تبلیغات اینستاگرام

در میان شبکه های اجتماعی، اینستاگرام بخصوص در ایران از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. همین امر باعث شده این شبکه اجتماعی به یکی از بهترین و کاملترین بسترهای تبلیغات کسب و کارهای کوچک و بزرگ تبدیل شود. به دلیل در دسترس بودن اینستاگرام برای همه و کاربری آسان، هرکس برای خود در حد استفاده شخصی، نحوه استفاده از آن را آموخته است. اما نباید از این نکته چشم پوشی کرد که این شبکه، بدلیل محبوبیت بالا، از فضای رقابتی بالایی نیز برخوردار است. تا جایی که شناخت کامل و اصولی اینستاگرام و نحوه اجرای تبلیغات در آن، به یک فرصت شغلی پر تقاضا تبدیل شده است. گروه متخصصین آژانس تبلیغاتی ادبلو، با شناخت کامل امکانات و ویژگی های اینستاگرام و یکسان سازی آنها با نیازهای شما، تمامی خدمات اینستاگرام را به شما ارائه و بهترین راه های تبلیغات را متناسب با کسب و کارتان به شما معرفی می کنند.
5/5

امکانات اینستاگرام و نقش موثر آنها در تبلیغات اینستاگرامی

البته امکانات و ویژگی های منحصر به فرد اینستاگرام، در محبوبیت این شبکه بخصوص در زمینه تبلیغات، بی تاثیر نیست. ارائه گزارش های کامل دیتا محور، راه های متعدد پروموشن و افزایش مخاطب، دسترسی آسان به محتوای مورد نظر با استفاده از هشتگ و کلمات کلیدی و دسته بندی سنی و جنسیتی برای ارائه مطالب مفید به هر گروه سنی و جنسیتی، تنها بخشی از امکانات منحصر به فرد اینستاگرام است. با استفاده درست از امکانات اینستاگرام می توانید در کمترین زمان ممکن، با مناسب ترین هزینه و به بهترین نحو، کسب و کار خود را تبلیغ کنید. فقط کافیست این کار را به دست متخصصین این کار بسپارید.

دو مزیت اصلی تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام به طور یکپارچه با این پلتفرم ادغام شده است. در این شرایط، فهمیدن اینکه کدام پست در بخش اکسپلور و حتی صفحه اصلی (Home page)، تبلیغات است و کدام پست ارگانیک است، مشکل خواهد بود. پس این مسئله به افزایش تعامل تبلیغات در شبکه کمک می کند. اکثر تبلیغات اینستاگرام، لینک هایی را باز می کنند که درون برنامه باقی می مانند. بنابراین، کاربران روی سایت تبلیغ کننده کلیک می کنند، اما همچنان در برنامه خواهند ماند. پس از اتمام تعامل با سایت تبلیغ کننده، می توانند به راحتی روی آن کلیک کنند و اینستاگرام، آنها را بدون از دست دادن مکان قبل خود، به پلتفرم باز می گرداند.

دریافت تیک آبی اینستاگرام (تضمینی)

یکی از راه های اعتبار بخشیدن به بیزینس و کسب و کار خود، دریافت تیک آبی توسط اینستاگرام است. این فرآیند معمولا به طور میانگین 6ماه زمان می برد و در اعتبار عمومی پیچ اینستاگرام شما نقش بسزایی ایفا می کند. همچنین در ادامه روند تبلیغات شما، تیک آبی اینستاگرام باعث خواهد شد تاییدیه و تیک آبی بقیه پلتفرم های اجتماعی مثل فیس بوک و یوتیوب و گوگل را نیز براحتی دریافت کنید. نکته مهم راجع به گرفتن تیک آبی اینستاگرام این است که اگر این فرآیند را به متخصصین تیم ادبلو بسپارید، برای شما یک معامله سراسر برد خواهد بود. زیرا آژانس تبلیغاتی ادبلو، یک قرارداد رسمی با شما خواهد بست و ضمانت کامل راجع به انجام این فرآیند در مدت زمان اعلام شده به شما داده خواهد شد. تفاوت آژانس تبلیغاتی ادبلو با سایر آژانس ها در انجام این قرارداد این است که اگر در مدت زمان اعلام شده، تیک آبی به صفحه شما تعلق نگیرد، مبلغ پرداختی شما تمام و کمال بدون هیچگونه کسری به شما استرداد می شود. در صورتی که آژانس های دیگر اغلب هزینه هایی که پرداخت کرده اند را از مبلغ کسر و سپس مبلغ را استرداد می کنند.

مدیریت پیج اینستاگرام

زمانی که بحث فعالیت اصولی پیج برای بازخورد موثر تبلیغات اینستاگرام به میان می آید، فرآیند مدیریت پیج اینستاگرام از اداره توسط یک کاربر عادی فراتر می رود. از تبلیغات ارزان در اینستاگرام گرفته تا جذب فالور واقعی، ایجاد تعامل بالا با بهترین بلاگرها برای تبلیغ اینستاگرام، تبلیغات بازدیدی اینستاگرام، تبلیغات ساعتی اینستاگرام، تبلیغات استوری اینستاگرام، تبلیغات ایمپرشن اینستاگرام و … همگی بخشی از فعالیت هایی هستند که آژانس تبلیغاتی ادبلو در کنار مدیریت پیج به شما ارائه می کند. همچنین اصلاح و ایجاد ساختار درست و دقیق برای پیج اینستاگرام شما و طراحی بیوی پیج، هایلایت ها و تمام موارد ظاهری پیج از دیگر ویژگی های مدیریت پیج توسط آژانس ادبلو می باشد. ارائه تمامی موارد ذکر شده بصورت پکیج و یکجا، می تواند انتخابی درست و مقرون به صرفه برای شما تولید کننده عزیز باشد.

راه های تبلیغات اینستاگرام

برای درک بهتر شما از زوایای مختلف تبلیغات در اینستاگرام، ما با دسته بندی و ارائه مثال برای هر بخش، انواع راه های موثر تبلیغات در اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم.

طراحی تقویم محتوا:

بهترین نوع اجرای محتوای خلاقانه و منسجم برای تبلیغات پربازده در اینستاگرام، اجرایی است که همراه با تقویم برنامه ریزی شده محتوا باشد. طراحی درست و اصولی تقویم محتوا که متناسب با مناسبت های میهنی و جهانی باشد و ایجاد ارتباط و آگاه سازی برند در موارد مناسبتی مرتبط ممکن برای مخاطب، می تواند نقش بسزایی در اجرای درست محتوای تولید شده داشته باشد و بالاترین نرخ تبدیل را برای تولید کننده بوجود بیاورد. کارشناسان ادبلو، با بهره گیری از دانش و تجربه خود در زمینه طراحی تقویم محتوایی پیش از تولید محتوا، بیشترین بازدهی را برای شما به ارمغان می آورند.

تولید محتوا اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام به دو روش مرسوم محتوای عکس و محتوای ویدئو قابل اجراست. البته روش سومی برای تولید محتوا وجود دارد و آن هم روش متنی است. اما در اینستاگرام، معمولا محتوای متنی بصورت کپشن و توضیحات، ضمیمه محتوای عکس یا ویدئو منتشر می شود.

الف.تبلیغات عکس اینستاگرام:
اینستاگرام یک محیط و بستر بصری است. مفهوم کلی این رسانه اجتماعی به اشتراک گذاری تصاویر است. بنابراین اگر می خواهید تبلیغات موثری انجام دهید، باید در تولید محتوای بصری خود خلاقیت داشته باشید. تبلیغات عکس اینستاگرام، یکی از بهترین بسترها برای بروز این خلاقیت است. همچنین می توانید با استفاده از تولید محتوای تصویری بخصوص عکس، تبلیغات ارزان قیمت اینستاگرامی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.
تبلیغات ارزان در اینستاگرام، یکی از دغدغه های کسب و کارها، بخصوص کسب و کارهای خرد است. با استفاده از تبلیغات ارزان قیمت در اینستاگرام و با تولید محتوای متناسب با مخاطب بازار هدف خود، در هزینه تبلیغات خود صرفه جویی کنید.
کارشناسان و متخصصان مجرب و حرفه ای تیم ادبلو، شما را در انتخاب بسته های مقرون به صرفه متناسب با کسب و کارتان همراهی خواهند کرد.

ب.تبلیغات ویدئو اینستاگرام:
تبلیغات ویدئویی آینده شبکه های اجتماعی خواهد بود. با تبلیغات ویدئویی، محبوبیت و بازدید بخصوص در پلتفرمی مثل اینستاگرام که برای ذهنیت بصری طراحی شده است، بالا خواهد رفت.
ویدئو و محتوای ویدئویی، با جلب توجه مخاطبین شما به ویژگی پخش خودکار اینستاگرام و هدایت چشم آنها در یک نگاه به برند تجاری شما، در درگیر کردن مخاطبتان بهتر عمل می کند.
تبلیغات ویدئویی اینستاگرام دارای قابلیت های مشابه تبلیغات عکس می باشد، اما اگر از قابلیت های خلاقانه ای برای تولید آنها برخوردار باشید، ویدئو می تواند توجه بیشتری را به خود جلب کند.
پس با استفاده از محتوای ویدئویی خلاقانه و با کیفیت، در تبلیغات اینستاگرام خود، یک گام بیشتر به جلو بردارید.
تیم حرفه ای و متخصص تولید محتوای ادبلو، با داشتن سالها تجربه و دانش ایده پردازی و ساخت با کیفیت ترین انواع ویدئو و محتوای ویدئویی، از پیشتازان این صنعت به حساب می آید. تنها کافیست با پر کردن فرم نیازمندی خود نسبت به کسب و کارتان، بهترین مشاوره را در راستای تولید محتوای ویدئویی متناسب با نیازتان، بصورت رایگان دریافت کنید.

تبلیغات کالکشن و شاپینگ اینستاگرام:

اگرچه تبلیغات کالکشن (کلکسیونی) و شاپینگ (خرید) اینستاگرام، به طور بخصوصی برای کمپانی ها و فروشگاه های الکترونیکی انتخاب سریع (Quick-decision e-commerce companies) طراحی شده و کاربردی است، اما به همان اندازه می بینیم که امروز از این ویژگی به شکل بسیار موثری در صنعت و صنایع تبلیغاتی با فروش محصولات مختلف استفاده می شود. با استفاده از یک عکس خلاقانه به روش معمول و سنتی و پست کردن آن، مخاطب را به کاربر تبدیل کرده و سپس کاربر با کلیک بر روی عکس، قیمت جز به جز هر محصول را خواهد دید. وقتیکه کاربر روی یکی از محصولات کلیک کند، تبلیغ او را مستقیماً به محصولات معرفی شده در پست می برد. سپس کاربر می تواند خرید خود را انجام داده و به پست مورد نظر در اینستاگرام برگردد. چون تمام این فرآیند در خود اینستاگرام و مرورگری داخلی اش اتفاق می افتد. مهندسی دقیق این نوع فروش محصول و طراحی تصاویر متناسب با محصول و اجرای دقیق آن با بهترین کیفیت و بهترین بازدهی تبلیغاتی با کمترین هزینه تبلیغات اینستاگرامی، از ویژگی های متخصصین تبلیغات در آژانس ادبلو می باشد.

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

شاید گران ترین و تا حدی موثرترین نوع تبلیغات اینستاگرام، تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام است. عملکرد این نوع تبلیغات توسط تیم تبلیغاتی ما اینگونه است که پیج شما را به اپلیکیشن های زیرمجموعه و طرف قرارداد خود لینک می کنیم و هر نفر با اولین کلیک در آن اپلیکیشن ها، با پاپ آپ پیج اینستاگرام شما مواجه می شود و تا فالوو نکند، نمی تواند به ادامه کار در اپلیکیشن بپردازد. به نوعی فالوو اجباری برای او صورت می گیرد. شاید دلیل گران بودن این نوع تبلیغات نیز همین فالوو اجباری باشد.

تبلیغات بازدید گسترده اینستاگرام

زمانی که پیج اینستاگرام شما، از نظر کیفیت و حجم محتوا به شرایط مطلوبی رسید، بهترین زمان برای تبلیغات بازدید گسترده و پربازده اینستاگرام است. اگر این نوع تبلیغات مصادف با راه اندازی کمپین رونمایی و معرفی محصول یا خدمت جدید اجرا شود، می توان ضمانت بیشتر بازدید ممکن (حداقل صد هزار بازدید) را داد. خدمات بازدید گسترده و پربازده اینستاگرام، با ضمانت اجرایی شدن، خدمتی است که کارشناسان آژانس تبلیغاتی ادبلو به شما عزیزان در کنار دیگر خدمات و در قالب پکیج های مقرون به صرفه ارائه می کند.

تبلیغات منشن اینستاگرام

از دیگر تبلیغات ارزان اینستاگرام، که از لحاظ هزینه مقرون به صرفه و از لحاظ کاربرد، موثر می باشد، تبلیغات منشن اینستاگرام است. روش تبلیغات منشن به اینگونه است که پیج های پربازدید که رقیب اصلی کسب و کار شما هستند (یا توسط شما معرفی می شوند یا ما آنها را با تحقیق پیدا می کنیم)، هدف قرار داده می شوند. سپس تمامی فالوورها و کاربران و مخاطبین فعال این پیج ها که بیشترین تعامل را دارند، توسط ربات زیر پست انتخابی شما منشن می شوند. از اینجا به بعد محتوای شماست که قدرت خود را در جذب کردن این مخاطبین و تبدیل آنها به کاربر، به رخ می کشد. طبیعتا اگر پکیج تبلیغاتی شما تمام و کمال از میان پکیج های انتخابی و مقرون به صرفه آژانس تبلیغاتی ادبلو بسته شده باشد، می توانیم این شعار را به واقعیت تبدیل کنیم که ما مخاطب را برای شما می آوریم و آنها را تبدیل به یوزر و کاربر می کنیم. همین قدر ساده! همین قدر واقعی!

ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام

در بخش تبلیغات ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام، شبیه بخش قبل عمل می شود. با این تفاوت که همان لیست مخاطبین و فالوورها و کاربران پرتعامل و فعال پیج های رقبای شما را با دسته بندی های جداگانه، توسط ارسال دایرکت انبوه، هدف قرار می دهیم و شما را به آنها معرفی می کنیم. این بخش از خدمات تبلیغات نیز اگر از پکیج های مقرون به صرفه آژانس تبلیغاتی ادبلو، انتخاب شود، جزو تبلیغات موثر و ارزان قیمت اینستاگرام خواهد بود.

ورود به اکسپلور اینستاگرام (اختصاصی و تضمینی)

از دیگر خدمات تبلیغات اینستاگرام که بسیار جذاب، مقرون به صرفه و موثر است، ورود به اکسپلور اینستاگرام است. این ویژگی انحصارا بدست متخصصین آژانس تبلیغاتی ادبلو قابل اجراست. برای این کار تنها چیزی که نیاز است لینک پست شماست. سپس طبق قراردادی تضمینی و اختصاصی که شما با آژانس ادبلو امضاء می کنید، بنا به تعداد درخواست شما برای بازدید (بصورت تکی و پکیج)، بازدید پست شما از اکسپلور اینستاگرام صورت می گیرد. توجه شما را به این نکته جلب می کنم که تمامی خدمات تبلیغات اینستاگرام توسط آژانس ادبلو، بصورت پکیج های مقرون به صرفه و انتخابی متناسب با کسب و کار شما، قابل ارائه است. همچنین تمامی خدمات طی یک قرارداد کاملا رسمی و با تضمین بازگشت کامل وجه در صورت انجام نشدن یا هرگونه نقص، با شما به امضاء خواهد رسید. ضمنا هرگونه کسب و کار و پیج هایی که دارای محتوای خلاف قوانین جمهوری اسلامی باشد، شامل خدمات تبلیغات آژانس تبلیغاتی ادبلو نخواهد شد.
آیا نیاز به تبلیغات آنلاین دارید؟ آژانس تبلیغاتی ادبلــو در کنار شما خواهد بود.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه