عکسبرداری مد و فشن

در سال های اخیر مرزهای مد و فشن بسیار گسترش یافته است و طرفداران آن بیشتر از همیشه مخاطبان پروپا قرص شبکه های اجتماعی و فروشگاه های آنلاین هستند. یکی از مهم ترین مسائلی که در آن جذابیت مد و فشن تاثیر فراوانی دارد، عکسبرداری آن است. روزانه از طرف برندهای معروف و شناخته شده عکس های مد و فشن جذاب و گاهاً عجیبی را مشاهده می کنیم. گاهی حتی لباس هایی که در گذشته جذابیت زیادی نداشته اند، با عکسبرداری لباس بشکلی اصولی و زیبا، تبدیل به لباس های جذابی می شوند و طرفدار پیدا می کنند! کافیست عکاس با تجربه و کار بلد باشد تا بهترین ها را رقم بزند. عکاسان حرفه ای آژانس تبلیغاتی اَد بلــو بهترین زوایا و رنگ ها را تبدیل به عکس می کنند و زیباترین را به ارمغان می آورند. از هر سن و سال یا جنسیتی افراد بی شماری علاقمند به مد و فشن هستند و در نتیجه عکاسی مدلینگ اهمیت بیشتری پیدا کرده است. عکسبرداری مد و فشن مختلفی از قبیل عکسبرداری ژورنال پوشاک، عکاسی مزون، عکاسی لباس زنانه، عکاسی مدلینگ و … دارد. هر کدام از انواع عکاسی مد و فشن نیازمند دانش و تجهیزات مخصوص به خود است تا نتیجه مطلوبی به دست بیاید. اگر پاتوق شما هم شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام باشد، متوجه شده اید که در ایران بدلیل علاقه مردم عام به عکاسی مد و فشن، این صنعت از رونق بسیار بالایی نسبت به سایر عکسبرداری های صنعتی و تبلیغاتی برخوردار است. به گونه ای که زمانی به شوخی روایت میشد که هر ایرانی حداقل یک عکس مدلینگ از خودش در پیج اینستاگرامش دارد. طبیعتا همین امر باعث سخت شدن سلیقه ها و انتظار بالای مخاطب در این شاخه از عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی بوجود بیاید.

عکاسی مد در ایران

هر چه پیش تر می رویم، علاقمندان مد و فشن در ایران بیشتر می شوند. عکاسی مد در ایران بسیار رایج شده است و تنها یک عکاس حرفه ای است که تصاویرش در میان انبوه تصاویر دیگر دیده می شوند. یک عکاس ایرانی به دلیل آگاهی از فرهنگ ایران می تواند تصاویر زیبای بیشتری نسبت به یک عکاس خارجی که با فرهنگ ایران نا آشنا است، به وجود آورد. در یک عکسبرداری لباس زنانه یا مردانه و در نتیجه عکس تبلیغاتی لباس، جنس و رنگ آن ها بشکل زیبایی به تصویر کشیده می شوند. علاقمندان مد و فشن دوست دارند بتوانند جنس لباس را از طریق تصاویر حس کنند. تیم عکاسی مد و فشن آژانس اَد بلــو، با امکانات و تجاربی که در این زمینه دارند زیباترین عکس تبلیغاتی پوشاک را تهیه می کنند.

ایده و مدل های عکاسی فشن برای اینستاگرام

مدل های مختلفی از عکس های فشن در اینستاگرام وجود دارد، اما فقط تعداد محدودی از آن ها ارزش اهمیت دادن و نگاه مخاطبان را دارد. اگر می خواهید عکاسی مدلینگ یا عکاسی مزون شما در اینستاگرام نه تنها با تعداد بالایی دیده شود، بلکه طرفداران بسیاری پیدا کند، باید آن را به دستان ماهری در این کار بسپارید. هر روز تصاویر بی شماری از سراسر جهان در اینستاگرام منتشر می شوند. پس قطعا یک عکاس حرفه ای با علایق و رفتارهای کاربران اینستاگرام آشنا است و می داند چه نوع عکسبرداری هایی از مد و فشن آن ها را جذب می کند. بهترین عکاس، ایده های جدید و مختلفی در مورد عکاسی فشن برای اینستاگرام دارد که نتیجه منحصر به فردی به وجود آورد. عکس هایی که کپی و تکراری از تصاویر دیگر هستند، جذابیت چندانی برای مخاطبان ندارند. متخصصین اَد بلــو با دانش نوین و ایده های ماهرانه در عکسبرداری مد و فشن حرف اول را می زنند. حتما این را هم می دانید که وجود فضایی بصری مانند اینستاگرام، یکی از بهترین فرصت هایی است که به کسب و کارها برای دیده شدن، داده شده است. به راحتی با انتشار یک عکس تبلیغاتی پوشاک که با اصول صحیح تهیه شده باشد، می توان توجه افراد مختلفی را به دست آورد و در کار خود پیشرفت کرد.

لوکیشن عکاسی فشن و مد

لوکیشنی که برای عکسبرداری انتخاب می شود، از موارد پر اهمیت است. یک عکاس حرفه ای باید از لوکیشن های گوناگون و مناسب آگاهی داشته باشد تا بتواند با توجه به نیاز، عکسبرداری لباس و عکاسی مدلینگ را انجام دهد. یک عکاس با تجربه، با در نظر گرفتن موضوع عکاسی، بهترین لوکیشن را از نظر نور، ترکیب، رنگ بندی و مسائل مهم دیگر انتخاب می کند. تیم متخصص عکسبرداری مد و فشن اَد بلــو پس از بررسی خواسته های شما، لوکیشنی مخصوص انتخاب خواهند کرد. لوکیشن انتخاب شده به سادگی می تواند عکس تبلیغاتی پوشاک شما را از بهترین به بدترین و یا بالعکس، تبدیل کند.

تاثیر کیفیت در عکاسی مد و فشن

همانطور که می دانید رقابت در زمینه مد و فشن بسیار بالا است و کیفیت کار در کنار کیفیت عکسبرداری فشن است که عده ای را بالا می برد و عده دیگری را از رده خارج می کند. تنها عکس های کم کیفیتی گاها جذاب به نظر می رسند که متعلق به این قرن نیستند! با گذشت زمان و فراوانی تکنولوژی های مختلف، دیگر جایی برای تصاویر بی کیفیت باقی نمانده است. اگر عکسبرداری ژورنال پوشاک، عکاسی مزون، عکاسی مدلینگ و … شما نتیجه با کیفیتی نداشته باشد، مخاطبان به راحتی از آن عبور خواهند کرد. برای به دست آوردن یک نتیجه مفید، عوامل ریز و درشت زیادی در آن تاثیر می گذارند. عکاسان کارشناس آژانس اَد بلــو با استفاده از تجهیزات مناسب در لوکیشن صحیح، عکاسی مد و فشن را انجام می دهند تا در نتیجه تصاویری که از نظر کیفی تضمین شده هستند را ارائه کنند. چشم نوازی و جذابیت یک تصویر است که باعث می شود مخاطبان روی آن مکث کنند و به آن دقت کنند، سپس بخواهند بیشتر بدانند و ببینند. از طرف دیگر هم یک تصویر بی کیفیت و غیر جذاب است که مخاطبان را فراری می دهد.

عکسبرداری مد و فشن اَد بلــو

یکی از مزایای مهم همکاری با آژانس اَد بلــو این است که کارها کاملا با نیاز کسب و کار شما صورت می گیرد تا در آخر، بالاترین درجه کیفی حاصل شود. همچنین در کنار کیفیت شایسته، قیمت های کاملا مقرون به صرفه ای بر بسته های خدماتی اَد بلــو گذاشته شده اند. ایده ها، رنگ بندی ها، نورهای استفاده شده و لوکیشن های انتخابی متخصصین اَد بلــو، همگی در کنار هم زیباترین تصویر را تشکیل می دهند تا مخاطبان آن را حس کنند و ببینند. تمامی فاکتورها و نیازهای یک عکاسی مد و فشن حرفه ای را عکاسان اَد بلــو در نظر می گیرند و آن ها را اجرا می کنند. این مسائل تنها بخشی از چیزهایی است که با اَد بلــو تجربه می کنید و می توانید از ما انتظار داشته باشید. کافیست در اسرع وقت تماس بگیرید و با مشاوران کارشناس اَد بلــو ارتباط برقرار کنید.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

Read More »

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

Read More »