برگزاری کنفرانس

برگزاری کنفرانس با وجود مزایایی که دارد، دردسرهایی هم به دنبال می‌آورد که گاهی باعث به‌هم‌ریختن همه چیز می‌شود. کافیست یکی از کارها درست پیش نرود تا تمرکز و آرامش فرد مختل گردد، به همین علت باید این کار را به افراد حرفه‌ای سپرد تا در کنار آرامش خاطر از اجرای منظم کارها لذت برد. با برگزاری کنفرانس توسط یک مجموعه چیره، شما می‌توانید به‌راحتی فکر خود را بر روی اهداف کنفرانس از قبیل ایجاد ارتباط، تأثیرگذاری بیشتر، ارائه مناسب‌تر و چنین مواردی متمرکز کنید. به عبارتی دیگر اجرای کارهای لازم برای کنفرانس جزئیات زیادی دارد که انجام آن‌ها به‌تنهایی باعث استرس و فشار فراوان و در نهایت ایجاد مشکل در رویداد می‌شود. پس با سپردن برگزاری به یک تیم کاربلد از جهت رسیدگی به مهمانان و پیگیری جزئیات نگرانی نداشته باشید. روزانه در کشور کنفرانس‌های گوناگونی برگزار می‌شوند که بعضی از شرکت‌کنندگان آن‌ها حتی در کنفرانس بین‌المللی حضور داشته‌اند، چنین مسائلی احتیاج به یک برگزارکننده رویداد متخصص را شدت بخشیده است. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با داشتن تجربه اجرای رویدادهای مختلف از برترین‌ها است که تمام نکات ضروری را به بهترین شکل رعایت خواهد کرد. خدمات رویداد این آژانس به برگزاری کنفرانس محدود نمی‌شود و برگزاری سمینار را هم در برمی‌گیرد.
5/5

خدمات برگزاری رویداد

زمانی که برگزاری کنفرانس خود را به دست متخصصین می‌سپارید، از خدمات و مزایایی مانند موارد زیر بهره‌مند خواهید شد:
پذیرایی: فرقی ندارد چه رویدادی بخواهید برگزار کنید یا هدف آن چه باشد، شرکت‌کنندگان و مهمانانی خواهید داشت که باید از آن‌ها پذیرایی کنید. این پذیرایی که می‌تواند شامل آیتم‌های متفاوت باشد، نشان‌دهنده اهمیت و احترام شما به مهمانان خواهد بود.
آژانس تبلیغاتی اَد بلــو مطمئن خواهد شد که هنگام برگزاری کنفرانس پذیرایی درخور و شایسته‌ای انجام دهد.
هماهنگی: با همکاری با این مجموعه خیالتان از بابت اجرای همه هماهنگی‌ها راحت خواهد بود. این موضوعات می‌توانند عواملی مثل سرویس ایاب‌وذهاب، آماده‌سازی استیج، آمادگی برای نظرسنجی و حتی اقداماتی برای هتل افرادی که از راه دور می‌آیند را در برگیرد.
همچنین هماهنگی برای بهره‌گیری از پوستر و بنرهای جذاب هم به‌صورت اختصاصی توسط تیم طراحی پوستر آژانس تبلیغاتی اَد بلــو امکان‌پذیر است.
مدیریت: پس از ایجاد هماهنگی‌های لازمه، تمام نکات بادقت مدیریت خواهند شد تا مشکلی پیش نیاید. این عوامل در کنار هم به ایجاد فرصتی برای برگزاری کنفرانس بهتر منجر می‌شود.
◽ محل برگزاری ایونت: انتخاب لوکیشن مناسب و عالی از نکات بسیار مهم برگزاری ایونت مخصوصاً برگزاری کنفرانس است. از دلایل آن عواملی از جمله دسترسی آسان برای همه، مجهز و دارای امکانات، ایجاد پرستیژ و چنین موضوعاتی هستند.
پس اگر می‌خواهید محل برگزاری ایونت شما در کنار داشتن تمام شرایط شکیل و مجلل هم باشد، کافیست به آژانس تبلیغاتی اَد بلــو اطمینان کنید.
اطلاع‌رسانی: در زمان صحیح و سروقت دعوت کردن مهمانان از موضوعات پراهمیت است که به آن‌ها فرصت حضور می‌دهد. برای مثال کسانی وقتشان پر است یا می‌خواهند از مکان‌های دور بیایند باید زودتر مطلع شوند.
البته استفاده از روش‌های زیبا برای دعوت هم در توجه آن‌ها بی‌تأثیر نخواهد بود، به همین علت پیشنهاد می‌کنیم از شیوه‌های جذابی مثل موشن‌گرافی بهره بگیرید.
برنامه‌ریزی: داشتن برنامه و برنامه‌ریزی برای هر کاری از جمله برگزاری رویداد از فاکتورهای حیاتی است که افراد باتجربه می‌توانند بهترین آن را تهیه کنند. این موضوع اهمیت بالایی دارد که در ادامه به جزئیات آن پرداخته‌ایم.
حتی اگر به دلایل خاصی مانند شرایط کرونایی به برگزاری رویداد غیرحضوری علاقه دارید، آژانس شما را در برگزاری کنفرانس آنلاین یاری خواهد کرد.

برگزاری کنفرانس و فضای مجازی

هنگامی که یک رویداد از قبیل کنفرانس یا حتی رونمایی از محصول برگزار می‌کنید، بهتر است از آن استفاده حداکثری داشته باشید. به این معنا که علاوه بر داشتن مخاطبین و طرفداران حضوری، در فضاهای مجازی هم توجه‌ها را به خود جلب کنید چون مزایایی به دنبالش می‌آیند. بهره‌گیری از بسترهای پرمخاطب در خصوص برگزاری کنفرانس منافعی از جمله افزایش آگاهی دیگران از شما و فعالیتتان، کسب اعتماد و ایجاد اعتبار بیشتر را پوشش می‌دهد. برای مثال پس از اجرای یک کنفرانس جذاب، از آن عکسبرداری رویداد تهیه کنید و با انتشار در بسترهایی مانند اینستاگرام و تلگرام تخصص خود را به نمایش بگذارید. همچنین این مسئله به دنبال‌کنندگان بیشتری منجر خواهد شد. در نتیجه جذب طرفدار و مخاطب به ایجاد ارتباط مؤثر منتهی می‌شود که در موقعیت شغلی، برگزاری کنفرانس‌های بعدی و رویدادهای خاص‌تر تأثیر مثبت می‌گذارد. البته برای رسیدن به همه این اهداف به عکاسی و فیلمبرداری ایونت ماهرانه نیاز دارید که آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با تجهیزات ممتازی آن را انجام خواهد داد تا نتایج زیبایی را در فضاهای مجازی به اشتراک بگذارید.

برنامه کنفرانس

همان‌طور که اشاره کردیم داشتن یک برنامه کنفرانس کاری بسیار عاقلانه است که به چنین منافعی منجر می‌شود:
ازبین‌بردن نگرانی‌ها: تهیه یک برنامه‌ریزی درست‌وحسابی نگرانی‌هایی مثل از قلم انداختن چیزی یا فراموش‌کردن نکات را از بین خواهد برد و در نتیجه عدم استرس و نگرانی حضور ذهن شما را در هنگام کنفرانس افزایش خواهد داد.
البته کسی که برای برگزاری کنفرانس برنامه‌ریزی می‌کند باید به‌قدری تجربه داشته باشد که همه نکات مهم را ثبت کند. پس با اعتماد به آژانس تبلیغاتی اَد بلــو که از تیم‌های برتر برگزاری رویداد است، از رعایت نکات ضروری اطمینان خاطر پیدا کنید.
ایجاد نظم و ترتیب: برنامه‌ریزی صحیح نظم و ترتیبی به کارها خواهد بخشید که در کنار آرامش در روند هماهنگی‌ها، به ویژگی‌های بهتری هم منجر خواهد شد.
سرعت بخشیدن: داشتن نظم توسط برنامه سرعت کارها را بالا می‌برد، در نهایت کاری برای دقیقه نود و لحظه آخر باقی نخواهد ماند.
زمان بیشتر: وقتی که یک برنامه‌ریزی مناسب کنفرانس باعث سرعت بیشتر شود، متعاقباً زمان بیشتری هم خواهید داشت که بتوانید در آخر تمام هماهنگی‌ها را مرور و بررسی کنید. به عبارتی دیگر کاری از قلم نخواهد افتاد.
تهیه تدارکات: در هر رویداد وسایل و ابزار مخصوصی لازم است. برای مثال هنگام برگزاری کنفرانس نیاز به امکانات یادداشت‌برداری است که در برنامه‌ریزی همه این نکات درج می‌شوند. آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با آگاهی از چنین نیازی، طراحی ست اداری منحصر به فردی را هم انجام می‌دهد تا بتوانید به جلوه کنفرانس خود اضافه کنید.
جلوگیری از هزینه‌های اضافی: یک برنامه کنفرانس مطلوب همه چیز را به‌درستی و باظرافت پیش می‌برد و جایی برای اشتباه یا ایجاد هزینه‌های اضافی باقی نمی‌گذارد.
پس اگر نسبت به اهمیت این موضوعات آگاه هستید، بهترین گزینه برای شما آژانس تبلیغاتی اَد بلــو است که آن‌ها را با جزئیات کامل اجرا می‌کند. این مرکز به همین موارد اکتفا نکرده است و درگاه پرداخت ایونت و پیج اینستاگرام ایونت را هم در خدمات خود جای داده است.

هزینه برگزاری رویداد

هزینه برگزاری رویداد به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد. برای مثال مکان‌های برگزاری رویداد و امکاناتی که دارند، متفاوت هستند و هر کدام عوامل خاصی را در برمی‌گیرند. از طرفی ارائه تمام خدمات کاربردی و باکیفیت در روند قیمت‌گذاری اثر می‌گذارد. بر اساس چنین مواردی بعضی از آژانس‌ها قیمت‌های بالایی برای برگزاری کنفرانس یا رویداد در نظر می‌گیرند؛ اما آژانس تبلیغاتی اَد بلــو با وجود امکانات عالی، تعرفه‌های استثنایی در نظر داشته است که در طی سال‌ها به رضایت همراهان منجر شده است. این مجموعه در کنار تمام خدمات لازم برگزاری کنفرانس، خدمات خاص و ویژه دیگری مانند طراحی وب‌سایت ایونت ارائه می‌دهد تا یک رویداد بی‌نظیر داشته باشید. برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه برگزاری رویداد و کنفرانس، با آژانس تبلیغاتی اَد بلــو تماس بگیرید و از جزئیات باخبر شوید.

برگزاری کنفرانس توسط آژانس تبلیغاتی اَد بلــو چه مزایایی دارد؟

آژانس تبلیغاتی اَد بلــو در حوزه دیجیتال مارکتینگ و برگزاری کنفرانس سال‌ها تجربه و فعالیت داشته که باعث ارائه خدماتی بهتر و بهتر شده است. تیم‌های مجرب این آژانس اولویت خود را رضایت همراهان قرار داده‌اند، پس همراه با علاقه‌ای که نسبت به فعالیت خود دارند، نتایج مطلوب و عالی ارائه می‌دهند. مجموعاً می‌توان آژانس تبلیغاتی اَد بلــو را در کلماتی مانند ظرافت، کیفیت، دقت و سرعت مشاهده کرد چون همه این ویژگی‌ها را به‌خوبی در خود جای داده است. این افراد هنگام برگزاری کنفرانس جزئیات و نکات ضروری را ماهرانه دنبال می‌کنند، پس خروجی کم‌نظیری ایجاد می‌شود. همچنین تجهیزات موجود در این مرکز از پیشرفته‌ترین و بهترین تجهیزات روز دنیا هستند تا امکان ارائه خدمات ممتاز وجود داشته باشد. برای مثال هنگام اجرای کنفرانس امکان تهیه فیلمبرداری لایو و استریم وجود دارد که با انتشار آن مخاطبین افزون‌تری را پوشش دهید و این کار هم با تجهیزات فوق پیشرفته صورت می‌گیرد. به انضمام چنین مواردی استفاده از کمپین تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای گوناگون و برگزاری کنفرانس امکان‌پذیر است تا بازخورد مثبت و بهتری را داشته باشید. پس برای دریافت خدمات مفید از آژانس تبلیغاتی اَد بلــو محدودیتی نخواهید داشت که بتوانید پیشرفت قابل‌توجهی را تجربه کنید. مهارت و استعداد این افراد در حدی است که خدماتشان تنها در ایران نبوده است و در زمینه‌هایی از جمله سئو و بهینه‌سازی به خارج از کشور هم نتایجی مثال‌زدنی ارائه داده‌اند. ضمناً قیمت‌های مقرون به صرفه و مناسب هم به این خدمات اضافه می‌شوند و پکیج‌های برتر را کامل می‌کنند. کافیست برای مطرح‌کردن سؤالات خود با این آژانس تماس بگیرید و طی مشاوره‌ای رایگان اطلاعات کافی کسب کنید.
آیا نیاز به تبلیغات آنلاین دارید؟ آژانس تبلیغاتی ادبلــو در کنار شما خواهد بود.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه