عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی

عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی گونه هایی از عکاسی هستند که بیشتر جنبه مادی دارند و در جهان امروزی کاربردهای فراوانی دارند. می توان گفت این دو نوع عکسبرداری تقریباً یکسان هستند. برای این نوع از عکسبرداری که خود چندین شاخه مختلف را در بردارد، نیاز به عکاس و تجهیزات کاملا حرفه ای است. در واقع می توان گفت کلید موفقیت در یک صنعت یا تولید یک محصول، در دستان تبلیغات و در وهله اول عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی است. در طول تاریخ و با گذشت زمان، شاهد این مسئله بوده ایم که حتی نیروی انسانی جای خود را به تبلیغات درست داده و صاحبان کسب و کارها نشان داده اند که با تبلیغات درست می توان هزینه ها را در راستای استخدام نیروی انسانی به طور چشمگیری کاهش داد. به طبع در تبلیغات، یکی از مهمترین و شاید به نوعی مهمترین گام، عکسبرداری است. همچنین عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی را می توان پرتقاضا ترین و مهمترین شاخه عکسبرداری قلمداد کرد.
بعضی مواقع شما در راستای توسعه و تبلیغات کسب و کار خود هزینه های زیادی را متحمل می شوید و زمانی که نوبت به نمایش بصری کسب و کارتان می رسد، با نگرشی غیرحرفه ای برای صرفه جویی در هزینه هایتان، این امر را به دستان شخصی آماتور و نابلد می سپارید. سپس از صعودی نشدن نمودار توسعه کسب و کار خود پریشان می شوید. با نگاهی عمیق تر می توانید مشکل را دریابید. زمانی که به بخش توسعه بصری کسب و کار خود می رسید، باید ابتدا درک کنید که مهمترین بخش توسعه کسب و کارتان پیش روی شما قرار گرفته است. پس صرفه جویی در این قسمت و به تبع آن سپردن کار به شخص نابلد، می تواند بهای سنگینی برای شما به همراه داشته باشد. در واقع پل ارتباطی اول و آخر شما با مخاطبی که قرار است با تبلیغات او را به مشتری خود تبدیل کنید، نمایش بصری درست محصول شما خواهد بود. پس سعی کنید در این بخش از بیزینس خود، با انتخاب افراد یا تیمی کاربلد و حرفه ای، آینده توسعه و تبلیغات کسب و کار خود را پیشاپیش تضمین کنید. تیم متخصص عکاسی اَد بلــو با داشتن دانش و مهارت لازم برای در هر شاخه از عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی و از همه مهم تر همراهی با دانش های نوین عکسبرداری، در همه موضوعات عکاسی، تمامی توان خود را به کار می گیرند تا بهترین نتیجه را بصورت کاملا تضمینی ارائه کنند.
5/5

کاربرد عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی

زیبایی بصری بصورت ذاتی توجه انسان را بیشتر از هر چیزی جذب می کند، به همین دلیل است که زمانی که یک محصول در یک عکس با رنگ و ترکیب بندی دلنشین به کار برده می شود، نادیده گرفتن آن کار سختی است. تصور کنید که یک عکس جذاب از یک محصول معمولی در کنار یک عکس معمولی از یک محصول جذاب، برای سفارش دادن پیش روی شماست. قاعدتا شما اطلاعی از معمولی یا جذاب بودن آن محصول ندارید. آن هم زمانی که بار اولتان است که سفارش می دهید. پس تنها چیزی که برای انتخاب و سفارش در دست دارید یک عکس جذاب و یک عکس معمولی است. دیگر نیازی به توضیح نیست شما کدام عکس را انتخاب خواهید کرد. وقتی عکسبرداری از محصول شما به درستی و با کارشناسی و مهندسی تمام صورت بگیرد، حتی اگر مخاطب شما یک کاربر حرفه ای در زمینه تولید محصول شما باشد هم شیفه محصول شما خواهد شد. اینجاست که تیم مهندسی اَد بلــو، با ورود، طراحی و اجرای درست عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی شما، بزرگترین گام را در زمینه توسعه بیزینس و کسب و کار شما برایتان برخواهد داشت. عموماً از عکاسی صنعتی و تبلیغاتی برای معرفی و فروش محصولات یا خدمات مختلف استفاده می شود. با گذشت زمان و به میان آمدن بسترهایی مثل اینستاگرام یا شبکه های مجازی که در آن ها تصاویر به اشتراک گذاشته می شوند، کاربرد این عکاسی بیشتر از همیشه شده است. فعالیت شغلی در فضای مجازی به معنای درآمد و سود بیشتر است، اما برای این فعالیت نیاز به عکسبرداری حرفه ای دارید تا در میان دریایی از تصاویر، شما بصورت مفیدی دیده شوید. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با امکانات و تجهیزات پیشرفته به همراه حرفه ای ترین عکاسانی که مهارت های لازم را دارند، شما را در این زمینه یاری می کند. طوری که دیده می شوید بیش از آن چیزی که فکر می کنید مهم است. یک عکسبرداری حرفه ای، اهمیت و اعتبار شما را نشان می دهد؛ آن هم در دنیایی که با امکانات فراوانی که وجود دارد دیگر جایی برای کیفیت پایین باقی نمانده است. درست است که عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی اهمیت و کاربردهای بسیاری دارند، اما این به شرطی است که کیفیت لازم را داشته باشند تا حتی تاثیر بیشتری هم بگذارند.

