عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی

عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی گونه هایی از عکاسی هستند که بیشتر جنبه مادی دارند و در جهان امروزی کاربردهای فراوانی دارند. می توان گفت این دو نوع عکسبرداری تقریباً یکسان هستند. برای این نوع از عکسبرداری که خود چندین شاخه مختلف را در بردارد، نیاز به عکاس و تجهیزات کاملا حرفه ای است. در واقع می توان گفت کلید موفقیت در یک صنعت یا تولید یک محصول، در دستان تبلیغات و در وهله اول عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی است. در طول تاریخ و با گذشت زمان، شاهد این مسئله بوده ایم که حتی نیروی انسانی جای خود را به تبلیغات درست داده و صاحبان کسب و کارها نشان داده اند که با تبلیغات درست می توان هزینه ها را در راستای استخدام نیروی انسانی به طور چشمگیری کاهش داد. به طبع در تبلیغات، یکی از مهمترین و شاید به نوعی مهمترین گام، عکسبرداری است. همچنین عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی را می توان پرتقاضا ترین و مهمترین شاخه عکسبرداری قلمداد کرد.
بعضی مواقع شما در راستای توسعه و تبلیغات کسب و کار خود هزینه های زیادی را متحمل می شوید و زمانی که نوبت به نمایش بصری کسب و کارتان می رسد، با نگرشی غیرحرفه ای برای صرفه جویی در هزینه هایتان، این امر را به دستان شخصی آماتور و نابلد می سپارید. سپس از صعودی نشدن نمودار توسعه کسب و کار خود پریشان می شوید. با نگاهی عمیق تر می توانید مشکل را دریابید. زمانی که به بخش توسعه بصری کسب و کار خود می رسید، باید ابتدا درک کنید که مهمترین بخش توسعه کسب و کارتان پیش روی شما قرار گرفته است. پس صرفه جویی در این قسمت و به تبع آن سپردن کار به شخص نابلد، می تواند بهای سنگینی برای شما به همراه داشته باشد. در واقع پل ارتباطی اول و آخر شما با مخاطبی که قرار است با تبلیغات او را به مشتری خود تبدیل کنید، نمایش بصری درست محصول شما خواهد بود. پس سعی کنید در این بخش از بیزینس خود، با انتخاب افراد یا تیمی کاربلد و حرفه ای، آینده توسعه و تبلیغات کسب و کار خود را پیشاپیش تضمین کنید. تیم متخصص عکاسی اَد بلــو با داشتن دانش و مهارت لازم برای در هر شاخه از عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی و از همه مهم تر همراهی با دانش های نوین عکسبرداری، در همه موضوعات عکاسی، تمامی توان خود را به کار می گیرند تا بهترین نتیجه را بصورت کاملا تضمینی ارائه کنند.
Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
5/5

کاربرد عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی

زیبایی بصری بصورت ذاتی توجه انسان را بیشتر از هر چیزی جذب می کند، به همین دلیل است که زمانی که یک محصول در یک عکس با رنگ و ترکیب بندی دلنشین به کار برده می شود، نادیده گرفتن آن کار سختی است. تصور کنید که یک عکس جذاب از یک محصول معمولی در کنار یک عکس معمولی از یک محصول جذاب، برای سفارش دادن پیش روی شماست. قاعدتا شما اطلاعی از معمولی یا جذاب بودن آن محصول ندارید. آن هم زمانی که بار اولتان است که سفارش می دهید. پس تنها چیزی که برای انتخاب و سفارش در دست دارید یک عکس جذاب و یک عکس معمولی است. دیگر نیازی به توضیح نیست شما کدام عکس را انتخاب خواهید کرد. وقتی عکسبرداری از محصول شما به درستی و با کارشناسی و مهندسی تمام صورت بگیرد، حتی اگر مخاطب شما یک کاربر حرفه ای در زمینه تولید محصول شما باشد هم شیفه محصول شما خواهد شد. اینجاست که تیم مهندسی اَد بلــو، با ورود، طراحی و اجرای درست عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی شما، بزرگترین گام را در زمینه توسعه بیزینس و کسب و کار شما برایتان برخواهد داشت. عموماً از عکاسی صنعتی و تبلیغاتی برای معرفی و فروش محصولات یا خدمات مختلف استفاده می شود. با گذشت زمان و به میان آمدن بسترهایی مثل اینستاگرام یا شبکه های مجازی که در آن ها تصاویر به اشتراک گذاشته می شوند، کاربرد این عکاسی بیشتر از همیشه شده است. فعالیت شغلی در فضای مجازی به معنای درآمد و سود بیشتر است، اما برای این فعالیت نیاز به عکسبرداری حرفه ای دارید تا در میان دریایی از تصاویر، شما بصورت مفیدی دیده شوید. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با امکانات و تجهیزات پیشرفته به همراه حرفه ای ترین عکاسانی که مهارت های لازم را دارند، شما را در این زمینه یاری می کند. طوری که دیده می شوید بیش از آن چیزی که فکر می کنید مهم است. یک عکسبرداری حرفه ای، اهمیت و اعتبار شما را نشان می دهد؛ آن هم در دنیایی که با امکانات فراوانی که وجود دارد دیگر جایی برای کیفیت پایین باقی نمانده است. درست است که عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی اهمیت و کاربردهای بسیاری دارند، اما این به شرطی است که کیفیت لازم را داشته باشند تا حتی تاثیر بیشتری هم بگذارند.

انواع عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی

عکسبرداری محصول

محصول شما می تواند یک لوازم آرایشی، بهداشتی، کیف، کفش، یک لوازم خانگی، یک هنر دستی یا هر چیز دیگری باشد. اما در هر صورت نیاز به یک عکاسی حرفه ای دارد تا بتوانید با استفاده از آن، معرفی و در نهایت فروش داشته باشید. عکس ها و تصاویر زیبا و با کیفیت ناخودآگاه باعث جلب توجه مخاطبان می شود و کیفیت بالای محصول هم در ذهن آن ها شکل می گیرد. پس اگر بدنبال فروش و سود بیشتر از این طریق هستید باید عکس های مفیدی تهیه کنید تا نتیجه بگیرید. عکاسان متخصص تیم اَد بلــو با سال ها تجربه ای که به دست آورده اند، کیفیتی بالا تر از سطح انتظار را ارائه خواهند کرد.

عکسبرداری غذا و خوراکی

محصول شما می تواند یک لوازم آرایشی، بهداشتی، کیف، کفش، یک لوازم خانگی، یک هنر دستی یا هر چیز دیگری باشد. اما در هر صورت نیاز به یک عکاسی حرفه ای دارد تا بتوانید با استفاده از آن، معرفی و در نهایت فروش داشته باشید. عکس ها و تصاویر زیبا و با کیفیت ناخودآگاه باعث جلب توجه مخاطبان می شود و کیفیت بالای محصول هم در ذهن آن ها شکل می گیرد. پس اگر بدنبال فروش و سود بیشتر از این طریق هستید باید عکس های مفیدی تهیه کنید تا نتیجه بگیرید. عکاسان متخصص تیم اَد بلــو با سال ها تجربه ای که به دست آورده اند، کیفیتی بالا تر از سطح انتظار را ارائه خواهند کرد.

عکسبرداری مد و فشن

عکسبرداری مد و فشن از مهم ترین و یا حتی مهم ترین نوع عکاسی امروزه است. از آن جایی که مد و فشن جایگاه بسیار مهمی دارد، عکاسی از آن هم اهمیت فراوانی دارد؛ این زمینه طرفداران گوناگونی پیدا کرده است که انتظار کیفیت بالا از عکس های آن دارند. عکسبرداری از مدل ها اگر بصورت با کیفیت و تخصصی ظاهر نشود، نشان دهنده عدم حرفه ای بودن است و نمی تواند مخاطبان را جذب کند، چون مخاطبان در این زمینه تنها به تصاویر دلنشین عکس العمل نشان می دهند؛ تیم متخصص عکاسی اَد بلــو با دانش و تجهیزات کاربردی در عکاسی بالاترین درجه کیفی را عرضه می کنند.

عکسبرداری معماری و معماری داخلی

عکاسى از فضاى داخلى و خارجی یک ساختمان، به اندازه هر نوع عکاسى تخصصی دیگری پیچیده و در عین حال مهیج و لذت‌بخش است. در عکسبرداری از معماری یک محیط، باید فضا طورى به‌تصویر کشیده شود که مخاطب خود را بخشى از محیط بداند و حس حضور در آن محیط را لمس کند. این سبک عکسبرداری، نیاز به مهارت و خلاقیت بالایی در زمینه نورسنجی و ترکیب بندی تصویر دارد که در صورت انتخاب آژانس تبلیغاتی اَد بلــو به عنوان دستیار و همراه خود، تمامی زوایای تخصصی معماری خود را به تصویر خواهید کشید.

عکسبرداری پزشکی

پزشکان، جراحان و کلینیک ها در هر زمینه ای، نیازمند استفاده از تصاویر برای اهداف تبلیغاتی و آموزشی هستند؛ اما تنها یک عکاسی اصولی است که پاسخگوی این نیاز است. اگر عکس ها در نورها و زوایای مختلف درستی از نمونه ها گرفته نشوند نه تنها باعث جذب مشتری نمی شوند، بلکه می توانند مشتری ها را فراری بدهند.

عکسبرداری ارائه دهنده خدمات

یکی از دغدغه های ارائه دهندگان خدمات، این است که چگونه تبلیغات بصری خود را به نمایش بگذارند. نمایش درست و اصولی صفر تا صد از فرآیند ارائه خدمات به مخاطب و جذب وی، امریست که مهمترین بخش از توسعه و تبلیغات یک ارائه دهنده خدمات را در بر می گیرد. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با مشاوره و طرح ایده در زمینه عکسبرداری از این نوع کسب و کار، بهترین نوع تبلیغات را به مشتری خود ارائه خواهد کرد.

عکسبرداری خط تولید و مراحل ساخت

عکسبرداری از خط تولید و مراحل ساخت، روشی خاص و کاملا حرفه ای است. تصاویری که از این مراحل تهیه و به اشتراک گذاشته می شوند نشان دهنده اعتماد به کیفیت کار و استانداردهای لازم است، که این کار به خودی خود باعث جذب اعتماد مشتریان و اهمیت بیشتر خواهد شد.

عکسبرداری موسیقی و کنسرت

پس از اجرای کنسرت های مختلف، طرفداران علاقه زیادی به دیدن تصاویر آن ها دارند، مخصوصا افرادی که در کنسرت حضور نداشته اند و طرفدار آن خواننده هستند، دوست دارند که ببینند فضا و اجرا چگونه بوده است. همچنین اگر عکس های با کیفیتی که برای آلبوم های موسیقی استفاده شود مخاطبان بیشتری جذب می کنند که اگر این کار توسط عکاسان حرفه ای اَد بلــو صورت پذیرد نتیجه مطلوب تضمین شده است.

عکسبرداری فیلم و تئاتر

با استفاده از عکسبرداری فیلم و تئاتر، تمامی عوامل دیده و معرفی می شوند و البته از تصاویر برای کاور، تبلیغات و … هم استفاده مفیدی می شود. در مواردی عکسبرداری فیلم و تئاتر از قسمت های مختلف است که بصورت ناگهانی و سریع باید انجام شود و هماهنگی های قبلی زیادی انجام نمی پذیرد، همین باعث سخت تر شدن این نوع عکاسی می شود.

عکسبرداری بیزنس پرتره

عکسبرداری پرتره، نوعی است که همه افراد خواهان آن هستند، در این نوع از عکسبرداری، عکاس باید توانایی به رخ کشیدن زیبایی ها را در تصاویر داشته باشد و بتواند نقاط مناسب را پیدا کند. به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم که عکسبرداری های پرتره را به اَد بلــو بسپارید تا در زیبا ترین حالات به تصویر کشیده شوید.

عکسبرداری هوایی

عکسبرداری هوایی هم از نوعی است که در سطح بسیار دشوار و پیچیده ای قرار می گیرد و البته نیازمند تجهیزات ویژه و پیشرفته تری هم است. تصاویری که از طریق این عکاسی به دست می آیند بسیار منحصر به فرد و ویژه هستند و به همین علت توجه افراد زیادی را به خود جلب می کنند. در کل در هر نوع عکاسی که نیازها و سختی های مخصوص به خود را دارد، تیم عکاسی حرفه ای اَد بلــو مهارت های لازم را به دست آورده اند و کاملا ماهر و چیره دست هستند تا کاربردی ترین ها را ارائه کنند. فرقی ندارد عکاسی شما لحظه ای باشد و یا نیازمند هماهنگی ها و آمادگی های قبلی زیادی باشد، عکاسان متخصص اَد بلــو با امکانات ویژه ای که دارند، پس از بررسی نیازها و خواسته های شما عکسبرداری را بصورت اختصاصی انجام خواهند داد.

نکاتی در مورد عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی

نورپردازی در عکاسی اصل بسیار مهمی است که نیازمند تجهیزات و آگاهی کامل نسبت به زوایا و تابش نور از جهات مختلف است. یک اشتباه کوچک در تنظیم نور می تواند تصویر را بی استفاده یا حتی نامشخص کند. همچنین استفاده از فرمت ها و وسایل لازم در هر نوع عکاسی نیاز به دانش خاص در مورد آن ها دارد، برای مثال تهیه هر عکسی نیازمند لنز ویژه ای است که بتواند بهترین نتیجه را بدهد؛ در آژانس اَد بلــو مناسب ترین تجهیزات حرفه ای برای هر نوع از عکسبرداری بشکل اختصاصی تهیه شده و استفاده می شود. پیدا کردن نقاط طلائی و صحیح ترین مکان ها برای عکسبرداری مستلزم به آزمون و خطاهای بسیاری است که از قبل انجام شده باشند و همین اهمیت تجربه در این زمینه را به رخ می کشد.

نقش موثر کیفیت در عکسبرداری

کیفیت در هر موضوعی و کاری مسئله پر اهمیتی است، بخصوص زمانی که بحث تصاویر و عکس ها به میان می آید؛ با گسترش امکانات در لوازم گوناگون و متفاوت در خصوص عکسبرداری، دیگر کسی علاقه و توجهی نسبت به تصاویر بی کیفیت نشان نمی دهد. همچنین کیفیت بالا در تصاویر نماینده خیلی از مسائل دیگر مانند حرفه ای و مطرح بودن شخص، برند، شرکت و … است.

عکسبرداری صنعتی و حرفه ای آژانس اَد بلــو

اگر خواهان نتیجه ای بی عیب و نقص با هزینه های مقرون به صرفه هستید، جای درستی آمده اید؛ آژانس اَد بلــو با در دست داشتن جدید ترین و بهترین تجهیزات روز دنیا به همراه عکاسان متخصصی که از متدهای جهانی و سرآمد ترین روش ها آگاهی کامل دارند، نتیجه بی نظیری را در جهت رضایت شما ارائه می کنند. کافیست با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت به سوالات و نیازهای شما رسیدگی شود.

مزایای عکاسی خط تولید؟

جزئیات قوی

رعایت اصول عکسبرداری

نور پردازی حرفه ای

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

تولید محتوا در اینستاگرام

وقتی اسم سوشال مدیا یا شبکه های اجتماعی می آید، شاید اولین چیزی که به ذهن ما می رسد اینستاگرام باشد. در حال حاضر اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام

یکی از بزرگترین مشکلات مخاطبان با پیج های بیزینس و کسب و کار در اینستاگرام، اعتبار آن پیج است. حتما برای شما هم اتفاق افتاده

برگزاری کنفرانس

برگزاری کنفرانس با وجود مزایایی که دارد، دردسرهایی هم به دنبال می‌آورد که گاهی باعث به‌هم‌ریختن همه چیز می‌شود. کافیست یکی از کارها درست پیش

عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی

عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی گونه هایی از عکاسی هستند که بیشتر جنبه مادی دارند و در جهان امروزی کاربردهای فراوانی دارند. می توان گفت این

تبلیغات اینستاگرام

در میان شبکه های اجتماعی، اینستاگرام بخصوص در ایران از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. همین امر باعث شده این شبکه اجتماعی به یکی از

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
رایگان مشاوره شوید!
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم