طراحی وب سایت شرکتی

با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی و بالا رفتن سرعت ارتباطات، اکثر بیزینس ها وشرکتها، طراحی وب سایت را برای بیزنس خود فراموش می کنند .از نظر مدیران این شرکتها طراحی وب سایت صرفا فقط یک هزینه ی اضافی و بی نتیجه است. اما متاسفانه چه فرصت هایی بسیاری که به واسطه ی نداشتن یک وب سایت شرکتی از دست میروند . یک شرکت برای ارائه خدمات میتواند ازسرویس های رایگان گوگل مانند گوگل آنالیتیکس استفاده کند، وآمار دقیقی از بازیدد کنندگان و کاربران را در وب سایت خود داشته باشد. شما با داشتن وب سایت در تمام ساعت شبانه روزمیتوانید به جذب کردن متقاضیان و پاسخگو تقاضای آنها در بیزینس خود باشید. خیلی از افراد به دنبال وب سایت ها هستند تا در بیزینس های مختلف اطلاعات بیشتری کسب کنند. شما میتوانید با داشتن یک وب سایت با طراحی کم نظیر، خلاقیت بالا و محتوایی که مخاطب را جذب بیزینس مورد نظرخود کنید. البته اگر شما یک وب سایت شرکتی مناسب نداشته باشید بیزینس خود را به هم صنف خود پیشکش میکنید. البته وب سایت فقط محلی برای قرار دادن اطلاعات یا بیوگرافی بیزنس نیست بلکه فرصتی برای شناخت بیشتر بیزنس شما از طریق شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها برای شما فراهم میکند وراه ساده ای برای برقراری ارتباط بین شما و مخاطب بیزنس شماست. مردم ساده تر با شما ارتباط برقرار می کنند و بیشتر احتمال دارد که مشتری باقی بمانند. همچنین شما می توانید، محتویات وب سایت خود را با توجه به نیازهای مشتریان تان طراحی کنید. این باعث جذب بیشتر بازدیدکنندگان به سایت شما می شود زیرا احتمال دارد که این افراد اطلاعات مورد علاقه شان از وب سایت شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

مزایای داشتن یک وب سایت شرکتی

تغییروتحول در وب سایت صرفا وقت هزینه ی زمان برای شما دارد نه هزینه ی مادی بر خلاف رسانه های چاپی مانند بیل برد،کاتالوگ و… اما میتواند پایگاه و مکمل خارق العاده در کنار تبلیغات میدانی باشد.هنگامی که بیزینس شما خدماتی را ارائه میکند، وب سایت تضمین میکند که بیزینس شما به زمان و مکان خاصی محدود نمیشود کم کردن هزینه ی مالی برای داشتن پرسنل اداری در شرکت، وقتی وب سایت شما با پنل های متفاوت طراحی شود، وب سات به طور خود کار بخش زیادی از کارها انجام میدهد و شما را از پرداخت هزینه برای نیروی جدید بی نیاز میکند. شما ممکن است در طول روز متقاضیان زیادی در مورد محصولات و خدماتی که شرکت به آنها ارائه می دهد داشته باشید، پاسخگویی به تمام این سوالات کار بسیار سخت وطاقت فرسایی است، اما با طراحی وب سایت شرکت میتوانید پاسخگو به تمام سوالات متقاضیان در بیزینس خود باشید و با قرار دادن اطلاعات کلی مورد نیاز در وب سایت به صورت جزیی با متقاضیان به مذاکره بنشینید. طراحی سایت شرکتی و فعالیت در دنیای اینترنت، می تواند اعتبار شرکت و برند شما را افزایش دهد. همانطور که تا سال ها قبل داشتن یک مکان حضوری برای شرکت و موسسه الزامی بود، این روزها داشتن یک وب سایت معتبر برای هر برند و موسسه تا حد زیادی یک ضرورت به شمار می رود. از طرف دیگر شما با طراحی سایت شرکتی می توانید تعامل با مشتریان خود را ارتقا دهید. با فعالیت د دنیای مجازی شما می توانید پشتیبانی آنلاین داشته باشد، خدمات پس از فروش و مشاوره ارائه دهید و به سوالات مشتریان خود پاسخ دهید. این مساله اعتماد افراد را جذب کرده و به شما اعتبار بیشتری خواهد بخشید.

مدیریت وب سایت شرکتی

قطعا میدانیم که مدیریت وب سایت شرکتی با یک وب سایت فروشگاهی متفاوت است.مدیریت وب سایت یک شرکت شناسنامه ی کاری آنلاین بزینس محسوب میگردد، هر گونه استباه یا سهل انگاری در این امر موجب خسارت های کوچک وبزرگ میشود. متقاضیان با دیدن وب سایت شما به دنبال پاسخ سوالات خود در مورد بیزینس که شما در آن فعالیت میکنید هستند. صفحه نمونه کارها ویترین شماست. فرض کنید قصد انجام تغییردکوراسیون منزل خود را دارید. در این صورت ممکن است با شخص یا شرکتی صحبت کنید . دیدن نمونه کارها ممکن است انتخاب شما را تغییر دهد. نحوه طراحی این صفحه برای شرکت ها بسیار مهم است. برای درج مطالب در آن باید بسیار دقت شود. چرا که هرچه بیشتر برای آن وقت صرف شود ویترین زیباتری خواهد ساخت.

خدمات وب سایت شرکتی

وب سایت های شرکتی ممکن است خدمات متعددی ارائه نمایند. به طور مثال شرکت شما ممکن است در زمینه نصب فرش فعالیت نماید. در این صورت نمونه کارهای اجرا شده بسیاری خواهید داشت. حتما نمونه کارهایتان را در وب سایت قرار دهید. هرکدام از مشتریان ممکن است سلیقه خاصی داشته باشد. دیدن هرکدام از این نمونه کارها ممکن است باعث انتخاب شما شود. در صورت امکان از یک عکاس بخواهید تا چند تصویر حرفه ای از کار شما تهیه نماید. متقاضیان رزومه و نمونه کارهای شما را میبینند و آنها را مقایسه و ارزیابی میکنند و اگر با دیدن وب سایت شما به جواب مطلوب خود برسند بیزینس شما به موفقیت های چشم گیری دست پیدا کرده.

سئو سایت برای وب

برای لحظه ایی تصور کنید که شما یک کتابدار هستید، شما کتابدار تمام کتاب های کره ی زمین هستید و مردم هروز برای پیدا کردن کتاب مورد نظرشان به شما احتیاج دارند، در این صورت چه کاری انجام می دهید؟ شما به سیستمی نیاز دارید که اطلاعات زیادی در خود داشته باشد، اینکه در هر کتاب چه اطلاعاتی موجود است و کتاب ها چطور با هم مرتبط هستند . موتور های جستجومثل گوگل در حقیقت همان کتابدارها دراینترنت هستند،که سیستم اطلاعات مربوط به هر صفحه را در اینترنت رو برای پاسخ دادن به کاربران جمع آوری میکند.هر موتور جستجو برای جمع آوری اطلاعات مفید قابل استفاده، یک الگوریتم دارد که به صورت محرمانه از آنهت حفاظت میکنند. حالا اگر شما صاحب یک وب سایت باشید که رتبه ی اون در موتور جستجو برای بیزینس شما اهمیت داشته باشد، باید وب سایت شما طور طراحی شود که مطابق با الگوریتم های جمع آوری اطلاعات گوگل باشد. به این کار سئو گفته میشود.

سئو سایت برای وب

کلمات

گوگل به تک تک کلمات توجه میکند، برای مثال اگر کسی واژه ی تعمییرکفش را در گوگل جستجو کند گوگل در رده ی اول وب سایت هایی را معرفی میکند که در محتوای آنها از این دو کلمه استفاده شده باشد.

عنوان صفحه

ممکن است شما هیچ وقت عنوان صفحه را ندیده باشید چون معمولا در قسمت کدهای صفحه نوشته میشود، اما عنوان صفحه برای گوگل بسیار پر اهمیت است، چون این عنوان ها محتوای خود وب سایت شما را تشکیل میدهد مانند عنوان کتاب که با خود خلاصه ای از کتاب رو به ما میفهماند.

لینک ها

لینک های میان وب سایت ها مهم هستند وقتی یک وب سایت به وسایت دیگری لینک میدهد یعنی خواندن محتوای آن وب سایت رو به دیگران پیشنهاد میکنیم، وب سایت های که لینک های زیادی از وب سایت های دیگر دریافت میکنند از نظر گوگل معتبرهستند. آژانس ادبلو پس از طراحی وب سایت، کارشناسان خو درا بصورت حرفه ای و منحصر به فرد بهینه سازی می کنند تا پس از شروع کارتان با سرعت بیشتری در رنکینگ گوگل پیش بروید و توجه داشته باشید که این طراحی توسط متخصصان ادبلو بر اساس استاندارد های جهانی شکل می گیرد.

طراحی وب سایت ادبلو

زبان وب سایت: مزیت منحصر به فرد واحد طراحی وب سایت ادبلو، طراحی وب سایت به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی و دیگر زبان هاست. ترجمه های وب سایت ها توسط متخصصین تحصیل کرده انجام می شود و در واقع شما می توانید با استفاده از این موضوع یک وب سایت بین المللی داشته باشید!

امنیت وب سایت: واحد طراحی وب سایت ادبلو تمامی نکات و پلاگین های حفاظتی را بصورت دلاری و معتبر خریداری می کنند و آن را در مراحل طراحی وب سایت شرکتی پیاده سازی می کنند. وب سایت های ادبلو بصورت کاملا اختصاصی از بابت امنیت و پشتیبانی ایمنی، در قوی ترین مراحل ممکن وجود دارند.
سرعت وب سایت: سرعت لود وب سایت هم موردی است که هم در رنکینگ گوگل، هم در جذب کاربران تاثیر مهمی می گذارد. مردم دوست ندارند مدت زمان طولانی منتظر لود شدن وب سایت باشند و اگر سرعت پایین باشد وب سایت را می بندند و به جایی دیگر مراجعه می کنند. در آژانس ادبلو بهترین سرور و هاست انتخاب می شود تا وب سایت هایی که طراحی می شوند بالاترین سرعت لود را داشته باشند.
اتصال به درگاه بانکی: متصل شدن به درگاه های بانکی ویژگی است که کمک بی نهایتی به شما و وب سایت شما می کند، شما با متقاضیان درگیر دریافت و ارسال هزینه ها نخواهید بود چون معتبر ترین و امن ترین درگاه های بانکی به وب سایت شرکت شما برای پرداخت متصل می شوند و مشتریان شما در هر ساعت از شبانه روز می توانند پرداخت خود را انجام دهند.
جذابیت و چشم نوازی وب سایت: زیبایی بصری هم مسئله ای است که در تمامی موضوعات زندگی تاثیر دارد و ظاهر وب سایت هم از این قائده مستثنی نیست، زیبایی وب سایت شرکت توجه مخاطبان را جلب می کند؛ این جذابیت وب سایت توسط طراحان ادبلو با کد نویسی منحصر به فرد و ویژه به دست می آید.
طراحی وایرفریم :مزیت دیگر آژانس فوق حرفه ای ادبلو در طراحی وایرفریم است؛ واحد طراحی وب سایت ما با توجه به نیازها و خواسته های شما یک نقشه کلی از صفحات وب سایت شرکت طراحی و ساختار صفحات و چیدمان آن ها را مشخص می کنند.
در نهایت کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از امکانات و پکیج های استثنایی ادبلو با قیمت های مقرون به صرفه و پشتیبانی کامل برخوردار شوید.

طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

Read More »

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

Read More »