انواع عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی

عکسبرداری محصول

محصول شما می تواند یک لوازم آرایشی، بهداشتی، کیف، کفش، یک لوازم خانگی، یک هنر دستی یا هر چیز دیگری باشد. اما در هر صورت نیاز به یک عکاسی حرفه ای دارد تا بتوانید با استفاده از آن، معرفی و در نهایت فروش داشته باشید. عکس ها و تصاویر زیبا و با کیفیت ناخودآگاه باعث جلب توجه مخاطبان می شود و کیفیت بالای محصول هم در ذهن آن ها شکل می گیرد. پس اگر بدنبال فروش و سود بیشتر از این طریق هستید باید عکس های مفیدی تهیه کنید تا نتیجه بگیرید. عکاسان متخصص تیم اَد بلــو با سال ها تجربه ای که به دست آورده اند، کیفیتی بالا تر از سطح انتظار را ارائه خواهند کرد.

عکسبرداری غذا و خوراکی

محصول شما می تواند یک لوازم آرایشی، بهداشتی، کیف، کفش، یک لوازم خانگی، یک هنر دستی یا هر چیز دیگری باشد. اما در هر صورت نیاز به یک عکاسی حرفه ای دارد تا بتوانید با استفاده از آن، معرفی و در نهایت فروش داشته باشید. عکس ها و تصاویر زیبا و با کیفیت ناخودآگاه باعث جلب توجه مخاطبان می شود و کیفیت بالای محصول هم در ذهن آن ها شکل می گیرد. پس اگر بدنبال فروش و سود بیشتر از این طریق هستید باید عکس های مفیدی تهیه کنید تا نتیجه بگیرید. عکاسان متخصص تیم اَد بلــو با سال ها تجربه ای که به دست آورده اند، کیفیتی بالا تر از سطح انتظار را ارائه خواهند کرد.

عکسبرداری مد و فشن

عکسبرداری مد و فشن از مهم ترین و یا حتی مهم ترین نوع عکاسی امروزه است. از آن جایی که مد و فشن جایگاه بسیار مهمی دارد، عکاسی از آن هم اهمیت فراوانی دارد؛ این زمینه طرفداران گوناگونی پیدا کرده است که انتظار کیفیت بالا از عکس های آن دارند. عکسبرداری از مدل ها اگر بصورت با کیفیت و تخصصی ظاهر نشود، نشان دهنده عدم حرفه ای بودن است و نمی تواند مخاطبان را جذب کند، چون مخاطبان در این زمینه تنها به تصاویر دلنشین عکس العمل نشان می دهند؛ تیم متخصص عکاسی اَد بلــو با دانش و تجهیزات کاربردی در عکاسی بالاترین درجه کیفی را عرضه می کنند.

عکسبرداری معماری و معماری داخلی

عکاسى از فضاى داخلى و خارجی یک ساختمان، به اندازه هر نوع عکاسى تخصصی دیگری پیچیده و در عین حال مهیج و لذت‌بخش است. در عکسبرداری از معماری یک محیط، باید فضا طورى به‌تصویر کشیده شود که مخاطب خود را بخشى از محیط بداند و حس حضور در آن محیط را لمس کند. این سبک عکسبرداری، نیاز به مهارت و خلاقیت بالایی در زمینه نورسنجی و ترکیب بندی تصویر دارد که در صورت انتخاب آژانس تبلیغاتی اَد بلــو به عنوان دستیار و همراه خود، تمامی زوایای تخصصی معماری خود را به تصویر خواهید کشید.

نقش موثر کیفیت در عکسبرداری

کیفیت در هر موضوعی و کاری مسئله پر اهمیتی است، بخصوص زمانی که بحث تصاویر و عکس ها به میان می آید؛ با گسترش امکانات در لوازم گوناگون و متفاوت در خصوص عکسبرداری، دیگر کسی علاقه و توجهی نسبت به تصاویر بی کیفیت نشان نمی دهد. همچنین کیفیت بالا در تصاویر نماینده خیلی از مسائل دیگر مانند حرفه ای و مطرح بودن شخص، برند، شرکت و … است.

عکسبرداری صنعتی و حرفه ای آژانس اَد بلــو

اگر خواهان نتیجه ای بی عیب و نقص با هزینه های مقرون به صرفه هستید، جای درستی آمده اید؛ آژانس اَد بلــو با در دست داشتن جدید ترین و بهترین تجهیزات روز دنیا به همراه عکاسان متخصصی که از متدهای جهانی و سرآمد ترین روش ها آگاهی کامل دارند، نتیجه بی نظیری را در جهت رضایت شما ارائه می کنند. کافیست با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت به سوالات و نیازهای شما رسیدگی شود.
آیا نیاز به تبلیغات آنلاین دارید؟ آژانس تبلیغاتی ادبلــو در کنار شما خواهد بود.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه