفاده از تصاویر کاربر پسند رونقی تازه به بیزنس خود ببخشند. همچنین، درست است که هر کسی می تواند در اینستاگرام عکس هایی منتشر کند، اما هر کسی نمی تواند عکس هایی را به اشتراک بگذارد که بتوانند مخاطبان را راضی و متقاعد به خرید کند. یک عکاس ماهر می داند دقیقا چه نوع تصاویری مورد پسند کاربران است.

تجهیزات عکاسی تبلیغاتی محصول

هر عکسبرداری تبلیغاتی نیازمند تجهیزات مخصوص به خود است تا بتوان تمامی نورها، رنگ ها، سایه ها و موارد مورد نیاز را به وجود آورد. تجهیزات کامل و مناسب بر کیفیت عکس های تبلیغاتی تاثیر بسیاری می گذارد. هنگام عکاسی از محصول در استودیو، به دلایل مختلفی مانند دسترسی به وسایل و اسباب لازم، بهترین شرایط برای تهیه تصاویر محصولات مهیا می شود. عکاسان حرفه ای آژانس اَد بلــو با در دست داشتن امکانات و تجهیزات لازم، استودیو صنعتی و تبلیغاتی و دانشی نوین، عکاسی محصول را مطابق با استاندارد های روز دنیا انجام می دهند. تفاوت عکسی تبلیغاتی که بدون تجهیزات مناسب گرفته شده است، با تصویری که با امکانات و وسایل لازم گرفته شده است، به قدری آشکار است که حتی افرادی که در این زمینه تخصصی ندارند متوجه آن می شوند. پس بهترین کار عکاسی از محصول بشکل صحیح آن است.

بک گراند یا پس زمینه عکاسی محصول

بک گراند انتخابی برای عکاسی تبلیغاتی محصول، باید کاملا مناسب خود محصول باشد. پس زمینه یا بک گراند می تواند قسمت زیادی از عکس را تشکیل بدهد. هنگام انتخاب بک گراند عکس باید دقت لازم به کار برده شود تا در نهایت باعث خراب شدن تصویر نشود. زمان انتخاب پس زمینه تصویر، یک عکاس ماهر موضوعات مختلفی از قبیل رنگ، اندازه محصول و موارد مهم دیگری را در نظر می گیرد. عکاسی محصول بک سفید، با توجه به نوع محصول، می تواند روش مفیدی باشد که نتیجه اش یک تصویر جذاب می شود. کارشناسان عکسبرداری اَد بلــو با داشتن تجربه و دانش در این زمینه و به کارگیری آن ها در عکاسی تبلیغاتی محصول، نتایجی بی نقص را به همراهان خود ارائه می کنند.

مزایای عکاسی تبلیغاتی محصولات توسط اَد بلــو

تیم عکاسی آژانس اَد بلــو، عکسبرداری تبلیغاتی محصول و تمامی موارد دیگر را با استانداردهای جهانی انجام می دهند؛ بعلاوه، عکاسی محصول شما مطابق با نیاز کسب و کارتان و بشکلی اختصاصی انجام می شود. عکاسان اَد بلــو، عکسبرداری را به روش های مختلفی مانند عکاسی محصول 360 درجه و عکاسی محصول بک سفید، عکاسی محصول برای اینستاگرام و تبلیغات و موارد بسیار دیگری، با در نظر گرفتن نوع محصول انجام می دهند. با همکاری با آژانس اَد بلــو، در تمامی خدمات خیالتان از بابت هزینه ها راحت است چون همگی بسته های خدماتی، مقرون به صرفه و مناسب برای انواع بیزنس یا کسب و کارها هستند. علاوه بر این موارد، عکسبرداری می تواند در صورت نیاز محصول در استودیو عکاسی تبلیغاتی و صنعتی انجام پذیرد. عکاسان اَد بلــو تمام کار خود را بر اساس فاکتورهای مورد نیاز کسب و کار شما بصورت تضمینی انجام می دهند. تنها کاری که باید بکنید تماس گرفتن با مشاوران و کارشناسان اَد بلــو در اسرع وقت است تا در نهایت بهترین ها را برای خود رقم بزنید.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

Read More »

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

Read More »