طراحی وبسایت فروشگاهی

آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن نیاز دارد تا زمان خود را حتی برای سرگرمی در وب سایت های فروشگاهی سپری کند؟ برای آغاز فعالیت در جهان آنلاین، هیچ زمانی بهتر از امروز وجود ندارد. فروش آنلاین به قله های دست نیافتنی صعود نموده است. آمارهایی از فروش سالیانه بزرگترین فروشگاه های آنلاین وجود دارند که شنیدن آن ها نیز شبیه به افسانه است. اما زمانی که به میزان فروش فروشگاه های آنلاین کوچک و خرده فروشان آنلاین نگاهی بیاندازیم، این آمار ها باور پذیر تر خواهند شد. حتی فروش یک آنلاین شاپ بسیار کوچک در قالب یک پیج اینستاگرام هم شگفت انگیز است. باید بپذیریم که خرید از وب سایت فروشگاهی، تبدیل به یک تفریح جذاب در جوامع امروز شده است. اما آیا همه چیز را درباره طراحی سایت فروشگاهی می دانید؟ اَدبلو، شما را به عمیق ترین نقطه اقیانوس آنلاین شاپ ها خواهد برد. با ما همراه باشید.
Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
5/5

طراحی سایت فروشگاهی، در مسیر مدرنیته قرار بگیرید!

تجارت آنلاین چیست؟ مانند هر اختراع دیگری از بشریت، سال ها زمان برده است تا فروش مجازی هم مبدل به یک اصطلاح رایج در جهان بشود. اگر امروز در هر نقطه ای از جهان امکان تجربه خرید و فروش مجازی فراهم شده است، باید بدانید که سرچشمه این رویداد در سال 1994 جوشیده است. نخستین فروش اینترنتی جهان، متعلق به سفارش چند کتاب در ایالات متحده است. خرید آنلاین، انعکاس نیاز های امروز بشریت است. نیاز هایی که سرچشمه از سرعت بالای زندگی مدرن و صنعتی دارند. اگر شما سال ها در زمینه های مختلف کسب و کار فعالیت داشته اید، امروز زمان آن رسیده است تا به عرصه تجارت آنلاین بپیوندید. هیچ زمانی بهتر از امروز برای پیوستن به فروش آنلاین نخواهد بود. زمانی که احتمالا هنوز رقیبان قدرتمند تری پا به میدان نگذاشته اند و فروش آنلاین در کشور ما مسیری به سوی قله را طی می کند. حوزه فروش بر اساس محصول و خدمات تقسیم بندی می شود. مهم ترین نوع فروش آنلاین در وب سایت های فروشگاهی، محصولات متنوع هستند. اما چگونه می توانیم نخستین وب سایت فروشگاهی خود را طراحی کنیم؟

طراحی وب سایت فروشگاهی، در مسیر بمانید

اگر هیچ دانشی در زمینه طراحی وب سایت فروشگاهی ندارید، می توانید به راحتی از خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی که آژانس های تبلیغاتی ارائه می دهند استفاده کنید. در این مسیر نیاز به هیچگونه دانش و تخصصی در برنامه نویسی و مدیریت وب سایت نخواهید داشت. علاوه بر آن نیازی به استخدام متخصص IT و یا متخصص سئو هم نخواهید داشت. طراحی وب سایت فروشگاهی، شبیه به خلق یک فضای معماری شده است که بر اساس اصول و دانش روز صورت می پذیرد. همه چیز به شیوهای دقیق طراحی می شوند. پی ریزی و ستون ها مستحکم و ایمن هستند و از اطلاعات و دیتای شما محافظت می کنند. ساختمان شما، نمای بیرونی و داخلی متناسب با برند شما خواهد داشت. این همان نقطه ای است که طراح دکوراسیون در جهان طراحی وب سایت پا به عرصه می گذارد. در این نقطه هویت بصری را بر اساس آخرین الگوریتم های ارائه شده توسط گوگل به وجود می آوریم. دسترسی ساختمان شما چگونه است؟ آیا همه چیز در اختیار مخاطبان قرار دارد؟ UI و UX را در این نقطه خواهید شناخت.

چرا به وب سایت فروشگاهی نیاز داریم؟

• تصور رایج در میان افراد مختلف، افزایش فروش است. اما مهم ترین دلیل برای طراحی وب سایت فروشگاهی، جذب اعتماد و کسب اعتبار است. • پیشبینی جذابی در سال 2020، خبر از خریدارانی بیش از 2.1 میلیارد نفر در زمینه فروش آنلاین داده است. • بیش از 80 درصد از کاربران اینترنت در سال 2019، حداقل یک تجربه ی خرید آنلاین داشته اند. • 67 درصد از کاربران اینترنت حداقل یک اپلیکیشن خرده فروشی آنلاین را دانلود کرده اند. • طی سال 2021_2022، فروش اینترنتی و استفاده از وب سایت های فروشگاهی در قاره آسیا رو به افزایش خواهد داشت.

به وب سایت فروشگاهی نیاز داریم چرا که…

به وب سایت فروشگاهی نیاز داریم، چرا که تجارت از شکل بازار های سرد و فروشگاه های حضوری، به بازار های آنلاین و فروشگاه های مجازی تغییر نموده است. به این پارامتر جذاب در دنیای سرشار از شگفتی نیاز داریم، چرا که از هر سن، با هر نوع تفکری و با هر سبکی از زندگی، انسان ها در مسیر زندگی مجازی قرار گرفته اند. و این موج مدرن، ما را با خود خواهد برد. در مسیر بمانیم یا در مقابل آن؟

آیا بزرگترین خرده فروشی های آنلاین در جهان را میشناسید؟

1. فروشگاه اینترنتی آمازون، AMAZON؛ این نام متعلق به غول تجارت الکترونیک بین المللی است. آمازون سالیانه بیش از مجموع فروش 20 شرکت بعدی آمریکا فروش دارد. آمازون ابتدا یک کتاب فروش آنلاین بود و امروز نیز بزرگترین کتاب فروشی اینترنتی در جهان است. البته تنوع بالایی از انواع محصولات در این فروشگاه وجود دارد. 2. فروشگاه اینترنتی علی بابا، ALIBABA؛ عمیق ترین نقش در دنیای تجارت آنلاین آسیا را علی بابا در دست گرفته است. این فروشگاه اینترنتی در سال 1999 در چین راه اندازی شده است و امروز به عنوان یکی از بزرگترین وب سایت های فروشگاهی آسیا و یکی از نام های درخشان بین المللی شناخته می شود. 3. فروشگاه اینترنتی ای بی، EBAY؛ و اما بزرگترین حراجی جهان در طول تاریخ که در ابتدا کلکسیون آبنبات بود. این فروشگاه آنلاین، در سال 1995 تاسیس شده است. جالب است بدانید که رئیس و موسس این فروشگاه اینترنتی، پیر امیدیار یک شخص ایرانیست. اگر تمایل دارید تا کلکسیونی از اشیاء عتیقه و یا هر نوع کالایی داشته باشید، به ای بی سر بزنید.

و اما 3 وب سایت فروشگاهی ایرانی که باید بشناسید:

1. دیجی کالا، بازدید ماهانه این وب سایت فروشگاهی 20 میلیون و تنوع محصولات آن بیش از 1 میلیون و 700 هزار نوع هستند. 2. دیجی استایل، محیطی برای خرید محصولاتی از برند های مشهور ایرانی، اروپایی و آمریکایی! 3. زنبیل، از اکسسوری های زنانه تا انواع محصولات دکوراتیو و لوازم خانگی را از زنبیل بخرید. و اما سایر وب سایت های فروشگاهی ایرانی، بامیلو، شیکسون، مدیسه ایسام، تخفیفان، اسنپ مارکت و…هستند. آیا تا به حال تجربه خرید محصول از هیچ یک را داشته اید؟ این تجربه چگونه بوده است؟ در انتهای مقاله با ما در میان بگذارید.

نخستین گام در طراحی وب سایت فروشگاهی

نخستین گام در مسیر طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای، بررسی برند و کسب و کار است. در این مرحله، تیم طراحی سایت و سئو، تلاش می کنند تصویر ایده آلی از برند را ترسیم کنند. بر مبنای همین ترسیمات، هویت بصری، شخصیت و لحن برند را کشف خواهند نمود. نقشه مسیر را بر اساس الگوهای به روز طراحی می کنند تا بر آن اساس عمل کنند. برای نمونه برندی مانند گوچی یا شنل ایتالیا، برای پیوستن به دیجیتال مارکتینگ پروسه ای دشوار را طی نموده اند، اما چرا؟این سوال همیشه مطرح خواهد بود که چگونه می توان تصویر درستی از برند را در ذهن مخاطب ایجاد نمود؟ اگر این تصویر سازی مناسب نباشد می تواند به شهرت برند خدشه وارد کند. بنابراین با یک تیم حرفه ای، به جنگ الگوهای سنتی بروید. باید بپذیریم که تجارت الکترونیک، بخشی غیر قابل انکار از زندگی انسان مدرن خواهد بود.

گام های بعدی تا دستیابی به یک وب سایت خاص:

• خرید نام دامنه • یافتن توسعه دهنده وب • تهیه مدارک و اسناد مربوط به کسب و کار • انتخاب پلتفرم تجارت الکترونیک و میزبان وب • یافتن تم، مطابق با تجارت الکترونیک • نهایی کردن و آغاز فعالیت پس از طی نمودن این مراحل در طراحی وب سایت فروشگاهی، به تولید محتوای وب خواهیم رسید و انواع محتوای متنی، صوتی، تصویری، ویدیویی و…را بر اساس الگوریتم های گوگل تهیه می کنیم، سئو را دخیل می کنیم و سپس انتشار می دهیم.

سئو، اکسیر تجارت آنلاین!

و اما سئو، مفهومی که هرگز از تجارت الکترونیک و موتور های جستجو جدا نخواهد شد. سئو یا بهینه سازی وب سایت چیست؟ این واژه دقیقا به معنای انتشار محتوا بر اساس الگوهای دقیق و مهندسی شده از جانب گوگل است. گوگل به عنوان بزرگترین موتور جستجو در جهان آنلاین، الگوهای دقیقی را برای انتشار محتوا توسط وب مستر ها طراحی نموده است. اگر تلاش دارید تا در صفحه نتایج جستجو، جایگاه نخست را به دست آورید و یا حداقل در صفحه نخست باشید، باید از تکنیک های سئو بهره بگیرید. آژانس تبلیغاتی اَدبلو، مسیری ایمن و منحصر برای پیوستن به محیط تجارت آنلاین خواهد بود. اگر تمایل به دریافت مشاوره آنلاین از کارشناسان حرفه ای ما دارید، امکان تماس تلفنی و یا مشاوره آنلاین برای شما وجود خواهد داشت.

طراحی وب سایت فروشگاهی، با اَدبلو

تیم اَدبلو، یک گروه جوان و سرشار از شوق صعود در کنار برند های ایرانی است. مجموعه ما متشکل از مهندسان آی تی با تجربه، طراحان گرافیک ماهر، نویسندگان خلاق و مدیران مجرب است. در مسیر برندینگ، پشتیبانی یک مجموعه حرفه ای و کارآزموده می تواند پیچیدگی ها را سهل سازد و سرعت رسیدن به هدف را شتاب دهد. برای دریافت مشاوره همواره می توانید به راحتی با ما همراه باشید. از حرفه ای ها در زمینه دیجیتال مارکتینگ و برندینگ مشاوره بگیرید تا به سبکی آبی و عمیق به هدف خود دست یابید.

مزایای عکاسی خط تولید؟

جزئیات قوی

رعایت اصول عکسبرداری

نور پردازی حرفه ای

طراحی وبسایت فروشگاهی

آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن نیاز دارد تا زمان خود را حتی برای

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه

تولید محتوا در اینستاگرام

وقتی اسم سوشال مدیا یا شبکه های اجتماعی می آید، شاید اولین چیزی که به ذهن ما می رسد اینستاگرام باشد. در حال حاضر اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام

یکی از بزرگترین مشکلات مخاطبان با پیج های بیزینس و کسب و کار در اینستاگرام، اعتبار آن پیج است. حتما برای شما هم اتفاق افتاده

برگزاری کنفرانس

برگزاری کنفرانس با وجود مزایایی که دارد، دردسرهایی هم به دنبال می‌آورد که گاهی باعث به‌هم‌ریختن همه چیز می‌شود. کافیست یکی از کارها درست پیش

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
رایگان مشاوره شوید!
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم