چرا مشتری ها از ما خرید نمی کنند؟ تئوری توطئه در کار است؟

آیا تعداد کالایی که در بازه زمانی خاصی نفروخته اید را بررسی نموده اید؟ در ماه گذشته چند مشتری از شما خرید نکردند؟ چقدر درآمد نداشته اید؟ چرا تا این میزان نمی فروشید؟ آیا تئوری توطئه ای برای برند یا فروشگاه کوچک شما چیده شده است؟ تنها تئوری طراحی شده، در ذهن شماست و به دست شما اجرا می شود؟ در پروسه پیچیده جذب و فروش، باید ها و نباید ها را نادیده انگاشته اید و به قول مادربزرگ ها، از سر می گذرانید. پیشنهاد می کنیم از سر نگذرانید. کوکا کولا با یک استراتژی درست، ترکیبی از آب و شکر را به فروش می رساند که این ترکیب بدون یخ یا یخچال عملا بی کاربرد است. مک دونالد همان همبرگری را به شما فروخته است که خودتان بلدید درست کنید. اما در جهانی با جمعیت 8 میلیارد نفر، نمی توانید کالایی را که قطعا نیاز مخاطبان مشخصی خواهد بود بفروشید. چرا مشتری ها از ما خرید نمی کنند؟ چگونه میتوانم فروشنده ای ماهر در جهان مدرن و تکنولوژیک امروز باشم؟ در ادامه حتما با ادبلو همراه باشید.

5/5

آیا بزرگترین فروشنده جهان را می شناسید؟

این فروشنده طی سال های متوالی به عنوان ثروتمندترین انسان بر روی کره خاکی شناخته شده است. این انسان افسانه ای بیش از 180 میلیارد دلار پول در حساب بانکی خود دارد. او صاحب بزرگترین خرده فروشی در جهان است. آیا برای شما قابل تصور است که صاحب بزرگ ترین و البته پردرآمد ترین خرده فروشی در محله یا شهر خود باشید؟ در استان یا کشور خود چطور؟ این شخص مشهور ترین، سودآورترین و بزرگترین فروشگاه آنلاین در جهان را تاسیس نموده است. آیا او را می شناسید؟ جف بزوس، موسس و مدیر عامل ارشد فروشگاه اینترنتی آمازون است. آیا برای شما هم در پس این پرده نکته ای نهان است؟ بله و آن نکته این است که ثروتمند ترین انسان در جهان، ثروت خود را از طریق فروش به دست آورده است و نه فقط فروش، بلکه فروش اینترنتی بوده است.

یک تلنگر بیش از حد ساده!

استراتژی فروش آنلاین، شاید مهم ترین عاملی باشد در جهان امروز بتوان بر روی آن مانور داد. اگر نمیفروشید، آنلاین نیستند پس به روز نیستید در نهایت مخاطبی که شیفته سیستم به روز باشد را از دست خواهید داد. چه قشری از جامعه امروز شیفته سیستم مدرن و خدمات رسانی به روز است؟ از جنوب آفریقا تا شمال اروپا و شرق آسیا، همه ی اقشار جامعه ترجیح می دهند در خانه بنشینند و کالای مورد نیاز خود را بی زحمت درب خانه تحویل بگیرند. بزرگترین درسی که باید از جف بزوس بگیریم، خلاقیت در فروش است. خلاق باشید، شما اکنون به بسیاری از ابزار های مدرن به سادگی دسترسی دارید. از آن ها بهره بگیرید و تکنولوژی را بر روی طاقچه معطل قرار ندهید. خلاصه کلام در پاسخ به این سوال که چرا مشتری ها از ما خرید نمی کنند و چرا ما نمی فروشیم؟ باید بگویم شما یا آنلاین نیستید یا آنلاین هستید اما هنوز بلد نیستید آنلاین باشید. 

با این 8 تکنیک، همه مشتری ها را از دست بدهید:

 1. ساعت فروش و فعالیت را محدود کنید و تنها به مردمی کالا یا خدمات بفروشید که ساعت زندگی آن ها با شما تنظیم است. 
 2. شرایط خرید را به شکلی پیچیده کنید که او جرات نکند دیگر سراغ شما بیاید. مطمئن باشید او را برای همیشه فراری داده اید. 
 3. محصول فروخته شده را پس نمی گیرد و مشکل کالا را برطرف نمی کند؟ به صف فروشندگان بدون فروش بپیوندید. 
 4. محصول بی کیفیت و خدمات ناقص به او ارائه دهید. چرا شما باید همیشه با کیفیت باشید؟ 
 5. به مشتری و مخاطب خود دروغ بگویید، به همین سادگی هیچ وفاداری را تجربه نخواهید نمود. 
 6. آن ها آماده فریب خوردن هستند پس با وعده و یا حرف های اشتباه او را فریب بدهید. 
 7. در برخورد آنلاین یا فیزیکی، به او نشان دهید که ارزشی برای او قائل نیستید و به او به اندازه کافی احترام نگذارید. 

بازاریابی محتوا، همه آن چیزیست که باقی مانده!

بزرگ ترین دستاورد تکنولوژی، وب سایت های فراوان، سوشیال مدیا و پلتفرم های بی شمار چیست؟ میلیون ها میلیون محتوا در قالب ها و فرمت های متنوع که روزانه بر تعداد و حجم آن ها افزوده می شود را می توان این دستاورد دانست. آیا نمی دانید محتوا چیست؟ تا این حد با مدرنیته غریبه بودن شاهکار بزرگی است. برای افرادی که نمی دانند درباره چه چیزی صحبت می کنیم، باید بگوییم که شما روزانه در جهان آنلاین و جهان هوشمند آفلاین، با محتوا سروکار دارید. به وب سایت ها می روید و سوالی که در ذهن دارید را پاسخ می دهید، با محتوای متنی در قالب یک مقاله که پست شده است. به اینستاگرام می روید و آموزش طراحی و نقاشی را تماشا می کنید، با محتوای تصویری و ویدیویی روبرو هستید. به یوتیوب می روید و هزاران ایده و عقیده افراد را در قالب پست های کوتاه تماشا می کنید. اما چرا افرادی وجود دارند که تولید محتوا می کنند؟ 

جهان ما آلوده به محتوا است!

آیا می پرسید که چرا مشتری ها از من خرید نمی کنند؟ چرا آنها از شما فرار می کنند؟ در وهله نخست آنها از شما فرار می کنند بلکه اصلا شما را پیدا نمی کنند. آیا شما طراحی سایت اختصاصی خود را انجام داده اید؟ آیا شبکه های اجتماعی فروش آنلاین را راه اندازی نموده اید؟ آیا می توانید با مخاطب خاص خود تعامل کافی داشته باشید؟ چگونه مخاطبان و جامعه آن ها می توانند به شما دسترسی یابند؟ همه این اتفاقات جذاب که در نهایت به فروش بیشتر منجر خواهند شد، نیازمند تولید محتوا هستند. انواع تولید محتوا در انواع شبکه های اجتماعی قابل اجراست که شما روزانه به عنوان مخاطب از آن ها استفاده می کنید. از آخرین باری که در گوگل یک جستجو انجام داده اید بیش از 24 ساعت می گذرد؟ شما بیش از 24 ساعت نمی توانید بدون تکنولوژی زندگی کنید. چه انتظاری از مخاطبان خود دارید؟ آیا مشتری ها از شما خرید نمی کنند؟ به جهان فروش آنلاین بپیوندید.  

آغاز فعالیت در جهان آنلاین چگونه است؟

 1. پیش از هر کاری، ابتدا باید برند خود را طراحی کنید و استراتژی برند را به وجود آورید. 
 2. طراحی برند، به معنای طراحی هویت بصری در ابتدای مسیر است. نام برند شما چیست؟ آیا رنگ های مخصوص خود را انتخاب نموده اید؟ آیا لوگو خاص خود را طراحی نموده اید؟ 
 3. ابتدا باید هویت شما مشخص باشد. سپس این هویت را در قالب های مختلف به مخاطب نشان بدهید. 
 4. پیش از آن که راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود را آغاز کنید باید برای خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. 
 5. محصول و بازار فروش آن را بررسی کنید و رقیبان خود را دنبال کنید. آنها چه می کنند؟ 

راه اندازی مهمترین پتانسیل فروش آنلاین در سوشیال مدیا:

 1. مهم ترین سوشیال مدیا برای تجربه فروش آنلاین با قابلیت برندسازی و وفاداری مشتری، اینستاگرام است. پیج اینستاگرام خود را راه اندازی کنید. 
 2. برای پست گذاری در این شبکه اجتماعی باید طراحی قالب پست و استوری خاص خود را داشته باشید. 
 3. همچنین بهتر است به طور مشخص از لوگو و رنگ های سازمانی خود استفاده کنید. 
 4. این تفکر را از سر خود بیرون کنید که فالوور فیک بخرید. همه چیز را طبیعی بر اساس الگوریتم ها و اصول اینستاگرام پیش ببرید. 
 5. فرآیند کپشن نویسی و هشتگ گذاری دارای اصول و قواعدی هستند تا شما را به اکسپلور ببرند از این قواعد پیروی کنید. 
 6. با زمان بندی دقیق و بر اساس یک تقویم محتوای اصولی، پست گذاری را هر روز انجام دهید و استوری ها را هم فراموش نکنید. 

مهمترین المان فروش در جهان آنلاین چیست؟ گام دوم!

شاید فکر می کنید از آن جایی که ابتدا درباره اینستاگرام صحبت کردیم، مهمترین پتانسیل فروش شما این شبکه اجتماعی است. اما اشتباه نکنید که این فقط یک نکته انحرافی بوده است. مهم ترین عنصر شما برای فروش در جهان آنلاین، وب سایت شما خواهد بود. ابتدا بهتر است به نکته ای که راجب آمازون مطرح نمودیم فکر کنید. پس از آن از خود بپرسید آیا می توانید نام چند فروشگاه آنلاین در اینستاگرام را به خاطر بیاورید و یا نام چند وب سایت فروش آنلاین؟ در پاسخ به این سوال متوجه خواهید شد که چه چیزی اهمیت بیشتری دارد. بهتر است به صورت کاملا حرفه ای به طراحی وب سایت اختصاصی خود بپردازید. این نکته را فراموش نکنید که وب سایت شما می تواند موشک شما برای سفر به کهکشان بی پایان فروش مجازی باشد. 

چگونه بهترین وب سایت را طراحی کنیم؟

بهترین ایده، استفاده از خدمات افراد حرفه ای و با تجربه در این زمینه است. سایت فروشگاهی، المانی است که امروز، مهمترین ابزار آمازون به شمار می آید. آیا بدون وب سایت اصلی، آمازون می تواند حتی یک عدد کتاب را به فروش برساند؟ آیا دیجی کالا بدون وب سایت خود دیجی کالا خواهد بود؟ هرگز، بنابراین همین حالا اقدام کنید. از کجا شروع کنیم؟ 

طراحی سایت فروشگاهی را با ادبلو تجربه کنید!

آیا هنوز به دنبال پرسش پاسخ خود هستید که چرا فروش ندارید؟ خوشبختانه با بهترین تیم طراحی وب سایت فروشگاهی در استان البرز روبرو هستید. با ما تماس بگیرید تا به شما بگوییم چگونه می توان با استفاده از دانش تکنولوژیک به نقطه ای فراتر از تصورات دست یافت. 

آیا نیاز به تبلیغات آنلاین دارید؟ آژانس تبلیغاتی ادبلــو در کنار شما خواهد بود.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه