عکسبرداری خوراکی و غذا

عکاسی تبلیغاتی غذا، از مهم ترین و پر کاربرد ترین عکاسی ها به شمار می رود. از دلایلی که شاید می توان به آن اشاره کرد، اهمیت خود غذا و خوراکی است. غذا یک امر جدا نشدنی از زندگی انسان ها است و همیشه هم خواهد بود. حتی خیلی ها بر این مسئله تاکید دارند که یکی از بزرگ ترین لذت های زندگی غذا خوردن است. فرض کنید در حال چرخیدن در اینستاگرام خود هستید و با تصویری از خوراکی مورد علاقه خود مواجه می شوید. هر چقدر که عکس حرفه ای تر و زیبا تر گرفته شده باشد، بیشتر یادآور عطر و طعم غذا و خوراکی خواهد بود و به دنبال آن بیشتر ترغیب می شوید که آن را خریداری کنید. حتی در آمارگیری جهانی پرمخاطب ترین محتوای شبکه های اجتماعی، غذا در ردیف اول موضوعات پرمخاطب و پربازدید قرار دارد. پس مشخص می شود که اهمیت غذا برای مردم در اولویت چرخه نیاز قرار دارد و به طبع برای به تصویر کشیدن لذت بصری و تدایی کردن طعم واقعی آن غذا، نیاز به عکاسی ماهر و کار بلد است که بتواند با هنر خود مخاطبان را دعوت به خرید آن غذا و خوراکی کند. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو متشکل از عکاسانی کارشناس و مجرب است که با آشنایی کامل نسبت به علاقه مخاطبان و مشتریان، بازار هدف را به درستی شناسایی و سپس برنامه ریزی، تولید و دست آخر به بهترین نحو نتیجه را ارائه می کنند. زمانی که بخواهید کسب و کار خود را تبلیغ کنید، اولین گام یافتن یک عکاس چیره دست است که به شما اطمینان بدهد بصورت حرفه ای عکاسی رستوران و یا عکاسی کافه شما را با استفاده از بروزترین تجهیزات و به گونه ای خلاقانه با رعایت اصول استاندارد جهانی انجام خواهد داد.
5/5

کاربرد عکاسی تبلیغاتی غذا

همانطور که می دانید هر بیزنسی نیاز به تبلیغات برای بهتر دیده شدن یا حتی دیده شدن دارد. با گسترش فضاهای بصری مانند اینستاگرام، عکس ها بیشتر از همیشه در طول روز دیده می شوند و مردم با آن ها سر و کار دارند. پس پیداست که استفاده از تصاویر برای تبلیغات غذا و خوراکی بهترین کار است. گاهی مشتریان در جستجوی دسر، شیرینی، فست فود و یا نوشیدنی خاصی هستند و شما با عکسبرداری از منو غذا، او را به سمت رستوران و کافه خود جذب خواهید کرد. باید بدانید که اگر تصاویری که از غذا و خوراکی شما می بینند، بصورت مناسبی نباشد، مشتریان بی توجه عبور خواهند کرد و نظرشان جلب نخواهد شد. کارشناسان و عکاسان کار بلد اَد بلــو با عکسبرداری مقرون به صرفه، تصاویری تضمینی به شما عرضه خواهند کرد. عکاسی از نوشیدنی، عکسبرداری فست فود و یا دسر و نوشیدنی، خود می تواند منجر به آشنایی مخاطبان با خوراکی و غذاهای جدید بشود و آن ها بخواهند که این طعم ها را امتحان کنند، پس در نتیجه به سراغ شما خواهند آمد.

تاثیر عکاسی تبلیغاتی در بیزنس

اینکه هر صاحب کسب و کاری خواهان فروش بیشتر محصولات خود باشد، امری طبیعی است؛ اما هر کسی راه صحیح آن را پیش نمی گیرد و همین باعث ضرر خواهد شد. تصاویر نماینده خدمت و غذاهای شما هستند و به این علت است که بهترین روش به حساب می آید. حتی می توان از عکسبرداری غذا و نتیجه آن در پوسترها، بیلبوردها و مجله ها استفاده کرد و فروش بیشتری داشت. تصویر یک خوراکی خوشمزه روی بیلبوردهای شهر می تواند توجه افراد بی شماری را به خود جلب کند! عکاسان ماهر اَد بلــو حرفه خود را کاملا مطابق با خواسته و نیاز شما و کسب و کارتان انجام می دهند تا در آخر نتیجه مطلوب خود را به دست آورید.

کیفیت در عکسبرداری

اگر به عکاسی تبلیغاتی غذا از رستوران و کافه های معروف دقت کنید، یک وجه اشتراکی که در تصاویر همه آن ها پیدا می کنید، کیفیت است. کیفیت در عکاسی کافه و عکاسی رستوران، نشان دهنده کیفیت در غذاها و خوراکی ها است، چون ثابت می کند که شما در کار خود از چیزی دریغ نمی کنید و کاملا حرفه ای عمل می کنید. برای یک عکسبرداری با کیفیت، نکات بسیاری باید در نظر گرفته شوند. حتی تمامی مسائل ظاهرا کوچکی مانند حجم غذا، ظروف، چیدمان، رنگ بندی و بخصوص نورپردازی در نتیجه تبلیغات شما تاثیر گذار خواهند بود. به همین دلیل نمی توان به عکسبرداری تبلیغات بی اهمیتی کرد و آن را به شخصی غیر حرفه ای سپرد. تیم عکاسی اَد بلــو با جدیدترین متدها و با در دست داشتن بهترین تجهیزات عکاسی تبلیغاتی غذا، نیاز تبلیغات بیزنس شما را برطرف می کنند.

اهمیت عکاسی تبلیغاتی غذا و خوراکی بشکل صحیح

تصور کنید می خواهید یک رستوران مناسب برای یک شام خاص و ویژه پیدا کنید، در فضاهای آنلاین مانند اینستاگرام شروع به جستجو می کنید و با تصاویری کم کیفیت مواجه می شوید؛ اولین تصوری که این نوع عکس ها ایجاد می کنند کپی بودن، غیر واقعی یا حتی غیر حرفه ای بودن است! اما در ادامه جستجوی خود با یک عکس زیبا و دلنشین از یک صفحه اینستاگرامی مواجه می شوید، طبیعتا وارد آن پیج می شوید تا عکس های بیشتری ببینید و اطلاعاتی در مورد آن رستوران یا کافه پیدا کنید. همین مسائل به ظاهر جزئی است که باعث می شود یک کسب و کار مشتریان فراوان و یک کسب و کار بی مشتری باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای عکاسی تبلیغاتی خود به آژانس اَد بلــو اعتماد کنید تا در آخر بهترین را برای خود رقم بزنید. هر عکاسی نیازمند تجهیزات مخصوص به خود است و عکسبرداری تبلیغاتی غذا یا عکاسی رستوران و عکاسی کافه هم از این مسئله مستثنی نیستند. تجهیزات و نورهای مناسب هم از اصولی هستند که تاثیر بسیاری در نتیجه عکس می گذارند. تنها یک عکاس حرفه ای است که با همه این موارد آشنایی کامل دارد و بشکل صحیح از آن ها استفاده می کند.

مزایای آژانس تبلیغاتی اَد بلــو

مهم ترین مزیتی که آژانس اَد بلــو به همراهان خود ارائه می کند، بسته های مقرون به صرفه است که از نظر کیفی حرف اول را می زنند. شما با خیالی راحت از بابت هزینه ها می توانید عکسبرداری فست فود، عکاسی از دسر و شیرینی، عکاسی نوشیدنی، عکاسی منو غذا و … خود را به اَد بلــو بسپارید. یکی از مزایای دیگر این است که در ابتدا خواسته های شما بررسی می شود و با آنالیز نیاز کسب و کارتان، عکاسی بصورت کاملا منحصر به فرد و اختصاصی انجام می شود. کارشناسان اَد بلــو برای رفاه متقاضیان بهترین مشاوره ها را با تضمین کیفی ارائه می کنند؛ تنها کافیست با پر کردن فرم نیازمندی خود نسبت به کسب و کارتان، مشاوره لازم را در راستای عکاسی تبلیغات خود بصورت رایگان دریافت کنید.

جهت رزرو وقت و استعلام قیمت تماس بگیرید

مزایای عکاسی خط تولید؟

عکس پیتزا

جزئیات قوی

رعایت اصول عکسبرداری

نور پردازی حرفه ای

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

بیشتر بخوانید