طراحی گرافیکی

طراحی گرافیک چیست؟ این هنر بصری به نوعی ترکیبی از اشکال، متون، تصاویر، نشانه‌ها و از این قبایل یا به کارگیری حرفه ای از هر یک از این‌ها برای به وجود آوردن یک تصویر هنری خلاقانه است؛ استفاده از انواع طرح گرافیکی در زمینه‌های مختلفی از نظیر سایت‌های فروشگاهی، تلگرام، حتی بیلبوردهای شهری و هر فضای دیگری که در آن تصاویر وجود دارند، رایج است.
در سال‌های اخیر به دلیل رواج یافتن انواع و اقسام شبکه‌های اجتماعی و مجازی، طراحی‌های گرافیکی هم بسیار بیشتر شده‌اند و در همه‌جا می‌توان آن‌ها را مشاهده کرد. استفاده از طرح گرافیکی مدرن یا طراحی گرافیکی سیاه و سفید و انواع دیگر در کسب‌وکار می‌تواند جلوه‌ای زیبا و نوینی به آن ببخشد.
کمتر شرکت یا بیزنسی پیدا می‌شود که حداقل از یکی از خدمات طراحی گرافیکی مانند لوگو برای کار خود استفاده نکرده باشد. حتی ساده‌ترین کسب‌وکارهای خانگی برای طراحی گرافیکی پست ‌اینستاگرام یا وب سایت خود کوتاهی نمی‌کنند چون می‌دانند این تصاویر هستند که مخاطبان یا مشتریان را جذب می‌کنند.
پس فرقی نمی‌کند که یک شرکت بزرگ باشید یا یک بیزنس نوپا، در هر صورت نیاز به سفارش طراحی گرافیک خواهید داشت. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو این خدمت را با بالاترین کیفیت و قیمت مقرون به صرفه به همراه ضمانت انجام خواهد داد!

5/5

طراح گرافیک

طراح گرافیک کیست؟ شخصی که دانش و هنر طراحی گرافیکی را در طی سال‌ها تجربه به دست آورده است، طراح گرافیک است. یک گرافیست حرفه‌ای می‌تواند با مدل‌های مختلف نرم افزار طراحی گرافیکی مانند طراحی گرافیکی با ایلوستریتور، فتوشاپ، پیکسلر و غیره به‌صورت ماهرانه‌ای کار کند.
طراحان گرافیکی اَد بلــو، علاوه بر داشتن تمامی مهارت‌های لازم، از تجهیزات عکسبرداری کاملی برخوردار هستند که در صورت نیاز با استفاده از تصاویر اورجینال خود و ترکیب آن‌ها، یک طرح گرافیکی عالی آماده کنند.
از این طرح‌های جذاب بصری برای هر هدفی که استفاده می‌کنید، نباید در انتخاب بهترین شرکت طراح گرافیک کوتاهی کنید چون در نهایت هنر شخص طراح است که حسن سلیقه شما را ثابت خواهد کرد و نتایج بی نقصی را به وجود خواهد آورد. اگر در انتخاب اَد بلــو شک دارید، به‌راحتی می‌توانید با این مشاوران تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را کسب کنید؛ همچنین نمونه کارهای طراحی گرافیک اَد بلــو را مشاهده کنید که در آن‌ها ظرافت و خاص بودن به تصویر کشیده شده است.

انواع طراحی گرافیکی تبلیغاتی

همان‌طور که اشاره شد این هنر بصری انواع مختلفی دارد؛ شاخه‌های طراحی گرافیکی هر کدام حرفی برای گفتن دارند و در نوع خود می‌توانند استفاده و تاثیرگذاری منحصر به فردی داشته باشند. در ادامه این مطلب به هر کدام از آن‌ها به‌شکل مختصری اشاره کرده‌ایم.

طراحی ست اداری

یک بیزنس بی‌نقص و حرفه‌ای، بی‌شک نیازمند یک طراحی ست اداری خاص است تا پکیج کاری خود را تکمیل کند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که میدان رقابت در فضای کاریتان بسیار داغ است پس حتما از نمونه‌های مختلف ست اداری موجود آگاهی دارید. در اینجا اَد بلــو طراحی گرافیکی‌ای برای شما انجام می‌دهد که نمونه یا شبیه آن در دست هیچ اداره و شرکت دیگری دیده نخواهد شد.

طراحی لوگو

لوگو یا آرم نمادی است که شما با استفاده از آن خود را در ذهن دیگران ثبت می‌کنید. برای مثال فرض کنید شرکتی تصویر یک پروانه را در طراحی لوگو خود به کار برده باشد و شما آن را در تبلیغات مختلف دیده باشید؛ پس دفعه بعدی که با یک پروانه مواجه شوید ناخودآگاه نام آن شرکت را به یاد خواهید آورد. به همین راحتی یک بیزنس خود را به دیگران شناسانده است. اما به علت فراوانی لوگوها و به عبارتی اشباع شدن آن‌ها، طراحی لوگو شما حتما باید استثنایی باشد تا نتیجه‌ای که می‌خواهید را به دست آورید؛ طراحان گرافیکی اَد بلــو با آگاهی از این موضوع و متدهای پیشرفته، طراحی لوگو را به‌شکلی بی‌نظیر با هزینه‌ای کاملا مقبول انجام می‌دهند.

طراحی موکاپ

یک موکاپ جذاب تاثیر بسیار زیاد بر جلب توجه مشتری و مخاطب هدف دارد، درخواست طراحی موکاپ از افراد بی تجربه یا غیر متخصص نتیجه مطلوبی نخواهد داشت و به گونه‌ای شاید شما را مجبور کند دوباره سفارش دهید؛ پس عاقلانه‌ترین کار این است که از اول کار را به کاردان بسپارید. اگر نگران کیفیت موکاپ خود هستید، بی دردسر می‌توانید نمونه کارهای اَد بلــو را در زمینه طراحی موکاپ یا حتی خدمات دیگر مانند طراحی و چاپ بسته بندی را ببینید تا شکی از بابت تخصص این آژانس نداشته باشید.

طراحی بنر

همگی ما بنرهای مختلفی در سطح شهر و فضاهای مجازی دیده‌ایم که تعداد زیادی از آن‌ها هم بی معنی به نظرمان آمده‌اند. تیم طراحی گرافیکی اَد بلــو به‌خوبی می‌دانند که مرز بین یک بنر شیک که نظر همه را جلب می‌کند با بنری غیر مقبول، طراحی با به کارگیری استعداد و خلاقیت است.

طراحی سه بعدی

از طراحی‌های سه بعدی که امروزه خیلی هم محبوب شده‌اند، می‌توان در حوزه‌های گسترده‌ای استفاده کرد. کسی پیدا نمی شود که یک طراحی سه‌ بعدی جذاب را نادیده بگیرد و به‌راحتی از کنار آن عبور کند، به همین دلیل استفاده از این نوع هنر در کسب‌وکار بسیار پیشنهاد می‌شود تا در میان رقبا خاص‌تر دیده شوید. اما نباید فراموش کنید طراحی سه بعدی نیازمند ظرافتی است که کار هر طراح گرافیکی نیست! پس بهتر است با دیدن نمونه‌های طراحی سه بعدی اَد بلــو تصمیم درست را بگیرید.

طراحی پوستر

اگر اجرای تئاتر، برگزاری سمینار و یا کارهایی از این قبیل دارید، طراحی پوستر آن برای شما باید اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. این طراحی گرافیکی پوستر است که از طریق نتیجه آن به مردم اطلاع رسانی می‌شود و نظرات آن‌ها را جلب می‌کند؛ پس مشخصا نباید نقش آن را دست کم گرفت! آژانس تبلیغاتی اَد بلــو در بسته‌های خدماتی خود پکیج طراحی پوستر برای هر سلیقه‌ای را قرار داده است که بی‌دردسر بتوانید پوستر دلخواه خود را سفارش دهید.

نمونه پورتفولیو گرافیک

ساخت نمونه پورتفولیو گرافیک می‌تواند دغدغه بزرگی برای گرافیست‌ها و تدوینگرها باشد؛ یک پورتفولیو قوی، بی‌شک باید اختصاصی ساخته شود تا مهارت شخص را به رخ بکشد. گرافیست‌های اَد بلــو بهترین نمونه پورتفولیو گرافیک را با در نظر گرفتن نیاز شما، بصورت فوق العاده با کیفیت و رقابتی طراحی می‌کنند.با توجه به این موضوعات، عاقلانه‌ترین عمل سپردن کار به کاردان است! متخصصین اَد بلــو با جدیدترین متدها در کوتاه‌ترین مدت، بیشترین تعداد ممبر را با پکیج تبلیغات تلگرام انتخابی خودتان به شما ارائه می‌کنند. البته لازم به ذکر است که اگر به‌دنبال مطلوب‌ترین نتیجه هستید، بهتر است قبل از شروع دستی به سر و گوش کانال یا گروه خود بکشید، برای مثال از یک طراحی لوگو مخصوص به خودتان استفاده کنید تا خاص‌تر دیده شوید!

تعرفه طراحی گرافیک

بسته‌های طراحی گرافیکی اَد بلــو بر اساس عواملی چون نوع طراحی، مدت تهیه آن، نرم‌افزار‌ها، تجهیزات استفاده شده و موارد دیگری قیمت‌گذاری می‌شوند؛ اما توجه شما را به این نکته جلب می‌کنم که این آژانس تبلیغاتی، برای هزینه‌های تمامی خدمات خود رفاه مشتری را در اولویت قرار داده و پکیج‌هایی سرتاسر مقرون به صرفه عرضه می‌کند. پس در روزهایی که اکثر صاحبان کسب‌وکارها تنها به فکر خودشان هستند و تا می‌توانند به هزینه‌ها اضافه می‌کنند، اَد بلــو با اینکه خدمات بی‌نقصی ارائه می‌کند، تعرفه‌ها را کاملا منصفانه نگه داشته است تا رضایت شما را جلب کند.

مزایای طراحی گرافیکی آژانس اَد بلــو

یکی از مزایای قابل توجه اَد بلــو، روش کاری ویژه و منحصر به فردی است، همین باعث می شود که نمونه طراحی های گرافیکی آن را در جای دیگر نخواهید دید، به عبارت دیگر طراحی های این آژانس کاملاً نوین و غیر تکراری هستند. اگر در کنار قیمت مناسب، بالاترین کیفیت طراحی گرافیک را هم می‌خواهید باید بدانید اَد بلــو، خواه خدمت دریافتی شما موشن گرافی باشد یا طراحی گرافیکی، به شما با ضمانت اطمینان خاطر می‌دهد. در ضمن، طراحی هنری گرافیک در این آژانس، پس از بررسی نیازتان، مختص به بیزنس شخص شما ایده پردازی و سپس اجرا می‌شود تا از استفاده الگوهای تکراری اجتناب شود. در آخر هم لازم است بدانید مشاوران اَد بلــو در خصوص هر کدام خدمت، از فیلمبرداری تا طراحی گرافیکی، بهترین مشاوره رایگان را تقدیم می‌کنند، کافیست در اسرع وقت تماس بگیرید.
جهت رزرو وقت و استعلام قیمت تماس بگیرید
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه