آژانس تبلیغاتی و ارتباط موثر

advertising effective communications

جهان در سراشیبی هیجان انگیز مدرنیته قرار گرفته است و در این میان، خلق هر تصویر، بیان هر ایده و انتشار هر خطی نیاز به تیم متخصص دارد. همسرایی هنر و تکنولوژی مدرن، قطعه ای منحصر را نواخته اند که امروز، به دیجیتال مارکتینگ بدل گشته است.

اَد بلـو، یک آژانس تبلیغاتی خلاق

تیم جوان ادبلو، در نگاهی عمیق به جهان اطراف خود به سبک زندگی در این دهه ی شگفت انگیز از قرن بیست و یکم پرداخته است. انسان امروز، از سوشیال مدیا و اینترنت چه می خواهد؟ شناخت نیاز ها، علاقه مندی ها و به عبارت بهتر، تغذیه آنلاین مخاطب را در ابتدای مسیر خود پیش گرفته ایم.

امروز، تلاش ما بر به کار گیری الگوریتم های مدرن و شناخت خود از انسان امروز، از ابزار های آنلاین و از بستر اینترنت معطوف شده است. ادبلو، یک آژانس تبلیغاتی با تمرکز بر حوزه سوشیال مدیا و شبکه های اجتماعی است.

ارتباط محتوای آبی، عمیقا به قعر مدرنیته در حوزه دیجیتال رخنه نموده است تا به تازه ترین تحولات دست یابد. سال ها از نخستین گام هایی که در این مسیر برداشته ایم میگذرد و امروز، با ابزار هایی کافی و رو به رشد در حال ارائه خدمات خود هستیم.

اکنون جامعه مخاطبان اینترنت بیش از 5 میلیارد نفر از ساکنان کره زمین را شامل می شود. مخاطبان اینترنت در جهان، طی سال 2022 بیش از 4 تریلیون ساعت را در شبکه های اجتماعی گذرانده اند. آیا بناست تا جامعه ای گسترده از مخاطبان آنلاین را نادیده بیانگاریم و به پروسه رشد برند خود بی اعتنا باشیم؟

شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، واتس آپ، توییتر، یوتیوب و…نیاز به مدیریت برنامه ریزی شده و حرفه ای دارند.

یک تیم قدرتمند و آبی

دفتر مرکزی ادبلو محیطی برای برنامه ریزی، خلق، طراحی و تولید محتوا است. در این محیط، تیم طراحی گرافیک، تیم نویسندگی و مدیریت ادبلو مستقر هستند.

دفتر IT ادبلو،با دانش و تجهیزات به روز،نیاز مدیریت وب سایت مخاطبان و مشتریان را به خوبی پاسخ می دهد و در این محل، مهندسان و مدیران وب سایت در حال فعالیت هستند.

استودیو صنعتی تبلیغاتی ادبلو، فضایی خاص شامل متخصصان عکاسی، فیلمبرداری، طراحان صحنه های فیلمبرداری و…است.

امروز، تیم شرکت ارتباط محتوای آبی، شامل 8 نفر پرسنل است که تلاش دارند تا خدمات به روز را بر مبنای الگوریتم های نوین به مخاطبان ارائه دهند.

موثر تبلیغ نمی کنید؟ تکنیک های طلایی را بیاموزید

موثر تبلیغ نمی کنید؟ تکنیک های طلایی را بیاموزید

شاید بتوان انعطاف پذیر ترین اختراع بشر در حوزه فروش را تبلیغات دانست. جالب است

ادامه مطلب
20 سپتامبر 2022
11 سپتامبر 2022
8 گام غیر‌هیجان انگیز برای نوشتن بیزینس پلن حرفه ای

8 گام غیر‌هیجان انگیز برای نوشتن بیزینس پلن حرفه ای

چرا می خواهید بیزینس پلن حرفه ای بنویسید؟ پیشنهاد می کنیم تنها افرادی به مطالعه

ادامه مطلب
چرا مشتری ها از ما خرید نمی کنند؟ تئوری توطئه در کار است؟

چرا مشتری ها از ما خرید نمی کنند؟ تئوری توطئه در کار است؟

آیا تعداد کالایی که در بازه زمانی خاصی نفروخته اید را بررسی نموده اید؟ در

ادامه مطلب
28 آگوست 2022
27 جولای 2022
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید

ادامه مطلب

چشم انداز اَد بلـو

نگرش ما از آینده یک برند، گام نهادن بر سطح اقیانوسی روشن، شفاف و آرام بر بستری عمیق و زیباست. چشم انداز ما، تصویری شفاف است که یک برند را در موقعیتی ایده آل قرار داده است.

موقعیتی که رو به سوی آینده دارد، قدم در مسیر توسعه بر می دارد و المان هایی متناسب با نیاز های خود را به نمایش گذاشته است. مخاطب یک برند، این المان ها را با تمامی حواس خود ادراک خواهد نمود.

مراحل همراهی با اَد بلـو

خدمات ما طراحی شده اند تا یک برند را از گام نخست همراهی کنند و ابتدا به شناخت هویت و ماهیت برند بپردازند. در نخستین گام، اهداف، استراتژی و شخصیت برند بررسی خواهند شد.
سپس فعالیت های پیوسته ای را پیش خواهیم گرفت که از طراحی وب سایت، راه اندازی شبکه های اجتماعی، طراحی انواع پلتفرم و…را شامل می شوند. گام بعدی تولید محتوا برای ابزار های آنلاین و پس از آن، طراحی کمپین های تبلیغاتی با هدف جذب جامعه مخاطبان و بهبود آگاهی مخاطب از برند را پیش خواهیم برد.

آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با پیشینه ای بالغ بر یک دهه فعالیت در زمینه تبلیغات دیجیتال، آماده ارائه هرگونه خدمات به مشتریان خود می باشد. این آژانس که سالها تحت نام استودیو آبی مشغول به فعالیت بوده است، با هدف ارتقا سطح کیفی تبلیغات دیجیتال و ارائه شکل متفاوتی از جلوه بصری تبلیغات، تیمی متشکل از  جوانان خلاق با مدارک تحصیلی مرتبط و متخصصین حوزه تبلیغات را گرد هم آورده است. این تیم با استفاده از جدیدترین متدهای تبلیغات دیجیتال، قدم در مسیر ارائه تبلیغات پر بازده، آماردهی منظم، قرارداد ها و فاکتور های رسمی و… گذاشته است. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو در قالب بخش های مختلف تبلیغات دیجیتال مانند بخش عکسبرداری، بخش طراحی وب سایت، بخش سئو و پشتیبانی، بخش رویداد و … در خدمت مشتریان عزیز خود است.

آیا سوالــی دارید؟

سریع ترین راه ممکن برای دریافت خدمات آژانس تبلیغاتی اَد بلو
برای تماس بروی گزینه روبرو کلیک کنید

با این برند ها شکوفا شده ایم

تلاش نموده ایم تا بالاترین سطح خدمات دیجیتال مارکتینگ را به برند هایی که افتخار خدمت به آن ها را داشته ایم، ارائه دهیم. حرکت ما در راستای دستیابی برند به هویتی ماندگار بوده است. مشتریان ادبلو، طیفی از کسب و کار های متنوع بوده است و ما در راستای دستیابی برند به اهداف از پیش تعریف شده آن گام برداشته ایم.

در میان این برند ها، کسب و کار هایی در زمینه های فرهنگی و هنری، پزشکی، مهندسی، تولید، صادرات، موسیقی، ادبی و…قرار گرفته اند. این نام ها اکنون، به اعتبار آبی ادبلو، روشنایی بخشیده اند و ما را در مسیر خود پایدار نگاه داشته اند.

clients