آژانس تبلیغات و ارتباط موثر ادبلو، محتوای آبی و عمیق

تنها 2 دهه از آغاز قرن بیست و یکم میلادی گذشته است و استراتژی های نوظهور در جهان بازاریابی و تبلیغات به اندازه ی تمام استراتژی تبلیغات در قرن گذشته موثر بوده اند. هرگز در عصر ویکتوریا و یا در دوره ی قاجاریان هیچ کلمه ای برای اتمسفری که بر جهان امروز فروش محصولات حاکم است، وجود نداشته است. هرگز هیچ انسانی که در دوره ی کلاسیک زیسته است تصوری از دیجیتال مارکتینگ و ارتباط آنلاین نداشته است. اما با انفجار موج تکنولوژی، حتی سال گذشته هم بر 2 دهه گذشته پیشی گرفته است. امروز، هر تصویر تبلیغاتی و هر پیام بازاریابی که از یک کانال آنلاین به دست شما می رسد، زیر نظر یک آژانس تبلیغاتی طراحی و منتشر شده است. امروز، دیگر جهان حول محور خورشید نمی گردد بلکه حول محور محتوا و تبلیغات می چرخد. تجارت آنلاین، سوشال مدیا، تبلیغات آنلاین و خلاصه همه این مفاهیم با وجود آن که چند دهه عمر دارند، اما انسان مدرن را زیر سلطه خود گرفته اند. اما آیا بهترین آژانس تبلیغاتی کرج را می شناسید؟

5/5

آژانس تبلیغاتی خلاقیت، ایدئولوژی های مدرن، هنر و دانش

بسیاری پرسیده اند، یک آژانس تبلیغاتی خلاق چیست؟ اصولا شما در این محیط چه می کنید؟ آیا تبلیغات آنلاین و شیوه های مدرن تبلیغاتی که فراتر از چاپ کاغذ هستند نیز در حیطه فعالیت این مجموعه ها می گنجد؟ نخست آن که بهترین آژانس تبلیغاتی در جهان امروز، بیش از آن که در زمینه تبلیغات محیطی فعالی باشد، تبلیغات و بازاریابی به شیوه های آنلاین را در پیش گرفته است. چرا که نیاز امروز جامعه بشری، استفاده از ابزار آنلاین و اینترنتی است. اگر در دهه 1990، تبلیغات تلویزیونی ناخدای جهان بازاریابی بود و پس از آن تبلیغات بنری روی کار آمدند و به مرور در سبک های مدرن دیده شدند، اما امروز جذابیت خود را از دست داده اند. چرا که ناخودآگاه مخاطب امروزی، با یک سیستم متفاوت رشد نموده است. امروز ما منتظر نمی نشینیم تا مجری تلویزیون برند تازه ای برای خودرو را معرفی کند، بلکه انواع محتوای تصویری، متنی و ویدیویی را در گوشی خود بررسی خواهیم نمود. پس دنیای امروز ما دیگر شبیه گذشته است. 

چگونه بهترین آژانس تبلیغاتی کرج را پیدا کنیم؟

نخست باید نوع خدماتی که نیاز دارید را به طور دقیق بررسی کنید. آیا به عکسبرداری فروشگاهی از محصولات برند خود نیاز دارید؟ آیا تلاش دارید تا با استفاده از پیج اینستاگرام برندینگ را از سر بگیرید؟ تبلیغاتی که پیش از این انجام داده اید شکست خورده اند؟ به کمپین تبلیغاتی تازه ای نیاز دارید؟ باید بدانید نمی توانید یک آژانس تبلیغاتی ایده آل برای استفاده از همه این خدمات را بیابید، مگر آن که محتوای این آژانس تبلیغاتی آبی باشد. تیم خلاق و نواندیش ارتباط آبی، با عنوان آژانس تبلیغاتی اَدبلو، یک محیط جذاب است که از عکسبرداری صنعتی تا تولید محتوای تصویری، تولید ویدیو و ریبرندینگ را برای برند ها انجام می دهد. اَدبلو، یک آژانس تبلیغاتی سوشال مدیا است. اگر تمایل به همکاری با یک آژانس محتوای خلاق دارید، پیشنهاد می کنیم آنها را به خوبی بشناسند. در این مقاله سعی داریم تا خدمات و فعالیت های خود را به طور کامل شرح دهیم تا شما عزیزان با بهترین شرکت تبلیغاتی البرز آشنا شوید. 

دسته بندی خدمات طراحی وب سایت تبلیغاتی اَدبلو:

آیا تمایل به همکاری با برترین آژانس تبلیغاتی کرج در زمینه طراحی و مدیریت وب سایت دارید؟ به صورت تلفنی و آنلاین با کارشناسان حرفه ای ما در ارتباط باشید. 

خدمات سئو، را از برترین آژانس تبلیغاتی کرج بخواهید

سئو، مفهومی عمیق و گسترده در جهان دیجیتالی امروز است.  Search Engine Optimization یا سئو، به معنای بهینه سازی موتور های جستجو است. اما چرا بهینه سازی اهمیت دارد؟ چرا باید در راستای الگوریتم های گوگل گام برداریم؟ حتما تا به امروز بارها پیش آمده است که مطالب مختلفی را در گوگل جستجو نموده اید. شاید روزانه بارها و بارها برای کسب اطلاعات، تماشای یک کلیپ و یا آگاهی از قیمت یک محصول به سراغ گوگل برویم. اما آیا تا به حال به صفحات مختلف و نتایج جستجو دقت کرده اید؟ در 75 درصد مواقع شما پاسخ سوالات خود را در صفحه نخست خواهید گرفت. بنابراین به سراغ صفحات دوم و سوم و…نخواهید رفت. اما چگونه ممکن است یک صفحه وب در صفحه نخست و در ردیف نخست باشد و یکی دیگر در قعر نتایج جستجو قرار گیرد؟ این اتفاق معجزه سئو و به دلیل بهینه شدن محتوای یک وب سایت برای موتور جستجو است. اما چگونه؟ در ادامه با بهترین شرکت تبلیغات البرز همراه باشید.

چگونه سئو می تواند موثر باشد؟

برای هر چه بیشتر دیده شدن نیاز به سئو خواهید داشت. سئو بخشی موثر در استراتژی بازاریابی یک برند خواهد بود و برای آن که محتوای شما بر اساس استاندارد ها و قوانین گوگل باشد، باید آن ها را سئو کنید. این فرآیند به معنای محتوایی مناسب و فارغ از ایراد و نقص است که در اختیار مخاطب قرار می گیرد. در صورتی که وب سایت خود را بهینه سازید، بازدید و ترافیک بالاتری را تجربه خواهید نمود. چرا که لینک ورود به صفحات شما در اختیار مخاطبان بیشتری قرار خواهد گرفت. مخاطب بیشتر به معنای فروش بیشتر، برندینگ و آگاه سازی مخاطب از حضور شما خواهد بود. بنابراین برای درخشیدن در میان نام های بزرگ، به سئو نیاز داریم. با استفاده از سئو، می توانید در میان نتایج ارگانیک گوگل قرار بگیرید و در کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار خود رتبه مناسبی به دست آورید. 

دسته بندی خدمات برگزاری ایونت و رویداد اَدبلو:

 • برگزاری نمایشگاه
 • ارائه طرح برگزاری ایونت 
 • برگزاری کنگره و سمینار
 • ایونت های تخصصی
 • برگزاری وبینار
 • برگزاری کارگاه آنلاین 
 • تصویربرداری ایونت

یکی از مهم ترین خدمات آژانس های تبلیغاتی، برگزاری رویداد و طراحی آن از ایده تا اجرا است. ما نیز به عنوان تیمی از ایده پردازان با تجربه، مسئولان برگزاری ماهر، فیلمبرداران و تصویربرداران حرفه ای، تلاش داریم تا منحصر ترین خدمات را در این زمینه به شما مخاطبان گرامی ارائه دهیم. برای آن که از خدمات بهترین شرکت تبلیغاتی البرز استفاده کنید، با اَدبلو همراه باشید. 

خدمات برگزاری رویداد و کنفرانس

امروز، سازمان ها، برند ها و شرکت ها در هر ابعاد و اندازه ای ممکن است سالانه چندین همایش و سمینار را برگزار کنند. در این مسیر، آژانس های تبلیغاتی با طراحی و ایده پردازی در گام نخست و اجرا در گام بعدی، نقشی موثر را در نتیجه خواهند داشت. مهم ترین نکته در استفاده از خدمات برگزاری رویداد در کرج، همکاری با گروهی حرفه ای و دارای سابقه طولانی در این زمینه است. تلاش یک آژانس تبلیغاتی در مسیر تسهیل پروسه برگزاری رویداد است. هم چنین تبلیغات آنلاین پیش از برگزاری نیز شامل این دسته از خدمات می شوند. 

پکیج خدمات عکسبرداری ما:

 1. عکسبرداری محصول
 2. عکسبرداری خوراکی و غذا
 3. عکسبرداری مد و فشن
 4. عکسبرداری معماری و معماری داخلی
 5. عکسبرداری خط تولید و مراحل ساخت
 6. عکسبرداری پزشکی
 7. عکسبرداری موسیقی و کنسرت
 8. عکسبرداری فیلم و تئاتر
 9. عکسبرداری 360 درجه محصول
 10. عکسبرداری 360 درجه محیط
 11. عکسبرداری بیزینس پرتره
 12. عکسبرداری هوایی

مهم ترین خدمات یک آژانس تبلیغاتی خوب، استفاده از تجهیزات مدرن و ایده آل برای بکارگیری در انواع سبک ها و ژانر های عکسبرداری است. عکسبرداری صنعتی، تجاری، فروش و…را می توانید با بهترین شرکت تبلیغاتی البرز تجربه کنید.

عکسبرداری تجاری، Commercial Photography

از جذاب ترین شاخه های عکسبرداری، عکاسی تجاری است. در جهان پیشرفته و تکنولوژیک امروز، عکاسی تجاری شامل استفاده از تجهیزات بسیار مدرن در مسیر ثبت تصاویر تبلیغاتی و…می شود. مهم ترین نکته در عکسبرداری در ژانر تجاری، دانش و آگاهی از تازه ترین ابزار های مورد استفاده است. این سبک، تلاش دارد تا به واقعیت وفادار باشد و جلوه های منحصری را بازتاب دهد. عکاسی تجاری، آمیخته ای از هنر ثبت تصاویر و علم استفاده از تجهیزات است. عکسبرداری تجاری و تبلیغاتی تلاش دارد تا تصویری تاثیر گذار و برانگیزاننده برای مخاطب به ثبت برساند.

برندینگ و سوشال مدیا به سبک اَدبلو

جی بائر، مشاور بازاریابی و سخنران مشهور می‌گوید محتوا آتش است و رسانه ی اجتماعی بنزین آن است. این جمله می تواند گستردگی، اهمیت، تاثیر و قدرت محتوا در هر شکل و هر نوع آن را مفهوم کند. اینکه برندسازی در جهان امروز ما دقیقا به چه معناست، کمی دشوار است که بگوییم اما، می توان شاخه های بسیاری برای آن در نظر گرفت. برندسازی می تواند شبیه به شهرت یک برند آب و شکر سازی مانند کوکا کولا باشد. این برند سرمایه ای چندین میلیارد دلاری دارد و حتی در کره ماه هم نام آن به گوش می رسد. هم چنین برندسازی می تواند طراحی یک سیستم منحصر و خلق هویت بصری باشد. برای نمونه اگر لوگوی یک قهوه فروشی آنلاین مانند استارباکس را ببینید، سریعا نام آن را خواهید گفت. بله این لوگوی سبز استارباکس است که در هر کجای اروپا و یا هر قاره ای از این جهان گسترده به چشم می خورد. اما به نظر شما برندسازی چیست؟ اگر سعی دارید تا شرکت، استارت آپ و یا کارخانه تولیدات خود را تبدیل به یک برند ملی و یا بین المللی سازید، گام نخست برندساز در سوشیال مدیا است. در ادامه با اَدبلو، بهترین شرکت تبلیغاتی البرز همراه باشید. 

خدمات اَدبلو، در زمینه برند سازی چیست؟

 • برگزاری نمایشگاه
 • ارائه طرح برگزاری ایونت 
 • برگزاری کنگره و سمینار
 • ایونت های تخصصی
 • برگزاری وبینار
 • برگزاری کارگاه آنلاین 
 • تصویربرداری ایونت

یکی از مهم ترین خدمات آژانس های تبلیغاتی، برگزاری رویداد و طراحی آن از ایده تا اجرا است. ما نیز به عنوان تیمی از ایده پردازان با تجربه، مسئولان برگزاری ماهر، فیلمبرداران و تصویربرداران حرفه ای، تلاش داریم تا منحصر ترین خدمات را در این زمینه به شما مخاطبان گرامی ارائه دهیم. برای آن که از خدمات بهترین شرکت تبلیغاتی البرز استفاده کنید، با اَدبلو همراه باشید. 

تلفیق هنر، ابزار دیجیتال و خلاقیت!

جذاب ترین بخش در هر آژانس تبلیغاتی، مربوط به طراحی گرافیک است. در قسمت خدمات گرافیکی و طراحی هویت بصری آژانس تبلیغاتی اَدبلو، ما با هنرمندانی آگاه به دانش روز گرافیک و تجهیزات دیجیتالی روز همراه هستیم. تصویر سازی ایده آل، در برندینگ به عنوان فعالیتی روح بخش و متمایز کننده به شمار می آید. تفاوت 2 رستوران ایتالیایی در یک خیابان، دقیقا برندسازی و شهرت یکی در مقابل سکوت دیگری است. به اعتقاد اَدبلو، برندسازی به معنای استفاده از تمامی عناصر موجود در جهان امروز و به کار گیری فناوری نوین در مسیر بهبود آگاهی مخاطب از نام تجاری است. اما مهمترین خدمات ما در زمینه طراحی و خلق هویت بصری چیست؟ در ادامه با اَدبلو، بزرگترین شرکت تبلیغاتی در کرج همراه باشید.

طراحی گرافیک در 8 زمینه:

 1. طراحی لوگو
 2. طراحی ست اداری
 3. طراحی لوگو موشن
 4. موشن گرافی
 5. طراحی بنر
 6. طراحی پوستر
 7. طراحی 3 بعدی
 8. طراحی بسته بندی
 9. طراحی کاتالوگ 

امکان دستیابی به نسخه های چاپی و دیجیتالی برای مخاطبان گرامی وجود خواهد داشت. در صورتی که نیاز به دریافت خدماتی در زمینه های مختلف طراحی هویت بصری و برندینگ دارید، با بهترین آژانس تبلیغاتی در کرج همراه باشید. 

از کدام شبکه های مجازی در مسیر برندینگ استفاده کنیم؟

 • اینستاگرام
 • یوتیوب
 • تلگرام
 • فیس بوک
 • توییتر
 • لینکدین
پیشنهاد آژانس تبلیغاتی اَدبلو، استفاده از تمامی سوشال مدیا برای برندینگ است. چرا که هر یک از آنان بخشی از مخاطبان شما را در خود گنجانده اند. برای آن دسته از مخاطبانی که به کانال تلگرام یا یوتیوب شما دسترسی ندارند، باید دسترسی دیگری وجود داشته باشد. بنابراین به همه ی این امکانات نیاز خواهید داشت.
خدمات تلگرام آژانس ادبلو

اینستاگرام، عنصری در مسیر برندینگ

پس از آن که نخستین پیج های فروش آنلاین در اینستاگرام ظهور کردند، به مرور زمان تا به امروز میلیون ها پیج کسب و کار در این شبکه اجتماعی ایجاد شده است. اینستاگرام در سال 2020، بیش از 20 میلیارد دلار ارزش مالی داشته است. روزانه بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان ساعت ها از زمان خود را در اینستاگرام حضور دارند. حضور در فضای اینستاگرام، سبب اعتبار بخشی به نام و شخصیت یک برند خواهد شد. این فضا این قابلیت را در اختیار برند ها قرار داده است تا به راحتی هویت برند خود را طراحی و منتشر کنند. کسب یک جایگاه متعادل و مناسب در میان جامعه مخاطبان، فرآیندی است که به راحتی در اینستاگرام روی خواهد داد. ما در اَدبلو، چگونه یک پیج ساده را تبدیل به یک برند منحصر و نامی درخشان خواهیم نمود؟ 

9 گام در طراحی پیج اینستاگرام

 1. گام نخست، استراتژی اینستاگرام
 2. گام دوم، طراحی هویت برند
 3. گام سوم، طراحی المان های پیج
 4. گام چهارم، تنظیم تقویم محتوایی
 5. گام پنجم، ساخت پیج
 6. گام ششم، تولید محتوای نوشتاری و گرافیکی برای پیج
 7. گام هفتم، لیست نمودن هشتگ ها
 8. گام هشتم، شروع پست گذاری
 9. گام نهم، فعالیت در پیج اینستاگرام برای افزایش فالوور و لایک
در ادامه نیز فرآیند پست گذاری و افزایش فالوور به گونه ای برنامه ریزی شده و مرتب ادامه خواهد یافت. این فرآیند سبب بهبود جایگاه برند و افزایش جامعه مخاطبان خواهد شد. پیج اینستاگرام، راهکاری ایده آل برای تعامل با مخاطبان و ارتباط با آنان است. مهم ترین فعالیتی که امروزه آژانس های تبلیغات و ارتباط موثر انجام می دهند، برندینگ در اینستاگرام است.
عناصر لازم پیج اینستاگرام

اَدبلو، بهترین آژانس تبلیغاتی کرج

تیم حرفه ای و خلاق اَدبلو، با آگاهی از شیوه های مدرن و تازه ترین تغییراتی که در جهان دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در حال وقوع است، تلاش دارد تا نام تجاری شما را تبدیل به یک برند ماندگار سازد. ما به همراه مدیران با تجربه، نویسندگان ماهر، طراحان گرافیک خلاق و مهندسان IT، یک مجموعه کامل را تشکیل داده ایم. برای آگاهی از فعالیت های ما می توانید به آرشیو نمونه های کار و طراحی پیج اینستاگرام ما سر بزنید. همچنین نمونه کار های ما در حوزه طراحی وب سایت، از برند های مطرح داخلی تا برند های اروپایی را در بر می گیرد. اگر در زمینه دیجیتال مارکتینگ، برند سازی و طراحی گرافیک نیاز به مشاوره ی حرفه ای دارید، می توانید با بهترین شرکت تبلیغاتی کرج در ارتباط باشید. ما همواره سعی داریم با قیمت های رقابتی، کیفیت فوق العاده عالی، ایده پردازی منحصر و اجرای امور به سبکی مدرن، همراه برند ها باشیم تا یک مسیر صعودی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.
آژانس تبلیغاتی ادبلو کرج

ساخت تیزر و فیلمبرداری، با تجهیزات مدرن

یکی از جذاب ترین فرآیند ها در تولید محتوای شبکه های اجتماعی که مخاطب بسیاری هم به خود جذب خواهد نمود، ویدیو و کلیپ های معرفی محصول و تبلیغاتی است. اگر به پیج ها و کانال های برند های مختلف در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که ویدیو های جذابی را با محتوای منحصر تولید می کنند. ویدیو های تبلیغاتی و معرفی محصولات و یا خدمات یک برند در شبکه های اجتماعی، دارای بالاترین بازدید و بالاترین میزان تعامل با مخاطب است. فیلمبرداری حرفه ای با استفاده از تجهیزات مناسب، مهم ترین گام در تولید ویدیو های با کیفیت و تاثیر گذار بر مخاطب خواهند بود. پیشنهاد ما به عنوان یکی از بهترین شرکت های تبلیغاتی البرز، استفاده از خدمات حرفه ای است. چرا که رسانه ها و کانال های برند شما به عنوان آرشیو محتوای شما شناخته می شوند و توسط مخاطب قضاوت می شوند.  

خدمات جذاب اَدبلو در زمینه ساخت تیزر و فیلمبرداری:

  • ساخت تیزر تلویزیونی
  • فیلمبرداری لایو و استریم
  • ویدیو آنباکسینگ
  • تیزر مراحل تولید
  • مصاحبه و گزارش ویدیویی

در تولید محتوای ویدیویی، با بهترین شرکت تبلیغاتی البرز همراه باشید و از خدمات خلاقانه و استاندارد ما بهره ببرید. تلاش ما همواره بر ارائه خدمات نوین و بر پایه آخرین تغییرات در جهان گسترده و شگفت انگیز تبلیغات بوده است. 

ساخت تیزر و فیلمبرداری ادبلو

رویکرد اَدبلو در تولید محتوا چیست؟

سعی داریم تا از زاویه ای منحصر به جهان آنلاین و منحصر امروز نگاه کنیم.  اَدبلو سعی دارد تا به رویای برند شما وسعت ببخشد و آن را به شکل واقعیت ترسیم کند. کسب و کار در جهان امروز، بدون استفاده از عناصر دیجیتال مارکتینگ، دچار کمبود خواهد بود. چگونه می توان در میان رقیبان درخشید و مبدل به نامی آشنا برای مخاطب خود شد؟ چگونه می توان آینده ای شبیه به تصورات خود خلق نمود؟ آیا بهترین شیوه برای تعامل با جامعه مخاطبان و دستیابی به نیازهای آنان استفاده از تبلیغات آنلاین نیست؟ رویکرد  اَدبلو، به عنوان بهترین شرکت تبلیغاتی کرج، خلق یک بستر ایمن است. بستری که به هر نام تجاری اجازه می دهد تا از فناوری نوین بهره گیرد و در راستای بهبود کسب و کار خود گام بردارد. تلاش ما گام برداشتن در کنار افراد حرفه ای برای ترسیم یک تصویر ایده آل از برند شما در ذهن مخاطب خواهد بود. 

تجربه دریافت آنلاین خدمات

خدمات آژانس تبلیغاتی اَدبلو در تلگرام:

 • اسپانسری پروکسی تلگرام
 • تبلیغات پاپ آپ تلگرام
 • عضویت اجباری ممبر تلگرام
 • عضویت گروه به گروه تلگرام
 • ارسال انبوه در تلگرام
 • بازدید گسترده تلگرام
 • تبلیغات ساعتی در تلگرام

برای طراحی حرفه ای کانال اینستاگرام، تولید محتوای متنی، تولید محتوای صوتی، تولید محتوای تصویری و ویدیویی با آژانس تبلیغاتی  اَدبلو همراه باشید. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی، با ما در ارتباط باشید.

تجربه دریافت آنلاین خدمات

آژانس تبلیغاتی اَدبلو

به عنوان یک آژانس تبلیغاتی، تلاش نموده ایم تا پکیج کاملی از انواع خدمات دیجیتالی و غیر دیجیتالی را به مخاطبان گرامی ارائه دهیم. در جهان امروز که همه ی خدمات برند های مطرح و مشهور، به صورت آنلاین ارائه می شود، الزامی خواهد بود تا آژانس های تبلیغاتی هم خدمات خود را به روز کنند. این خدمات در گذشته های نزدیک، تنها به طراحی و چاپ برخی از المان ها مانند کاتالوگ، بروشور، پوستر و بنر ختم می شد. اما امروز، همه ی این پارامتر ها علاوه بر شیوه های چاپی، به شیوه آنلاین هم انجام می شوند. بنابراین خدمات یک آژانس تبلیغاتی در جهان امروز توسعه بسیاری یافته است. برای پیوستن به جامعه آنلاین و متمایز شدن از کسب و کار های مشابه، می توانید با بهترین آژانس تبلیغاتی کرج همراه باشید و از خدمات ما استفاده کنید. 

تولید محتوای تخصصی

همه ی خدمات را آنلاین تجربه کنید!

در زندگی مدرن بشری، همه چیز به حیطه جهان مجازی پیوسته است. برای طراحی و تولید یک تصویر و هر نوع محتوای دیگر، نیاز دارید تا محیطی که قرار است این محتوا در آن انتشار یابد را بشناسید. برای نمونه بنر تبلیغاتی، پوستر های تبلیغاتی، لوگو موشن و یا هر عنصر دیگری را برای انتشار در چه فضایی می خواهید؟ هیچ تجربه ای در زمینه فعالیت حرفه ای در سوشیال مدیا ندارید؟ نیاز به یک تیم حرفه ای دارید تا نام شما را تبدیل به یک برند کند؟ آژانس تبلیغاتی اَدبلو همواره می تواند تمامی خدمات مورد نیاز شما عزیزان را به شیوه ای مدرن و به روز ارائه دهد. پیج اینستاگرام، کانال های ویدیویی مانند یوتیوب، وب سایت و خلاصه همه ی رسانه های خود را به ما بسپارید تا با شیوه ای حرفه ای، با برنامه ریزی جامع و استراتژی متناسب با برند، آن ها را پیش ببریم. ادبلو، به عنوان بهترین آژانس تبلیغاتی کرج، در کنار شما تا صعود به قله خواهد بود.

آیا انواع آژانس های تبلیغاتی را می شناسید؟

 1. آژانس تبلیغات تمام خدمات
 2. آژانس تبلیغاتی خلاق
 3. آژانس تبلیغاتی تعامل
 4. آژانس تبلیغاتی خرید رسانه
 5. آژانس تبلیغات داخلی
 6. آژانس تبلیغاتی سوشیال مدیا 

آژانس تبلیغاتی اَدبلو، یک محیط خلاق و تعاملی است اما خدمات اصلی ما در حوزه سوشیال مدیا و برندینگ در فضای مجازی و در دیجیتال مارکتینگ می گنجد. آیا نیاز به مشاوره و خدمات تخصصی در زمینه سوشال مدیا دارید؟ امکان دریافت مشاوره آنلاین از طریق پیام رسان واتس‌آپ و یا تماس تلفنی برای  دریافت مشاوره تخصصی برای شما عزیزان وجود خواهد داشت. 

تولید محتوای تخصصی در سوشیال مدیا!

چرا باید بر روی سوشال مدیا سرمایه گذاری کنیم؟ چرا باید برای این کار از بهترین آژانس تبلیغات کرج استفاده کنیم؟ جالب است بدانید که اینستاگرام بیش از 1 میلیارد کاربرد دارد. این بدان معناست که درصد بالایی از مخاطبان شما که ممکن است روزی مشتری شما باشند، در این شبکه اجتماعی حضور دارند. آیا می توان بر مخاطبانی که هرگز از هیچ طریقی به غیر از اینستاگرام و سوشال مدیا شما را نخواهند شناخت چشم پوشید؟ به این آمار های شگفت انگیز دقت کنید. اینستاگرام به عنوان یکی از مهم ترین فضاهای آنلاین برای انواع کسب و کار، ابزاری برای تعامل با مخاطب و اندازه گیری میزان توجه و عکس العمل اوست. با استفاده از الگوریتم های آن میتوانید به طور دقیق از میزان تعامل مخاطب، افزایش میزان لایک ها در یک نوع پست خاص و یا هرچیز دیگری اطلاع یابید.

به این آمار ها در سال 2021 دقت کنید:

 • اینستاگرام ششمین پلتفرم محبوب و مورد استفاده در جهان است
 • دهمین وب سایت پربازدید در ایالات متحده، مربوط به اینستاگرام است
 • اینستاگرام در سال 2010 راه اندازی شد و در سال 2021، بیش از 20 میلیارد دلار ارزش دارد. 
 • اینستاگرام در هر ماه بیش از 1 میلیارد کاربرد دارد این در حالی است که در سال 2011، این شبکه اجتماعی تنها 10 میلیون کاربر داشته است. 

بسیاری از افراد اطلاع دقیقی از میزان تاثیر اینستاگرام در میان افراد مختلف ندارند. این شبکه اجتماعی قدرت بسیاری دارد به گونه ای که بسیاری از برند ها، خارج از اینستاگرام هیچگونه راه ارتباطی دیگری با مخاطب ندارند. بسیاری از نام های تجاری برای نخستین بار در اینستاگرام به گوش رسیده اند. 

آیا باید از یک آژانس تبلیغاتی کمک بگیریم؟

اگر تلاش دارید تا یک هویت برند ایده آل را طراحی کنید و راه ایمنی برای ارتباط با مخاطب بسازید، استفاده از سوشیال مدیا جذاب ترین ایده خواهد بود. به گونه ای که قابلیت های فروش آنلاین و تعامل با مخاطب را نیز خواهید داشت. برای نمونه این امکان وجود دارد تا با هر مشتری و مخاطبی از هر نقطه در ارتباط باشید و در هر ساعتی از شبانه روز محصولات و خدمات خود را بفروشید. بنابراین برای رشد، افزایش فروش و برندینگ به فضایی نیاز دارید تا اعتبار شما را افزایش دهد. آیا فضایی پویا تر و قابل دسترس تر از اینستاگرام می شناسید؟ برای استفاده از سوشیال مدیا، نیازی به پرداخت هزینه ندارید. تنها هزینه مورد نیاز برای شما، تولید محتوا و همکاری با بهترین آژانس تبلیغاتی خواهد بود. اما آیا بهترین آژانس تبلیغاتی البرز را می شناسید؟ 

اَدبلو، بهترین آژانس تبلیغاتی در کرج!

ما مجموعه ای از افراد با تجربه در عرصه تبلیغات و سوشال مدیا هستیم که تلاش داریم چشم اندازی روشن را به برند ها نشان دهیم. چشم اندازی که شاید تصور آن در بازار های سرد و بدون همراهی بازار های آنلاین کمی دشوار به نظر برسد. بنابراین، تمام توان و تلاش خود را نموده ایم تا به عنوان یکی از بهترین آژانس های تبلیغاتی در کرج، خدماتی به روز و منحصر را ارائه دهیم. تا نیاز شما در دنیای گسترده دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مدیا را رفع کنیم. 

عناصر مورد نیاز برای پیج اینستاگرام:

 • پالت رنگی
 • لوگو
 • فونت نوشتار
 • قالب پست
 • قالب استوری
 • بنر ها و پوستر های تبلیغاتی

طراحی حرفه ای انواع المان های پیج اینستاگرام را با آژانس تبلیغات و ارتباط موثر  اَدبلو تجربه کنید. 

چرا سوشال مدیا ارزشمند است؟

 1. بیانگر شخصیت یک برند است
 2. نمایانگر هویت برند خواهد بود
 3. تریبونی بین المللی برای دسترسی
 4. امکان فعالیت های تجاری و فروش آنلاین دارد
 5. اطلاع رسانی فوری و گسترده
 6. کاهش فاصله اجتماعی
 7. تعامل سازگار با جامعه هدف
 8. تبلیغات ارزان و گسترده
 9. بازاریابی آنلاین
برای بهره گیری از تمام قابلیت ها و مزایای سوشال مدیا، نیاز به یک تیم حرفه ای خواهید داشت. تیمی باتجربه و ماهر که دانش کافی و آگاهی به روز از تغییرات و تحولات جهان مدرن و دیجیتال مارکتینگ را دارا باشد.

سوشال مدیا مارکتینگ، Social Media Marketing چیست؟

یکی از مهمترین روش های بازاریابی مدرن که با استفاده از ابزار های آنلاین و عناصر دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد، بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. طی این پروسه، با استفاده از وب سایت، پلتفرم های مختلف، سوشال مدیا، و سایر ابزار های آنلاین، می توان به بهبود نام تجاری، گسترش آن و البته تبلیغات پرداخت. تبلیغات در شبکه های اجتماعی، خیلی عظیمی از مخاطب را راهی شبکه های دیجیتال مارکتینگ شما خواهد نمود. سوشال مدیا مارکتینگ، این امکان را در اختیار برند ها قرار می دهد تا با استفاده از تبلیغات خلاقانه و به روز، بتوانند سبب بهبود شهرت خود و افزایش وفاداری مشتری شوند. مهم ترین مزایای سوشال مدیا مارکتینگ، قابلیت ارزیابی و تحلیل دقیق است. برای نمونه شما با استفاده از آمار و ارقام، متوجه خواهید شد که یک بنر تبلیغاتی در اینستاگرام یا صفحه وب سایت شما چقدر بازدید داشته است.
رویکرد تولید محتوا ادبلو

اَدبلو سوشال مدیا را با ما پیش ببرید!

آیا نیاز به خدمات تخصصی در زمینه های مختلف سوشال مدیا و برندسازی در محیط آنلاین دارید؟ امکان همکاری با آژانس تبلیغاتی  اَدبلو، به عنوان بهترین شرکت تبلیغاتی کرج برای شما عزیزان وجود دارد. برای پیش روی در اقیانوس عمیق و وسیع سوشال مدیا برندینگ، با ما همراه باشید. برای تماشای نمونه های فعالیت ما به عنوان طراح وب سایت، توسعه دهنده سئو سایت، تولید کننده محتوا در شبکه های اجتماعی، برگزار کننده ایونت، عکسبرداری از پروژه های حرفه ای و…می توانید به صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید. از طریق شماره های تماس، با کارشناسان  اَدبلو در ارتباط باشید.

آیا نیاز به تبلیغات آنلاین دارید؟ آژانس تبلیغاتی ادبلــو در کنار شما خواهد بود.
طراحی وبسایت فروشگاهی

طراحی وبسایت فروشگاهی

چقدر با مفهوم طراحی سایت فروشگاهی آشنا هستید؟ آیا در ماه گذشته هیچ گونه خرید اینترنتی را تجربه کرده اید؟ چرا انسان متمدن و مدرن

عکسبرداری معماری

عکسبرداری معماری مانند دیگر شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یک شاخه کاملا تخصصی محسوب می شود. حتی به نظر برخی کارشناسان به دلیل اینکه